Ankara’da Daha İyisi Yok: Evden Eve Asansörlü Taşımacılık

Evden eve asansörlü taşımacılık Ankara ’da, Ankara Can Nakliyat firması tarafından yetiştirilmiş personel, profesyonel donanımlara sahip araç filosu ve çözüm odaklı bir ekiple siz müşterilerine hizmete hazırdır. Ankara nakliye firmaları arasında uzun yıllardır verdiği hizmetin kalitesiyle adından çokça söz ettiren firmamız. Üstlendiği sektörel sorumlulukla birçok firmanın yoluna ışık tutmuştur. Nakliye hizmetleri içinde bulunduğumuz çağ itibariyle firmalarda birçok profesyonel donanımın gerekliliğini ortaya çıkarıyor. Çağı yakalayamayan ve esi usul yöntemler ile nakliyecilik hizmetlerini yürütmeye çalışan firmalar müşterilerin güvenini kaybediyorlar. Bu bilinçle hareket eden firmamız, her gün eksikliklerini tamamlamak yönünde yenilikleri takip etmeye devam ediyor.

Nakliye Süreci Nasıl İşliyor?

Eğer sektörünüzde adınızın iyi anılmasını istiyor ve saygınlık sahibi olmak istiyorsanız. Müşterilerinize en iyi hizmeti vermek için herkesle yarışmalısınız. Firmamız bunun bilincinde olduğu için taşımacılık hizmetlerini en üst seviyede verebilmenin ve müşterilerinin güvenini kazanmanın yarışını vermekte. Taşınma işlemlerinden 3 gün önce iletişim adreslerimizden müşteri temsilcimizle irtibata geçerek adres ve telefon bilgilerinizi bırakırsanız eğer, firmamız taşıma işlemi öncesi taşıma işleyişinin ne şekilde olabileceğini gözlemlemek için size bir bilirkişi personeli yönlendirecek. Daha sonrasında personelimiz sizi adresinizde ziyaret ederek taşınma hakkındaki verilerini toparlayıp gerekli hususlarda sizi bilgilendirecek ve fiyat teklifini tarafınıza sunacak.

Ne Tür Bir Taşıma Prosedürü Takip Ediyorsunuz?

Taşınma öncesi bilirkişi personelimiz kontrolünde taşımacılık elamanlarımız eşyalarınızı zarar görmemesi için teker teker ve özenle paketlemektedirler. Bu eşyalar dayanıklılık durumlarına kategorilere ayrılırlar ve paketleme ambalajı türü buna göre belirlenir. Daha sonrasında eşyalarınız taşıma yapılan alanınızın bulunduğu yere göre eğer mümkünse; evden eve asansörlü taşımacılık Ankara ‘da birçok yerde kullanılmaktadır. Yalnız bazen bu aracın kullanılamayacağı dar ve elverişsiz bina cepheleriyle de karşılaşmaktayız. Bu tip durumlarda bina içi taşımacılık yöntemi ile eşyalarınızı nakliye kamyonuna aktarırız. Nakliye kamyonlarımız sarsıntının eşyalarınıza zarar vermemesi özel sarsıntı önleyici ekipmanlarla donatılmıştır.

Nakliye Hizmetini Sadece Şehir İçine Mi Yapıyorsunuz?

Ankara Can Nakliyat firması olarak bugün hem Ankara içine hem de Türkiye’nin dört bir yanına nakliye hizmetini götürüyoruz. Mümkün olduğu durumlarda şehirlerarası nakliyesinde parsiyel taşımacılık yöntemini kullanıyoruz. Parsiyel taşımacılık; şehir dışında aynı yöne giden ve birden çok müşteriye ait olan eşyaların tek bir nakliye kamyonu ile sevk edilmesi durumudur. Eşyalar nakliye kamyonuna bir tutanak ile yüklenir ve taşıma ücreti eşya miktarına göre eşit bir şekilde müşterilere pay edilir. Doğal olarak taşıma ücretleri de bu oranda düşmektedir. Eşyası az olan bir müşteri ile yine eşyası çok olan bir müşteri aynı fiyatları ödememektedir. Gerektiği takdirde eşyalarınıza taşıma sigortası da yaptırabilirsiniz.

Aynı zamanda eşyalarınızı ani gelişen olumsuz durumlardan dolayı bir süre kullanamayacak durumda olursanız ve depolayacak bir alanınız yoksa bunun için firmamız size kendi antrepolarında depolama hizmeti de sağlamaktadır. Evden eve asansörlü taşımacılık Ankara ‘da, Ankara Can Nakliyat firmasının güvencesi, profesyonelliği ve uygun fiyatları ile her an hizmetinizde.

