Firmamız hakkında yapılan en son müşteri yorumları

Ankara Evden Eve Nakliyat Müşteri Yorumlarıevden eve nakliyat yorumları

LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (265 Puan)
Loading...
Müşteri Yorumları BİZDEN HİZMET ALAN MÜŞTERİLERİMİZİN YORUMLARI

20-06-2024  Musteri Yorumlari

Şişli Acıbadem Hastanesi Başhakim yardımcı ali uysal tavsiyesi üzerine Ankara Can Nakliyat ile çalıştık. Eşyalarımızı dikkatle paketleyip İstanbul şişli de Ankara Yenimahalle ye taşıdılar. Hiçbir zarar görmedik ve taşınma sürecimiz çok rahat geçti. Herkese bu firmayı öneriyorum


20-06-2024  Musteri Yorumlari

Garanti Bankası Çankaya Şube müdürümüz hakan yiğit önerisiyle Ankara Can Nakliyat'ı tercih ettik. Taşınma sürecinde gösterdikleri özen ve titizlik gerçekten harikaydı. Eşyalarımızı sorunsuz bir şekilde Çankaya da alınıp ertesi gün Tekirdağ a yeni evimize ulaştırdılar. Çok memnun kaldık, teşekkürler


15-06-2024  Musteri Yorumlari

internete araştırma yaparken bir kaç firmadan fiyat aldıktan sonra Ankara Can Nakliyat ile anlaştık ve taşındım. Taşınma süreci çok hızlı ve sorunsuz geçti. Eşyalarımın zarar görmemesi için gösterdikleri özen beni çok mutlu etti. Herkese bu firmayı tavsiye ederim."


15-06-2024  Musteri Yorumlari

Üniversiteden bir arkadaşımın yönlendirmesi ile Ankara Can Nakliyat'ı tercih ettim. Hizmet kalitesi gerçekten çok yüksek. Eşyalarım özenle paketlenip taşındı, hiçbir zarar görmedi. Çok memnun kaldım


12-06-2024  Musteri Yorumlari

Ankara'dan İstanbul'a evimi taşıdılar. Anlaştığımız saatte gelip işlerine başladılar. Çalışan personel çok efendi ve işinin ehli. Eşyalarım eksiksiz ve sağlam bir şekilde yerine ulaştı. Kurulumları da yapıldı. Ben memnun kaldım, tavsiye ederim.


09-06-2024  Musteri Yorumlari

Bir arkadaşımın tavsiyesi ile Ankara Can Nakliyat ile çalıştım. Taşınma sürecinde hiçbir sorun yaşamadım. Eşyalarım dikkatle paketlendi ve sorunsuz bir şekilde İstanbul. Da Ankara. Ya taşındı. Şimdi ben de bu firmayı herkese öneriyorum."


09-06-2024  Musteri Yorumlari

Aile dostumuzun yönlendirmesi ile Ankara Can Nakliyat'ı tercih ettim. Keçiören Eryaman arası Şehir içi taşınma sürecinde gösterdikleri özen beni çok memnun etti. Eşyalarım sağlam ve eksiksiz bir şekilde yeni evime ulaştı. Çok teşekkür ederim."


06-06-2024  Musteri Yorumlari

Bugün 6 Haziran perşembe; Sıkıntılı bir taşınma gününün sabahına uyandık.Taşıma esnasında eşyalarımız kırılacak mı,düzenli tertipli çalışılacak mı diye düşünürken,sağolsun firma çalışanları bütün endişelerimizi giderdi.Tertemiz,sorunsuz bir iş çıkardılar.Kendilerine teşekkür eder,hayırlı bereketli işler dilerim.


31-05-2024  Musteri Yorumlari

Komşumun Hakan Bey tavsiyesi ile Ankara Can Nakliyat ile çalıştım. Taşınma sürecinde gösterdikleri titizlik ve profesyonellik gerçekten takdire şayan. Hiçbir eşyam zarar görmedi ve her şey tam zamanında tamamlandı. Taşınacak herkese bu firmayı tavsiye ederim.


26-05-2024  Musteri Yorumlari

25 mayıs 2024'de Ankara'dan Kocaeli'ne taşınan ev eşyalarımız gerçekten sorunsuz bir şekilde yapıldı. Nakliye konusunda iletişime geçtiğimiz Veysel bey olsun tüm çalışan personel işini profesyonel şekilde yapıyor.. nakliye şirketleri için önyargılarımı yıkan hizmetten dolayı teşekkürlerimi iletiyorum..


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.