Ankara Etimesgut Can Nakliyat güvenilir ekibi ile tüm nakliye işlemlerinizde yanıbaşınızda!

Ankara Can Nakliyat ile tüm nakliye işlemlerinizin büyük bir titizlikle, uzman bir kadro tarafından en kısa süre içerisinde gerçekleştirilmesine ne dersiniz? Üstelik 14 farklı aracı ile firma, ihtiyacınıza en uygun nakliye firmasını hizmetinize sunarak sizlere kusursuz bir hizmet vermeyi amaçlıyor. 45 sigortalı çalışanı ile nakliyeyi tamamen bir meslek edinmiş ve kendilerini eşyalarınızın en ufak bir zarar bile görmeden belirttiğiniz adrese taşınmasını hedeflemiş firma sayesinde, gözünüz hiçbir şekilde arkada kalmayacak! Evden eve nakliyat, asansörlü taşımacılık, ofis taşımacılığı, parsiyel taşımacılık ve daha fazlası firma sayesinde sandığınızdan daha kolay bir şekilde gerçekleşiyor. Size ise sadece sunulan hizmeti izlemek ve firmayı tercih etmenin ayrıcalığını yaşamak düşüyor.

Etimesgut Nakliyat AracıAnkara’nın birçok noktasında ofisi bulunan firma, Etimesgut nakliyat ihtiyaçlarınızda yanınızda olarak profesyonel kadrosu ile ilçede gerçekleşebilecek tüm taşımacılık işlemlerinizde araç filosunu ve personellerinizi hizmetinize sunuyor. Uzun ve kaliteli bir eğitim aldıktan sonra sahaya çıkan ve eşyalarınızı taşımaya başlayan profesyonel nakliye personelleri, eşya paketleme işlemlerinizi de tüm eşyalarınızın ihtiyaçları doğrultusunda ve boyutlarına ve cinslerine bağlı olarak gerçekleştiriyor. Nakliye araçlarına büyük bir ustalıkla taşınan tüm eşyalar, kapalı ve fonksiyonel araçlarla dilediğiniz noktaya taşınarak, belirttiğiniz kişilere teslim ediliyor. Evden eve nakliyat, dershane taşımacılığı, ofis taşımacılığı gibi aklınıza gelebilecek tüm taşımacılık faaliyetlerinde ilk adres olarak Ankara Can Nakliyat’ı gözünüz kapalı bir şekilde tercih edebilirsiniz. Ofis, dershane ve işyeri gibi tüm kurumsal taşımacılık ihtiyaçlarınızda firmadan yararlanabileceğiniz gibi parça eşyalarınızı da firmanın taşımasına izin vererek ödemeniz gereken miktarı azaltabilir ve bu ekonomik avantajı değerlendirebilirsiniz.

            Etimesgut evden eve nakliyat, dershane taşımacılığı, büro taşımacılığı ve daha fazlası için http://www.ankaracannakliyat.com/ internet adresini ziyaret etmenizi ve firEtimesgut Eşya Ambalajlama Taşımasımanın uzman ekibi ile bir an önce iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz. 15 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesiyle Ankara nakliye sektöründe marka ve lider olmayı başarmış olan firmanın hizmetinden memnun kalacağınızın garantisini veriyor ve tüm taşımacılık işlemlerinizin eksiksiz bir şekilde gerçekleştirileceğini vaat ediyoruz. Sadece sizin eşyalarınıza özel daha önce kullanılmamış ambalajlama ve paketleme servisi ile firmanın titizliğinden ve hijyene verdiği önemden oldukça memnun kalacak ve tüm taşımacılık işlemlerinizde firmayı aramaya karar vereceksiniz! Parsiyel taşımacılık hizmeti ile parça eşyalarınız için yüksek fiyatlar ödemekten kurtulacak ve kısa süre içerisinde eşya taşıma işlemlerinizin gerçekleştiğini gördükçe firmayı tercih etmekte en doğru ve mantıklı kararı verdiğinize ikna olarak kendinizi mutlu hissedeceksiniz!

ETİMESGUT CAN NAKLİYAT İLE EMİN ELLERDESİNİZ

Günümüzde işini iyi yapan ve güvenilir taşıma işi ile adını duyuran nadir firmalardan birisiyiz. Taşıma işi ile uğraşmamız evveliyatlı geçmişimiz ile doğru orantılıdır. Köklü firmamız ve taşıdığımız büyük iş merkezleri de bize yeteri kadar iyi bir referans oluşturmaktadır. Etimesgut evden eve nakliyat işlerinizde kesinlikle akla gelmesi gereken ilklerden birisiyiz. Güvenilir taşıma imkânlarımız ve çözüm üreten çalışanlarımız ile sizleri taşıma sorunlarınızı minimize ediyoruz. Firmamız ve çalışma olanaklarımız ile yaptığımız işler referansımızı oluşturmaktadır. Nitelikli taşıma imkânlarımız sayesinde evinizden eşyalar itina ile toplanır, kolilere yerleştirilir ve gideceğe yere hazır bir vaziyette sapa sağlam nakil edilir.

