Yaşamkent Nakliyat

Yaşamkent Nakliyat – Can Şubesi Tel: 0532 483 54 18

Evden eve taşımacılığın Ankara’daki öncü yenilikçi firması Ankara Nakliyat olarak 2001 yılında faaliyete başlayarak sektördeki yerimizi aldık. Günümüze kadar sürekli kendimizi yenileyerek, bünyemize yeni hizmetler katarak, her geçem gün kaliteli hizmet anlayışımızı biraz daha geliştirerek bize inanan, güvenen müşterilerimiz ile bu günlere firmamızı taşıdık. Sizlere sunduğumuz hizmetlerin sizlereden memnun geri dönüşleri bizim için hep ilk önceliğiniz ve hedefimiz olmuştur. Firmamız olarak sektörde ilk tercih edilen nakliye firması olmayı hedefledik ve 16 yıllık geçmişimizde bunu sizden gelen memnun müşteri dönüşleri ile taçlandırdık Ankara Can Nakliyat ailesi olarak müşterilerimizle beraber büyüdük. Ankara’da farklı lokasyonlarda da sizler için hizmet vermeye devam etmekteyiz. Yaşamkent’de yaşayanlar için hizmet veren Yaşamkent Nakliyat firmamız sizlere sorunsuz taşınma güvencesi sunmaktadır.

Evdev Eve Taşımacılıkta Yeni Dönem Yaşamkent Nakliyat

Bu bölgede yaşayanlar için hizmet veren firmamız bölge içinde evden eve nakliyat taleplerinde vey a işyeri taşıma işlemlerinde uygun fiyat ve yüksek hizmet kalitesi ile sizlere farkı yaşatmaya devam etmektedir. Nakliye kolay gibi gözüken çok ince ayrıntıları, püf noktaları, uzman kadro ve birikim aynı zamanda uygun teçhizat isteyen bir iştir. Bun özellikleri barındırmadan verilen hizmetler sonrası insanlar mağdur olmakta geri dönüşü imkansız zararlara uğrayabilmektedir. Ankara Can Nakliyat olarak önceliğimiz müşteri memnunişyetidir. Nakliye taşımacılık sektöründe müşteri memnuniyeti demek vereceğiniz hizmet ile sorunsuz bir yer değiştirilme gerçekleştirmek ile mümkündür. Mal canın yongasıdır demişler yani canınızdan sonra gelen eşyalarınızı güvenle taşımak, sizlere iyi hizmet vermek Yaşamkent Nakliyat olarak bizlerin öncelikli görevidir.

Ankara Can Nakliyat olarak 2001 yılından bu yana hep daha iyisini hedefleyerek geldik. Firmamız her geçen gün büyüme ivmesini daha da yukarılara taşıyarark gururla sizlere hizmet vermeye devam ettik ve ediyoruz. Şuan da şirketimizde 12 adet araç ve 45 kişilik işinde uzman deneyimli bir kadro ile siz müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz. Firmamızın sık sık vurguladığı şey bir işin sonucunda en iyisini elde etmek istiyorsanız lütfen işi uzmanına bırakın.

Taşımacılık Teknoloji İle Birleşiyor

Gelişen teknoloji ile birlikte araç taşıma sistemlerindeki yenilikleri araçlarımıza uygulayarak teknolojiyi yakından takip etmeteyiz. Teknolojinin imkanları doğru kullanıldığında bizim işimizde de çok daha iyi hizmet sunulmasını sağlamaktadır ve Yaşamkent Nakliyat olarak taşımacılık sektörü ile ilgili tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor ve bunları kendi sistemlerimize entegre ediyoruz. Amacımız büyümek alanında en iyi taşımacılık şirketi olmak ve bunu müşterilerimizin olumlu referansları ile sağlayabilmektedir. Hrer taşıdığımız ev, iş yeri, hastane kısacası her taşıdığımız yer bizim için bir referanstır ve her referansımızın olumlu olması bizim için vazgeçemeyeceğimiz bir kuraldır. Firmamız bünyesinde çalışan her bir ekip üyemiz de bunun bilinci ile çalışmakta ve işini en iyi yapan ekibin bir parçası olmaktan gurur duymaktadır,

Yaşamkent Nakliyat artık tüm taşıma hizmetlerimiz asansörlü olarak vermekteyiz müşterilerimizin bilgisine arz ederiz

 

