Evden Eve Nakliyat Ankara Etimesgut

Evden eve nakliyat Ankara Etimesgut bölgesinde vermekte olduğumuz hizmetlerimizden  biridir. Ankara merkezli firmamız tüm Türkiye’de evden eve nakliyat hizmetleri vermektedir.  Firmamız müşterilerine değer verir ve yeni müşteriler kazanmak adına müşteri memnuniyetinin işlem sonrasında da devam ettiğinden emin olur.Taşımacılık hizmetlerinde firmamız eşyalarınızı detaylı olarak paketledikten sonra profesyonel ekibi yardımıyla götürülmesi istenen lokasyonlara taşır. Ambalajlama işlemlerinde eşyaların yapısına uygun olabilecek ambalajlar seçileceğinden eşyaların önceden görülmeleri firmamız için önem taşımaktadır.  Ambalajlama ve paketleme  nakliyatın en önemli bölümüdür.

Bu işlem sırasında, taşınacak olan eşyaların niteliklerine göre eşyaları darbelere karşı koruyacak uygun ambalajlama ve paketleme ürünlerinin seçilmesi gerekir. Taşınacak eşyanın niteliğine ve büyüklüğüne göre ambalaj seçimi yapılır. Ambalajlama yapılırken eşyanın cinsine göre kalın karton koliler , balon naylon , streç ,battaniye ve mobilyada iz bırakmayan bantlar kullanılır. Kristal ve cam eşyalar içinse kalın kartonlar veya variller kullanılmaktadır. Evden eve nakliyat Ankara Etimesgut sizlere hizmet verirken cam eşyaları önce özel bir kağıtla sararak paketleme işlemini gerçekleştirir. Büyük ayna ve camlar içinse özel ambalajlar kullanılmaktadır.

Kurumsal Taşımacılık

Uluslararası kalitede hizmet vermek,günümüz teknolojisini kullanmak ve siz değerli müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunabilmek temel misyonumuzdur. Eşyalarınızın tamamını özel ambalajlama sistemi ile koruyup hasarsız bir şekilde evinize yerleştiririz.Taşıma esnasında oluşabilecek her türlü olumsuzluğa karşı sigortalı taşımacılık yapmaktayız. Nakliyat firmamız başta Ankara olmak üzere Türkiye’nin her bölgesinde hizmet verebilmektedir. Evden eve nakliyat işleminde başarılı bir yol kat etmek için nakliye işlemi öncesinde sizlere ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktayız. Nakliye işlemlerinden iki veya üç gün öncesinde firmamız ile iletişime geçmeniz durumunda müsait olduğunuz bir saatte eşyalarınızın tümü görülür ve size uygun nakliyat programı yapılır. Bu program kapsamında evinizde kaç kişilik personel kadrosunun hizmet vereceği, evinizi taşıyacak olan aracın belirlenmesi ve kullanılacak olan ambalaj malzemesi miktarının belirlenmesi işlemleri gerçekleştirilir. Belirlenen nakliye tarihinde kamyonumuz, personellerimiz ve kullanacağımız tüm ambalajlama malzemelerimiz hazırla bekletilirler.

Taşımacılık Hizmetinde Kullandıklarımız

Taşımacılık hizmetlerinde asansörlü eşya taşıma ekipmanlarına yer vererek  müşterilerimize kusursuz bir hizmet sunabilmeyi hedefleriz. Mobiya bazlı eşyalarınızın rahat ve hasar görmeden taşınabilmeleri için eşyalarınıza demonte yapılır. Evden eve nakliyat Ankara Etimesgut firmamızda çalışan personeller tarafından eşyalarınız demonte edildikten sonra özel malzemelere sarılarak araçlara istiflenirler. Eşyaların götürüleceği yeni evde elemanlarımız tarafından montaj işlemleri gerçekleştirilebilmektedir.

Nakliyat Gününde Sizlere Sunulacak Hizmetler

Kumaş türünde bulunan koltuk, kanepe gibi eşyalarınız ilk olarak streç naylonlara sarılacaklardır. Bu ürünlerin zarar görmediklerinden emin olabilmek üzere firmamız streç naylonlar üzerine kalın ve hava alan naylonlar sararlar. Eşyaların götürüldüğü yeni evde ise müşteri taleplerine göre yerleştirme, kurma ve ambalaj açma işlemleri gerçekleştirilebilmektedir. Eşyaların kaba dizaynı firmamız tarafından gerçekleştirilecektir.

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Ankara Nakliyat
Average rating:  
 0 reviews
LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 Puan)
Loading...