Etimesgut nakliyat işlerinde aradığınız en hızlı ve güvenilir taşıma işlerinizi organize ediyoruz. Çalışma şartlarımız, plan ve koordinasyon becerilerimiz ve konvansiyonel araç tertibatlarımız ile düşündüğünüzden daha kısa bir sürede nakliye işlerinizi çözümlüyoruz. Taşınmak birçokları için işkenceyken artık sayemizde nasıl taşındığınızı bile anlamayacaksınız. Taşınma işini gözünde büyüten ve bunu sorun olarak görenlerin sitemiz sayfalarını ziyaret etmeni tavsiye ederiz. Merak ettiğiniz soruların cevaplarına burada çözüm bulacaksınız. Erişimini çok kolay yapacağınız ve taşıma işlerindeki referans taşımalarımızı görsellerden ya da video kayıtlarımızı oynatarak izleyebilirsiniz.

Asansörlü taşımacılık Etimesgut ilinde sizlerin de artık asansör tertibatlı araçlarımız ile eşyalarınız seri bir şekilde taşınacak. En uygun şartların sizlere sunulduğu firmamızda taşıma işine başlanmadan önce taşınacak mekân ve taşındıktan sonra götürülecek mekân fizibilitesi de yapılmaktadır. Bu değerlendirmelere göre fiyat aralıkları belirlenir. Sizler ile paylaşılan bu bilgiler neticesinde taşıma işinizi en kısa zaman aralığında gerçekleştirerek sorunlarınıza çözüm oluyoruz. Asansörlü sistemlerin son zamanların favori teknikleri arasında kullanılması zamandan çok tasarruf sağlamasından mütevelli bir,olanaktır,

Eryaman bölgesinde yeni yapılan yapılardan dolay bir çok taşıma işlemleri yapılmaktadır ve bu yüzde bir çok insanlarımız yeni taşınıyor Eryaman Da Taşınmak istiyen Eryaman Evden Eve Nakliyat olarak bize ulaşdığınız zaman bizde en iyi hizmet ve uygun fiyat garantısı vererek ta taşımacılık hizmeti vermekteyiz ayrıca Eryaman bölgesinde 1500.mt var olan depolarımızda eşya depolama hizmeti vermekteyiz,

Etimesgut başta olmak üzere tüm çevre il ilçe  ve semtlere Asansörlü evden eve taşımacılık hizmetini Türkiye geneli sunmaktayız Artık kapı kapı Nakliye arama derdiniz yok Etimesgut Can Nakliyat sloganiyle son sistem eşya taşıma hizmeti sunmaktayız sizde evinizi bize teslim edin sizinde eşyalarınız güvenle taşınsın.

Etimesgut Asansörlü Nakliyat Fiyatları

Özellikle yüksek katlı binalara taşınacak olanların işine yarayan ve belki de tek çare olan asansörlü nakliyatlar gerek fiyat, gerekse de güvenlik açısından evden eve nakliyat yapacak olanların kafasını karıştırabilmektedir.

Firmamız Etimesgut asansörlü nakliyat fiyatları arasından en uygun olanı müşterilerine sunup aynı zamanda da evden eve taşınma esnasında bütün kolaylık ve rahatlıkları da sağlayıp güvenli bir şekilde eşyaları taşımaktadır.

Evden eve nakliyat kimi zaman insanların gözlerine çok zor gibi görünse de firmamız müşterilerine en uygun fiyatlar eşliğinde her açıdan yardımcı olmakta ve asansör hizmetiyle de kat fark etmeksizin en güvenli ve rahat şekilde evden eve nakliyat işlemini gerçekleştirmektedir.