Evden Eve Asansörlü Taşımacılık Ankara

Evden eve asansörlü taşımacılık Ankara da çok yaygın kullanılan bir nakliyat türüdür. Şehirleriçi ve şehirler arası nakliyat hizmtleri hakkında sizlere bilgi vermek istiyoruz. Eğer bulunduğunuz şehirden uzak mesafelere taşınmak istiyorsanız bu işlem oldukça zor olacaktır. Bu yüzden profesyonel ekibimizle sizlere kaliteli hizmet sunmaktayız. Uzun yol için geniş kapasiteli araçlarımız mevcuttur. Bu araçlar küçük araçlardan daha güvenilirli donanımlara sahiptir. Sadece ev için değil ofis, iş yeri, banka, dershane, mağaza gibi yaşam alanlarında da hizmet vermekteyiz.

Nakliyat Hakkında Bilinmesi Gerekenler

  • İlk aşama da yapılması gereken hazırlık acele etmeden sistematik bir şekilde yapılan plandır. Üzerinde sırasıyla yapılacak işlerin yazılı olduğu bir defter işinizi oldukça kolaylaştıracaktır.
  • Eşyanız ne kadar çok ise ona göre uygun araç belirlemelisiniz. Firma olarak sunduğumuz hizmetlerden biri de budur. Uygun aracı eşyaların durumu, boyutu ve miktarına göre belirlemekteyiz.
  • Evden eve asansörlü taşımacılık Ankara firmamızda sigorta sözleşmesi imkanı sunmaktayız. Nakliyat yapılmadan önce mutlaka sözleme imzalanmalıdır. Belirlediğiniz talepleri de anlaşmaya ekleyebilmekteyiz. Sigorta sözleşmesi herhangi bir hasar durumunda mağdur olmamanız için yapılır. Müşterilerimizi memnun etmek bizim için her zaman çok önemlidir.
  • Koli, streç, plastik, etiket, ip gibi ambalajlama ve paketleme imkanı sunmaktayız. Bu şekilde güvenli ve rahat bir şekilde nakliyat işlemini gerçekleştiriyoruz. Kolilerin üstüne isimler yazılarak aranılan eşyalar kolayca bulunabilir.
  • Ekibimizde marangozcumuz ve tesisatçı elemanlarımızda bulunmaktadır. Bu yüzden yeni evinizde montaj, de montaj ya da usta gerektiren işlemler için ayrıca para vermenize gerek yoktur. Köklü ve güvenilir bir firma olduğumuz için müşterilerin ihtiyaçlarını gerçekleştirmek birinci görevimizdir.
  • Nakliyat konusunda ekonomik olmak istiyorsanız teslimatı hafta içi yapmak daha faydalı olacaktır. Ekonomik bütçenize uygun fiyatlarımızla sıkıntıya girmek zorunda kalmayacaksınız.
  • Hafta sonu trafik yoğunluğu olması nedeniyle hafta içi nakliyatlar daha kısa sürde gerçekleşir. Hafta içi yapılan nakliyatlarda yük aracı trafiğe takılmaz ve teslimat süresi kısalır. Sabah 9-10 saatlerinde yapılan teslimatlar daha güvenilir olmaktadır. Günün geri kalan saatlerinde rahatlıkla evinizin işlerini yapabilirsiniz.

Evden eve asansörlü taşımacılık Ankara da bulunan firmamızla çalışmak için yapmanız gereken tek şey randevu talebinde bulunmaktır. Randevu talebini taşınmak istediğiniz günden 3 gün önce alırsanız gerekli incelemeleri, yerleştirmeler ve sözleşme işlemlerini rahatlıkla halledebiliriz. Aklınızda herhangi bir soru olursa müşteri temsilcimizle görüşerek kafanızda ki soru işaretlerini giderebilirsiniz. Çalışma saatlerimiz haftaiçi ve haftasonu 07 ile 23 arasındadır. Ankaracannakliyat.com internet sitemizdir. Bu site üzerinden bize ulaşabilir, müşteri yorumlarını okuyabilirsiniz. Ayrıca sunduğumuz hizmetleri araştırabilirsiniz. Telefonla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için telefon numarası internet sitemizde yazmaktadır. Her gün 7/24 bize ulaşabilirsiniz. Şubemize gelerek çalışma ortamımızı görmek isteyen müşterilerimiz Yenimahalle de bulunan şubelerimize gelebilir ve bizi ziyaret edebilir.