yaşamkent nakliyat

Yaşamkent Asansörlü Evden Eve Nakliyat Tel: 0532 483 54 18

Özellikle bahar ve yaz ayları ev ve işyerlerinin taşınmasının artış gösterdiği dönemlerdir. Taşınma konusu, pek çok açıdan kişiler için stres unsuru haline gelebilmektedir. Ankara nakliyat konusunda uzun yıllardır verdiğimiz üstün kaliteli hizmet sayesinde edindiğimiz deneyimle, taşınma işinin müşterilerimiz açısından stres nedeni olmaması için olanca gücümüzle çalışmaktayız. Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket eden evden eve nakliye şirketimiz, gerek profesyonel kadrosu, gerek son model nakliye araçları ve gerekse taşıma işi için ihtiyaç duyulan teknik ekipmanı ile her türlü taşıma işinde arkasında gülen yüzler ve mutlu müşteriler bırakmanın gururunu yaşamaktadır.

Taşınma işi söz konusu olduğunda; müşterilerimizin mahremiyeti ve kişisel güvenliği de devreye girmektedir. Evlerde özel yaşama dair eşyalar bulunmakla birlikte, işyerlerinde de ticari açıdan kıymet taşıyan eşyalar gündeme gelmektedir. Ev ya da işyeri fark etmeksizin her türlü taşıma işinde; müşterilerimizin çözüm ortağı olmaktan mutluluk duymaktayız. Taşınacak eşyaların niteliğine göre bir taşıma planı yapan Yaşamkent evden eve nakliyat şirketimiz, ihtiyaç duyulacak ambalaj malzemeleri, nakliye aracı diğer tüm gereksinimleri de buna göre organize etmektedir. Asansörlü taşıma için gereken donanıma da sahip olan şirketimiz, müşterilerimizin eşyalarının hem kısa sürede hem de hasar görmeden taşınmasını sağlamaktadır.

Evden Eve Nakliyede Uzman Kadro Güvencesi

Evden eve nakliye hizmetlerinde önem kazanan unsurlardan biri de taşıma işinde görev alacak ekiptir. Ev ya da işyerlerindeki eşyaların herkes için özel ve kıymetli olduğunun bilinciyle hareket eden ekiplerimiz, kendilerine emanet edilen eşyalara kendi eşyalarıymış gibi özen göstermektedirler. Taşınma sırasında demonte edilecek eşyaların demontajının dikkatle yapılması, gidilecek yerde yeniden monte edilmesi bakımından önem taşımaktadır. Konusunda uzman elemanlarımız, demontaj ve montaj işlemlerini eşyalara zarar vermeden ve ilk haline uygun olarak tamamlamaktadırlar. Kadromuzun eğitiminde önem verdiğimiz konulardan biri de; kişilerin ya da işletmelerin mahremiyetine gösterilecek hassasiyettir. Yaşamkent evden eve taşımacılık işlerinde şirketimiz bünyesinde görev alan ekiplerimiz, eşyaların taşınacak yerden toplanmasından yeni adresteki yere taşınması ve yerleştirilmesine kadar her aşamada bu bilinçle hareket etmektedirler.

Üstlendiğimiz evden eve nakliye işlerinde, müşterilerimize en kaliteli hizmetin en kısa sürede ve en uygun fiyatla verilmesi için gayret göstermekteyiz. Bu amaçla, her geçen gün araç parkımızı yenilenmesini sağladığımız gibi, gelişen teknolojinin tüm olanaklarını da en hızlı şekilde hizmetlerimize yansıtmaktayız. Yaşamkent nakliye firması olarak; müşterilerimiz için değer taşıyan tüm eşyaların sigorta kapsamında nakledilmesini sağlamaktayız. Taşınacak eşyanın alınmasından, yeni adreste teslimine kadar ki süreç, sigorta kapsamında gerçekleştirilmekte ve ortaya istenmeyen bir durum çıkması halinde müşterilerimizin kayıpları karşılanarak mağduriyetleri önlenmektedir. Şirketimizin hizmetlerinin ayrılmaz bir parçası olan sigorta güvencesi sayesinde daima öncelikli hedef olarak gördüğümüz müşteri memnuniyetini en üst noktaya taşımayı başarabilmekteyiz,

Şube İletişim Tel: 0532 483 54 18  /  0312 346 54 18

Şube Adresimiz:  Yaşamkent Mahallesi, 3036. Caddesi No: 45/2/ Posta Kodu 06810 Yenimahalle/Ankara

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Ankara Nakliyat
Average rating:  
 0 reviews
LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 Puan)
Loading...