Tel: 0532 483 54 8  /  0312 346 54 18

Süvari Mahallesi, İstasyon Caddesi No:166/2 / Posta Kodu 06794 /Etimesgut /Ankara

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Average rating:  
 7 reviews
by Tuna Ak on

Ben matematik öğretmeniyim geçenlerde Burdur’a tayinim çıktı. Daha önce hiç taşınmamıştım ilk evime Ankara’da çıktım eşyaları parça parça aldığım için nakliyeci aramamıştım. Bu benim ilk deneyimim olacağı için çok heyecanlıydım. Okul müdürümüz Hasan hocam Can Nakliyat ile daha önce evini taşımış memnun kalmış bana da tavsiye etti. Mesafe uzak olduğu için ücreti bana fazla geldi ama sapasağlam bir şekilde eşyaları teslim aldım kırıksız çiziksiz eşyaları yerleştirdik. Ankara Etimesgut Can Nakliyat’a ve Hasan hocama teşekkür ederim

by Yüksel Taşçı on

İbni Sina hastanesine yeni atandım. İş yerime yakın bir ev bulma telaşımla birlikte nakliye firması ararken Turkcell bayi müdürü Orhan Bey Ankara Etimesgut Can Nakliyat’ı önerdi. Kedisi benim için çok kıymetlidir o önerdiyse gözü kapalı güvenip eşyalarımı emanet edebilirim diye düşündüm. Gerçekten de çok güvenilir bir firma önermiş çok memnun kaldım. Pazar günü yoğun olurlar belki benimle ilgilenemezler diye düşünürken kendi younluklarına rağmen beni mağdur etmediler sağolsunlar. İlgileri ve özenli çalışmalarından dolayı tekrar teşekkür ediyorum.

by Egeman Çağ on

Arkadaşım sayesinde öğrenmiş olduğum Ankara Etimesgut Can Nakliye firması ile geçen ay evimi taşıdım. En çok korktuğum şey dolaplarımın çizilmesiydi. Ayrıca eşyaların montajı da ayrı bir sorundur benim için. Firmanın ekibi öyle hızlılardı ki ne ara montaj bitti ne ara eşyalar taşındı ben de anlamadım. Ayrıca eşyalarda hasarda yok. Etimesgut Yapracık Arası Taşındım Bütün herkese öneriyorum eğer taşınma durumunuz varsa kesinlikle Etimesgut Nakliyattan başkasına bakmayın bile

by Zeynep Güner on

Van’a eşya götürmek için Ankara Etimesgut Can Nakliyat ile anlaşmıştık. Yol uzun eşyalarda çok olunca tedirgin olmamak mümkün değil tabi. Van’a ulaştığımızda tek bir eşyada bile hasar bulamadık. Gerçekten işinin ehli bir firma. Tüm eşyalarımızı özenle paketleyip, itina ile taşıdıkları için bir tek sorun bile çıkmadı. Kendilerine çok teşekkür ederim

by Anıl Kurada on

YORUMLARI okudum ve cok guzel yorumlardan dolayı tasınma ıcın anlastık gayet guzel hizmetler verdiler teşekkür ederim.

by Kübra Kızıl on

Merhabalar ev taşıma hakkında sizlere bazı bilgiler sunmak dayım Etimesgut içerisinden oturmaktaydim her taşımamda ben daha önceki mecburi tayinler dan dolayı mecburen bir firma nakliyeci şirketi ile anlaşıyorduk her taşımam da mutlaka sorunlarla karşıkarşıya kalıyordum bu sefer çok detaylı bir araştırma yaptım internet ortamından Etimesgut nakliyat şirketleri diye araştırırken birkaç farklı firmalardan taşıma teklifi aldım Fakat Etimesgut Can Nakliyat Tan firma sahibi kendisi Veysel Bey olmak üzere bizde Atilla eşyalarınızı gelip testinizi yapalım diyerek Beni ikna et de gelip evimde eşyalarımı hepsini tespitini yap fiyat listeleri indirmesini çıkarttı fiyat biraz tuzlu gelse de gayet bu insanlar işini ehli diye işi yapmadan önce gelip testini yapalım dedikleri için bu firma ile karşılıklı oturup sözleşme imzalattı ve hafta sonu pazar günü sabah saat 08 30 da gelip söz verdikleri gibi 5 kişilik bir ekiple öğlen 2 gibi işini bitirip tüm mobilyalarımı kurup gittiler ve iş bitiminden marangoz olan Burhan erden’e 50 TL bahşiş cebine zorla veren koyarak kendisi abla Hakkınızı helal edin deyip gitti ve burada şunu anlatmak istedim Bu firma ile evini değiştirecek Her kim olursa olsun gönül rahatlığı ile taşınabilir sizde evinizde açtıktan sonra firma hakkında yorum yapın ve bizden sonra evini taşıyacak insanlar perişan olmasın herkes iyi olan firmaya taşırsın Bir dahaki taşıma ve görüşmek dileğiyle

by Aykut Bozdağ on

Etimesgut nakliyat diye internetten arastırma yatım can nakliyat ile anlastım esyalarımızı sorunsuz ve güler yüzlü hizmetleri ile esyalarımız zarar görmeden tasındı veysel beye ve ekibine sonsuz başarılarımı sunarım

LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 Puan)
Loading...