Ankara’da Daha İyisi Yok: Evden Eve Asansörlü Taşımacılık

Evden eve asansörlü taşımacılık Ankara ’da, Ankara Can Nakliyat firması tarafından yetiştirilmiş personel, profesyonel donanımlara sahip araç filosu ve çözüm odaklı bir ekiple siz müşterilerine hizmete hazırdır. Ankara nakliye firmaları arasında uzun yıllardır verdiği hizmetin kalitesiyle adından çokça söz ettiren firmamız. Üstlendiği sektörel sorumlulukla birçok firmanın yoluna ışık tutmuştur. Nakliye hizmetleri içinde bulunduğumuz çağ itibariyle firmalarda birçok profesyonel donanımın gerekliliğini ortaya çıkarıyor. Çağı yakalayamayan ve esi usul yöntemler ile nakliyecilik hizmetlerini yürütmeye çalışan firmalar müşterilerin güvenini kaybediyorlar. Bu bilinçle hareket eden firmamız, her gün eksikliklerini tamamlamak yönünde yenilikleri takip etmeye devam ediyor.

Nakliye Süreci Nasıl İşliyor?

Eğer sektörünüzde adınızın iyi anılmasını istiyor ve saygınlık sahibi olmak istiyorsanız. Müşterilerinize en iyi hizmeti vermek için herkesle yarışmalısınız. Firmamız bunun bilincinde olduğu için taşımacılık hizmetlerini en üst seviyede verebilmenin ve müşterilerinin güvenini kazanmanın yarışını vermekte. Taşınma işlemlerinden 3 gün önce iletişim adreslerimizden müşteri temsilcimizle irtibata geçerek adres ve telefon bilgilerinizi bırakırsanız eğer, firmamız taşıma işlemi öncesi taşıma işleyişinin ne şekilde olabileceğini gözlemlemek için size bir bilirkişi personeli yönlendirecek. Daha sonrasında personelimiz sizi adresinizde ziyaret ederek taşınma hakkındaki verilerini toparlayıp gerekli hususlarda sizi bilgilendirecek ve fiyat teklifini tarafınıza sunacak.

Ne Tür Bir Taşıma Prosedürü Takip Ediyorsunuz?

Taşınma öncesi bilirkişi personelimiz kontrolünde taşımacılık elamanlarımız eşyalarınızı zarar görmemesi için teker teker ve özenle paketlemektedirler. Bu eşyalar dayanıklılık durumlarına kategorilere ayrılırlar ve paketleme ambalajı türü buna göre belirlenir. Daha sonrasında eşyalarınız taşıma yapılan alanınızın bulunduğu yere göre eğer mümkünse; evden eve asansörlü taşımacılık Ankara ‘da birçok yerde kullanılmaktadır. Yalnız bazen bu aracın kullanılamayacağı dar ve elverişsiz bina cepheleriyle de karşılaşmaktayız. Bu tip durumlarda bina içi taşımacılık yöntemi ile eşyalarınızı nakliye kamyonuna aktarırız. Nakliye kamyonlarımız sarsıntının eşyalarınıza zarar vermemesi özel sarsıntı önleyici ekipmanlarla donatılmıştır.

Nakliye Hizmetini Sadece Şehir İçine Mi Yapıyorsunuz?

Ankara Can Nakliyat firması olarak bugün hem Ankara içine hem de Türkiye’nin dört bir yanına nakliye hizmetini götürüyoruz. Mümkün olduğu durumlarda şehirlerarası nakliyesinde parsiyel taşımacılık yöntemini kullanıyoruz. Parsiyel taşımacılık; şehir dışında aynı yöne giden ve birden çok müşteriye ait olan eşyaların tek bir nakliye kamyonu ile sevk edilmesi durumudur. Eşyalar nakliye kamyonuna bir tutanak ile yüklenir ve taşıma ücreti eşya miktarına göre eşit bir şekilde müşterilere pay edilir. Doğal olarak taşıma ücretleri de bu oranda düşmektedir. Eşyası az olan bir müşteri ile yine eşyası çok olan bir müşteri aynı fiyatları ödememektedir. Gerektiği takdirde eşyalarınıza taşıma sigortası da yaptırabilirsiniz.

Aynı zamanda eşyalarınızı ani gelişen olumsuz durumlardan dolayı bir süre kullanamayacak durumda olursanız ve depolayacak bir alanınız yoksa bunun için firmamız size kendi antrepolarında depolama hizmeti de sağlamaktadır. Evden eve asansörlü taşımacılık Ankara ‘da, Ankara Can Nakliyat firmasının güvencesi, profesyonelliği ve uygun fiyatları ile her an hizmetinizde.

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Ankara Nakliyat
Average rating:  
 0 reviews
LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 Puan)
Loading...