Firmamız hakkında yapılan en son müşteri yorumları

Ankara Evden Eve Nakliyat Müşteri Yorumlarıevden eve nakliyat yorumları

LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (264 Puan)
Loading...
Müşteri Yorumları BİZDEN HİZMET ALAN MÜŞTERİLERİMİZİN YORUMLARI

15-06-2024  Musteri Yorumlari

internete araştırma yaparken bir kaç firmadan fiyat aldıktan sonra Ankara Can Nakliyat ile anlaştık ve taşındım. Taşınma süreci çok hızlı ve sorunsuz geçti. Eşyalarımın zarar görmemesi için gösterdikleri özen beni çok mutlu etti. Herkese bu firmayı tavsiye ederim."


15-06-2024  Musteri Yorumlari

Üniversiteden bir arkadaşımın yönlendirmesi ile Ankara Can Nakliyat'ı tercih ettim. Hizmet kalitesi gerçekten çok yüksek. Eşyalarım özenle paketlenip taşındı, hiçbir zarar görmedi. Çok memnun kaldım


12-06-2024  Musteri Yorumlari

Ankara'dan İstanbul'a evimi taşıdılar. Anlaştığımız saatte gelip işlerine başladılar. Çalışan personel çok efendi ve işinin ehli. Eşyalarım eksiksiz ve sağlam bir şekilde yerine ulaştı. Kurulumları da yapıldı. Ben memnun kaldım, tavsiye ederim.


09-06-2024  Musteri Yorumlari

Bir arkadaşımın tavsiyesi ile Ankara Can Nakliyat ile çalıştım. Taşınma sürecinde hiçbir sorun yaşamadım. Eşyalarım dikkatle paketlendi ve sorunsuz bir şekilde İstanbul. Da Ankara. Ya taşındı. Şimdi ben de bu firmayı herkese öneriyorum."


09-06-2024  Musteri Yorumlari

Aile dostumuzun yönlendirmesi ile Ankara Can Nakliyat'ı tercih ettim. Keçiören Eryaman arası Şehir içi taşınma sürecinde gösterdikleri özen beni çok memnun etti. Eşyalarım sağlam ve eksiksiz bir şekilde yeni evime ulaştı. Çok teşekkür ederim."


06-06-2024  Musteri Yorumlari

Bugün 6 Haziran perşembe; Sıkıntılı bir taşınma gününün sabahına uyandık.Taşıma esnasında eşyalarımız kırılacak mı,düzenli tertipli çalışılacak mı diye düşünürken,sağolsun firma çalışanları bütün endişelerimizi giderdi.Tertemiz,sorunsuz bir iş çıkardılar.Kendilerine teşekkür eder,hayırlı bereketli işler dilerim.


31-05-2024  Musteri Yorumlari

Komşumun Hakan Bey tavsiyesi ile Ankara Can Nakliyat ile çalıştım. Taşınma sürecinde gösterdikleri titizlik ve profesyonellik gerçekten takdire şayan. Hiçbir eşyam zarar görmedi ve her şey tam zamanında tamamlandı. Taşınacak herkese bu firmayı tavsiye ederim.


26-05-2024  Musteri Yorumlari

25 mayıs 2024'de Ankara'dan Kocaeli'ne taşınan ev eşyalarımız gerçekten sorunsuz bir şekilde yapıldı. Nakliye konusunda iletişime geçtiğimiz Veysel bey olsun tüm çalışan personel işini profesyonel şekilde yapıyor.. nakliye şirketleri için önyargılarımı yıkan hizmetten dolayı teşekkürlerimi iletiyorum..


14-05-2024  Musteri Yorumlari

Çankaya Şubesi İş bankasında çalışan arkadaşımın yönlendirmesi üzerine Ankara Can Nakliyat firmasıyla tanıştım. Daha önceki taşınma deneyimlerimde yaşadığım sorunları burada hiç yaşamadım. Eşyalarım özenle paketlenip taşındı. Şimdi ben de Ankara Can Nakliyat'ı herkese öneriyorum


31-03-2024  Musteri Yorumlari

Ofisteki arkadaşımın önerisi üzerine Ankara Can Nakliyat'ı tercih ettim. Taşınma sürecinde gösterdikleri özen beni çok memnun etti. Eşyalarım sağlam ve eksiksiz bir şekilde yeni evime ulaştı. Gerçekten güvenilir bir firma


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.