İyi bir evden eve nakliyat şirketi nasıl bulunur

Merhaba, ben İbrahim. Sizlerle Ankara Can Nakliyat ile ilgili güzel bir anımı paylaşmak istiyorum. Her şey geçen yaz yeni bir ev satın almam ve evin 5.katta olması ile başladı. Üstelik evimiz yeni bir bina

İbrahim Bey İle Nakliye Diyaloğu
İbrahim Bey İn Nakliye Hikayesi

olduğu için asansör sistemi henüz kurulmuş değildi. Bu yüzden nakliye işlemlerinin sağlıklı bir şekilde nasıl gerçekleştirileceğini düşünmeye başladım. 5. Katta yer alan bir eve eşyaları kırmadan ve çarpmadan taşımanın imkansız olduğunu düşünüyordum. Üstelik bir önceki ev taşıma ile ilgili hikayemin hiçte iç açıcı olmadığını düşünürsek, yeni bir nakliye firmasına güvenmek benim için oldukça zordu. Bir önceki ev taşımasında birçok eşyamın kırılmış ya da çizilmiş olduğunu gördüğümde nakliye firmalarına duyduğum güven tamamen sarsılmıştı. Firmayı aradığımda bana hitap şekillerinin oldukça kaba ve saygısızca olduğunu gördüğümde de bir daha asla o firmadan hizmet almamaya yemin ettim.

Oldukça yakın bir arkadaşım bana Ankara Can Nakliyat firmasının asansörlü taşımacılık hizmetinden bahsettiğinde firmayı en azından aramaya karar verdim. Üstelik arkadaşım daha önce firma ile eşyalarını kusursuz ve eksiksiz bir şekilde taşıttığını söylediğinde firmaya bir şans vermeye karar verdim. Firma yetkililerinin telefondaki hitap şekli, onlara ısınmama ve onlara güven duymama sebep olurken, güler yüzlü ekibi ile karşılaştığımda firmanın doğru adres olduğuna çoktan karar vermiştim. Bütün eşyalarımı büyük bir titizlikle ve özenle paketledikten sonra kırmamaya ya da bir yere çarpmamaya özen göstererek asansörlü nakliye aracına yüklediler ve umduğumdan da kısa bir süre içerisinde tüm eşyalarımı 5. katta yer alan apartman daireme taşıdılar. Eşyalarımı yerleştirmeye başladığımda eşyalarımda herhangi bir çizik ya da kırılma görmediğim zaman, ilk iş olarak önce arkadaşımı sonra da firmayı arayarak teşekkürlerimi ilettim. Üstelik bu nakliye hizmetinin fiyatı oldukça uygun ve ekonomikti. O günden beri nakliye ihtiyacı duyan bütün arkadaşlarıma Ankara Can Nakliyat firmasını tavsiye ediyorum.

Yeni evime taşındıktan sonra bazı eşyalarımı yenilediğimde ve eski eşyalarımı durumu oldukça zor olan bir arkadaşıma yollamaya karar verdiğimde de firmayı aradım ve firmanın parsiyel taşımacılık hizmetinden yararlandım. Eşyalarımda belirli bir çizik ya da hasar olmadığı için eşyalarımı gönül rahatlığı ile arkadaşıma hediye edebilir ve onun kullanmasına yardımcı olabilirdim. Kısa bir süre sonra arkadaşımı ziyaret ettiğimde de ona hediye ettiğim eşyalarda herhangi bir hasar olmadığını gördüğümde firmaya olan güvenim bir kez daha arttı. Üstelik arkadaşım nakliye personellerin de güler yüzlü ve samimi tavrından oldukça memnun kalmıştı. Bütün nakliye ihtiyaçlarınızda Ankara Can Nakliyat’ı tercih edebileceğinizi tüm samimiyetimle söylediğimden sonuna kadar emin olabilirsiniz.