Yaşamkent Mahallesi, 3296. Cadde  No: 44/5 / Posta Kodu 06810 Yenimahalle/Ankara

yaşamkent nakliyat

Yaşamkent Asansörlü Evden Eve Nakliyat Tel: 0532 483 54 18

Özellikle bahar ve yaz ayları ev ve işyerlerinin taşınmasının artış gösterdiği dönemlerdir. Taşınma konusu, pek çok açıdan kişiler için stres unsuru haline gelebilmektedir. Ankara nakliyat konusunda uzun yıllardır verdiğimiz üstün kaliteli hizmet sayesinde edindiğimiz deneyimle, taşınma işinin müşterilerimiz açısından stres nedeni olmaması için olanca gücümüzle çalışmaktayız. Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket eden evden eve nakliye şirketimiz, gerek profesyonel kadrosu, gerek son model nakliye araçları ve gerekse taşıma işi için ihtiyaç duyulan teknik ekipmanı ile her türlü taşıma işinde arkasında gülen yüzler ve mutlu müşteriler bırakmanın gururunu yaşamaktadır.

Taşınma işi söz konusu olduğunda; müşterilerimizin mahremiyeti ve kişisel güvenliği de devreye girmektedir. Evlerde özel yaşama dair eşyalar bulunmakla birlikte, işyerlerinde de ticari açıdan kıymet taşıyan eşyalar gündeme gelmektedir. Ev ya da işyeri fark etmeksizin her türlü taşıma işinde; müşterilerimizin çözüm ortağı olmaktan mutluluk duymaktayız. Taşınacak eşyaların niteliğine göre bir taşıma planı yapan Yaşamkent evden eve nakliyat şirketimiz, ihtiyaç duyulacak ambalaj malzemeleri, nakliye aracı diğer tüm gereksinimleri de buna göre organize etmektedir. Asansörlü taşıma için gereken donanıma da sahip olan şirketimiz, müşterilerimizin eşyalarının hem kısa sürede hem de hasar görmeden taşınmasını sağlamaktadır.

Evden Eve Nakliyede Uzman Kadro Güvencesi

Evden eve nakliye hizmetlerinde önem kazanan unsurlardan biri de taşıma işinde görev alacak ekiptir. Ev ya da işyerlerindeki eşyaların herkes için özel ve kıymetli olduğunun bilinciyle hareket eden ekiplerimiz, kendilerine emanet edilen eşyalara kendi eşyalarıymış gibi özen göstermektedirler. Taşınma sırasında demonte edilecek eşyaların demontajının dikkatle yapılması, gidilecek yerde yeniden monte edilmesi bakımından önem taşımaktadır. Konusunda uzman elemanlarımız, demontaj ve montaj işlemlerini eşyalara zarar vermeden ve ilk haline uygun olarak tamamlamaktadırlar. Kadromuzun eğitiminde önem verdiğimiz konulardan biri de; kişilerin ya da işletmelerin mahremiyetine gösterilecek hassasiyettir. Yaşamkent evden eve taşımacılık işlerinde şirketimiz bünyesinde görev alan ekiplerimiz, eşyaların taşınacak yerden toplanmasından yeni adresteki yere taşınması ve yerleştirilmesine kadar her aşamada bu bilinçle hareket etmektedirler.

Üstlendiğimiz evden eve nakliye işlerinde, müşterilerimize en kaliteli hizmetin en kısa sürede ve en uygun fiyatla verilmesi için gayret göstermekteyiz. Bu amaçla, her geçen gün araç parkımızı yenilenmesini sağladığımız gibi, gelişen teknolojinin tüm olanaklarını da en hızlı şekilde hizmetlerimize yansıtmaktayız. Yaşamkent nakliye firması olarak; müşterilerimiz için değer taşıyan tüm eşyaların sigorta kapsamında nakledilmesini sağlamaktayız. Taşınacak eşyanın alınmasından, yeni adreste teslimine kadar ki süreç, sigorta kapsamında gerçekleştirilmekte ve ortaya istenmeyen bir durum çıkması halinde müşterilerimizin kayıpları karşılanarak mağduriyetleri önlenmektedir. Şirketimizin hizmetlerinin ayrılmaz bir parçası olan sigorta güvencesi sayesinde daima öncelikli hedef olarak gördüğümüz müşteri memnuniyetini en üst noktaya taşımayı başarabilmekteyiz,

Şube İletişim Tel: 0532 483 54 18  /  0312 346 54 18

Şube Adresimiz:  Yaşamkent Mahallesi, 3036. Caddesi No: 45/2/ Posta Kodu 06810 Yenimahalle/Ankara