Evden Eve Asansörlü Taşımacılık Ankara

Evden eve asansörlü taşımacılık Ankara da çok yaygın kullanılan bir nakliyat türüdür. Şehirleriçi ve şehirler arası nakliyat hizmtleri hakkında sizlere bilgi vermek istiyoruz. Eğer bulunduğunuz şehirden uzak mesafelere taşınmak istiyorsanız bu işlem oldukça zor olacaktır. Bu yüzden profesyonel ekibimizle sizlere kaliteli hizmet sunmaktayız. Uzun yol için geniş kapasiteli araçlarımız mevcuttur. Bu araçlar küçük araçlardan daha güvenilirli donanımlara sahiptir. Sadece ev için değil ofis, iş yeri, banka, dershane, mağaza gibi yaşam alanlarında da hizmet vermekteyiz.

Nakliyat Hakkında Bilinmesi Gerekenler

  • İlk aşama da yapılması gereken hazırlık acele etmeden sistematik bir şekilde yapılan plandır. Üzerinde sırasıyla yapılacak işlerin yazılı olduğu bir defter işinizi oldukça kolaylaştıracaktır.
  • Eşyanız ne kadar çok ise ona göre uygun araç belirlemelisiniz. Firma olarak sunduğumuz hizmetlerden biri de budur. Uygun aracı eşyaların durumu, boyutu ve miktarına göre belirlemekteyiz.
  • Evden eve asansörlü taşımacılık Ankara firmamızda sigorta sözleşmesi imkanı sunmaktayız. Nakliyat yapılmadan önce mutlaka sözleme imzalanmalıdır. Belirlediğiniz talepleri de anlaşmaya ekleyebilmekteyiz. Sigorta sözleşmesi herhangi bir hasar durumunda mağdur olmamanız için yapılır. Müşterilerimizi memnun etmek bizim için her zaman çok önemlidir.
  • Koli, streç, plastik, etiket, ip gibi ambalajlama ve paketleme imkanı sunmaktayız. Bu şekilde güvenli ve rahat bir şekilde nakliyat işlemini gerçekleştiriyoruz. Kolilerin üstüne isimler yazılarak aranılan eşyalar kolayca bulunabilir.
  • Ekibimizde marangozcumuz ve tesisatçı elemanlarımızda bulunmaktadır. Bu yüzden yeni evinizde montaj, de montaj ya da usta gerektiren işlemler için ayrıca para vermenize gerek yoktur. Köklü ve güvenilir bir firma olduğumuz için müşterilerin ihtiyaçlarını gerçekleştirmek birinci görevimizdir.
  • Nakliyat konusunda ekonomik olmak istiyorsanız teslimatı hafta içi yapmak daha faydalı olacaktır. Ekonomik bütçenize uygun fiyatlarımızla sıkıntıya girmek zorunda kalmayacaksınız.
  • Hafta sonu trafik yoğunluğu olması nedeniyle hafta içi nakliyatlar daha kısa sürde gerçekleşir. Hafta içi yapılan nakliyatlarda yük aracı trafiğe takılmaz ve teslimat süresi kısalır. Sabah 9-10 saatlerinde yapılan teslimatlar daha güvenilir olmaktadır. Günün geri kalan saatlerinde rahatlıkla evinizin işlerini yapabilirsiniz.

Evden eve asansörlü taşımacılık Ankara da bulunan firmamızla çalışmak için yapmanız gereken tek şey randevu talebinde bulunmaktır. Randevu talebini taşınmak istediğiniz günden 3 gün önce alırsanız gerekli incelemeleri, yerleştirmeler ve sözleşme işlemlerini rahatlıkla halledebiliriz. Aklınızda herhangi bir soru olursa müşteri temsilcimizle görüşerek kafanızda ki soru işaretlerini giderebilirsiniz. Çalışma saatlerimiz haftaiçi ve haftasonu 07 ile 23 arasındadır. Ankaracannakliyat.com internet sitemizdir. Bu site üzerinden bize ulaşabilir, müşteri yorumlarını okuyabilirsiniz. Ayrıca sunduğumuz hizmetleri araştırabilirsiniz. Telefonla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için telefon numarası internet sitemizde yazmaktadır. Her gün 7/24 bize ulaşabilirsiniz. Şubemize gelerek çalışma ortamımızı görmek isteyen müşterilerimiz Yenimahalle de bulunan şubelerimize gelebilir ve bizi ziyaret edebilir.

LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 Puan)
Loading...