Firmamız hakkında yapılan en son müşteri yorumları

Ankara Evden Eve Nakliyat Müşteri Yorumlarıevden eve nakliyat yorumları

LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (191 Puan)
Loading...
Müşteri Yorumları BİZDEN HİZMET ALAN MÜŞTERİLERİMİZİN YORUMLARI

16-01-2022  Musteri Yorumlari

Gelen arkadaşlar çok hızlı çalıştılar çok şaşırdım gerçekten. Yaklaşık bir saat içinde evi tamamen paketleyip kamyonete yerleştirdiler. Demetevler’deki evime yine çok hızlı ve pratik bir şekilde taşıma yapıp yerleştirdiler. Çok sağolsunlar büyük emek verdiler. Can Nakliyat ile tanışmama vesile olan muhasebecim Haldun Bey’e de teşekkürü borç bilirim. İhtiyacı olanlara kesinlikle tavsiye ederim


13-01-2022  Musteri Yorumlari

Evimizi su bastı bizde ev sahibine bruları değiştirmesini defalarca söyledik maalesef umursamadı. Kış kıyamet günü çok mağdur olduk. Hemen yeni bir ev baktım işlemleri hallettim. Kira da vermeyeceğim. Ona vereceğim parayı Ankara Can Nakliyat’a verdim krallar gibi hizmet aldım. İnsanlar hem halden anlıyor, hem de çok yardımcı oluyorlar. İnsana insan lazım, para değil. Can nakliyat çalışanlarıyla tanışmamıza vesile olan komiser Fahri Bey kardeşimede teşekkürü bir borç bilirim.


17-11-2021  Musteri Yorumlari

Sıhhiye’de ki evimizden çıkıp Tunalı’da güzel bir daire tuttuk. Nakliye işini de sayıştayda çalışan Aylin ablam sağolsun Can Nakliyat ile görüşmemizi sağladı çabucak yeni evimize taşındık. Çok pratik ve işini bilen insanlar. Herkese teşekkür ederiz.


07-11-2021  Musteri Yorumlari

eşyalarımızı güzel taşıdılar


05-11-2021  Musteri Yorumlari

Sabah söyledikleri saatte gelmeden önce haber verdiler, kendi ambalajları ile gelip özenle paketlediler. Asansörle itina ile kamyona yükleyerek ankara dan İstanbul’a taşıdılar. Baştan sona kadar özenle davrandığınız için teşekkür ederim.


02-11-2021  Musteri Yorumlari

Çok memnun kaldık, özellikle Burhan bey cok ilgilendi her seyle, Ankara can nakliyat a tercih ettiğimiz için çok memnun kaldık.


15-10-2021  Musteri Yorumlari

Ev sahibiyle sorun yaşamayan yoktur herhalde. Varsa da çok şanslıymış gerçekten. Beşevler’den Balgat’a arkadaşımın evine taşındım. Çok fazla eşyam yoktu ama hassasiyet isteyen özel eşyalarım vardı. Kendi evime çıkana kadar idareten burada kalacağım. Beni Can Nakliyat ile tanıştıran Zabıta Lütfü ağabeyimde sağolsun çok makbule geçti gerçekten.


19-07-2021  Musteri Yorumlari

Aktepe’den, Anıttepe’ye evimi taşımaya karar verdiğimde aklımda sadece evimin sorunları değil, nakliyeci sorunları da vardı. Daha önceki tecrübelerimi hatırlıyorum da pek iç açıcı değildi. Can Nakliyat ile beni buluşturan avukatım Selin Hanım’a da teşekkürü bir borç bilirim. Bunca sıkıntıdan sonra ilaç gibi geldi açıkçası. Personel arkadaşlara da çok teşekkür ederim, hepsi birbirinden efendi ve saygılılar


14-06-2021  Musteri Yorumlari

İstanbuldan Ankaraya tasınma sürecimde bütün esyaları dikkatli bir sekilde tasıyıp , gidilen yerde esyaları aynı sekilde kurdular. Esyaların hepsi korunaklı bir sekilde tasıyıp , hızlı bir kurulum gercekleştirdiler . Güvenle tavsiye ederim , gönül rahatlıgıyla kullanabilirsiniz .


23-05-2021  Musteri Yorumlari

Daha önce 4 kere taşındım bu 5. deneyimim olacaktı. İş yoğunluğundan dolayı şantiyeden çıkamıyorum daha doğrusu santralleri kimseye güvenipte bırakamıyorum hassas bir durum. Bugüne kadar hiç, işini vatana hizmet gibi yapana rastlamadım. Herkes baştan savma yapıyor işini, akşamı çıkarmayı bekliyor sadece. Can Nakliyat ile şefimiz Ufuk Bey sayesinde tanıştım. Şimdiye kadar ki önyargılarımı kıracak bir firma. Hem dakikler hem de çok titiz çalışıyorlar. Polatlı’dan Etimesgut’a taşınırken kendilerini çok güzel ispatladılar


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.