Ben Selin, Sizlere Ankara Can Nakliyat firması ile nasıl tanıştığımı anlatmak istiyorum

Merhabalar, ben Selin. Sizlere Ankara Can Nakliyat firması ile nasıl tanıştığımı anlatmak istiyorum. Hizmetinden oldukça memnun olduğum bu firma, güler yüzlü ekibi ile en zor zamanımda yanımda olarak ne kadar profesyonel olduğunu bir kez daha kanıtladı. Bir ay önce yeni bir ev satın aldığım için kirada oturduğum evden çıkmaya karar verdim. Nakliye işlemleri benim için büyük bir dert olsa bile bir arkadaşımın tavsiyesi ile şu an ismini vermek istemediğim bir firmadan hizmet almaya karar verdim. Normalde ev taşıma işlemlerini hiç sevmem ve nakliye işlemlerinin bir an önce gerçekleşmesi ve bitmesi için dua ederim. Arkadaşımın tavsiyesi ile hizmet almaya başladığım firma, başıma neler açmadı ki!

Selin
Selin Akyel

Ev eşyalarım benim için vazgeçilmezdir ve her bir eşyamın benim için ayrı bir değeri ve önemi vardır. Firma adresime geldikten ve eşyalarımı nakliye aracına taşırken piyonumu duvara çarparak çizdiklerini gördüğümde bütün dünya başıma yıkıldı. Piyanonun bir müzisyen için ne kadar değerli olduğunu söylememe gerek yok sanırım. O an nakliye elemanlarından hemen evimi terk etmelerini rica ettikten sonra internette nakliye firmalarını aramaya başladım. O anda gözüme çarpan Ankara Can Nakliyat sitesini tıklayarak firmanın telefon numarasını aradıktan sonra hemen adresime geldiklerini gördüklerimde firma için ilk artı puanımı vermiş oldum. Üstelik nakliye elemanları diğer firmanın aksine oldukça güler yüzlü ve yardımsever kişilerdi. Tüm nakliye işlemlerinde büyük bir titizlikle ve incelikle çalıştıktan sonra bana olan saygılarında da hiçbir kusur görmedim.

Büyük bir kibarlık içerisinde çalışan elemanlar, nakliye işlemlerini aynı gün içerisinde gerçekleştirdiler ve bütün eşyalarımı sağlam bir şekilde yeni adresime teslim ettiler. Paketleme ve ambalajlama işlemlerini de büyük bir titizlikle gerçekleştiren firmanın nakliye ücretinin oldukça uygun olması da benden artı puan aldı. Ertesi gün yeni evime taşınan eşyalarımda ufak bir çizik bile olmadığını gördüğümde firmaya olan saygım bir kez daha arttı. Ankara Can Nakliyat, kesinlikle tercih edebileceğiniz ve nakliye hizmetini eksiksiz bir şekilde gerçekleştiren sayılı firmalardan biri! Kusursuz hizmetlerinden sonra bundan sonraki bütün nakliye işlemlerimde bu firmadan yardım alacağıma emin olabilirsiniz. Nakliye konusunda güvenilir ve aynı zamanda ekonomik bir firma arayan bütün herkese Ankara Can Nakliyat’ı tüm samimiyetimle tavsiye ediyorum. Güler yüzlü ekibinin size olan yaklaşımından oldukça memnun kalacağınızdan ve eşyalarınızın en ufak bir çizik ya da darbe almadan belirttiğiniz adrese teslim edileceğinden sonuna kadar emin olabilirsiniz.

İyi bir evden eve nakliyat şirketi nasıl bulunur

Merhaba, ben İbrahim. Sizlerle Ankara Can Nakliyat ile ilgili güzel bir anımı paylaşmak istiyorum. Her şey geçen yaz yeni bir ev satın almam ve evin 5.katta olması ile başladı. Üstelik evimiz yeni bir bina

İbrahim Bey İle Nakliye Diyaloğu
İbrahim Bey İn Nakliye Hikayesi

olduğu için asansör sistemi henüz kurulmuş değildi. Bu yüzden nakliye işlemlerinin sağlıklı bir şekilde nasıl gerçekleştirileceğini düşünmeye başladım. 5. Katta yer alan bir eve eşyaları kırmadan ve çarpmadan taşımanın imkansız olduğunu düşünüyordum. Üstelik bir önceki ev taşıma ile ilgili hikayemin hiçte iç açıcı olmadığını düşünürsek, yeni bir nakliye firmasına güvenmek benim için oldukça zordu. Bir önceki ev taşımasında birçok eşyamın kırılmış ya da çizilmiş olduğunu gördüğümde nakliye firmalarına duyduğum güven tamamen sarsılmıştı. Firmayı aradığımda bana hitap şekillerinin oldukça kaba ve saygısızca olduğunu gördüğümde de bir daha asla o firmadan hizmet almamaya yemin ettim.

Oldukça yakın bir arkadaşım bana Ankara Can Nakliyat firmasının asansörlü taşımacılık hizmetinden bahsettiğinde firmayı en azından aramaya karar verdim. Üstelik arkadaşım daha önce firma ile eşyalarını kusursuz ve eksiksiz bir şekilde taşıttığını söylediğinde firmaya bir şans vermeye karar verdim. Firma yetkililerinin telefondaki hitap şekli, onlara ısınmama ve onlara güven duymama sebep olurken, güler yüzlü ekibi ile karşılaştığımda firmanın doğru adres olduğuna çoktan karar vermiştim. Bütün eşyalarımı büyük bir titizlikle ve özenle paketledikten sonra kırmamaya ya da bir yere çarpmamaya özen göstererek asansörlü nakliye aracına yüklediler ve umduğumdan da kısa bir süre içerisinde tüm eşyalarımı 5. katta yer alan apartman daireme taşıdılar. Eşyalarımı yerleştirmeye başladığımda eşyalarımda herhangi bir çizik ya da kırılma görmediğim zaman, ilk iş olarak önce arkadaşımı sonra da firmayı arayarak teşekkürlerimi ilettim. Üstelik bu nakliye hizmetinin fiyatı oldukça uygun ve ekonomikti. O günden beri nakliye ihtiyacı duyan bütün arkadaşlarıma Ankara Can Nakliyat firmasını tavsiye ediyorum.

Yeni evime taşındıktan sonra bazı eşyalarımı yenilediğimde ve eski eşyalarımı durumu oldukça zor olan bir arkadaşıma yollamaya karar verdiğimde de firmayı aradım ve firmanın parsiyel taşımacılık hizmetinden yararlandım. Eşyalarımda belirli bir çizik ya da hasar olmadığı için eşyalarımı gönül rahatlığı ile arkadaşıma hediye edebilir ve onun kullanmasına yardımcı olabilirdim. Kısa bir süre sonra arkadaşımı ziyaret ettiğimde de ona hediye ettiğim eşyalarda herhangi bir hasar olmadığını gördüğümde firmaya olan güvenim bir kez daha arttı. Üstelik arkadaşım nakliye personellerin de güler yüzlü ve samimi tavrından oldukça memnun kalmıştı. Bütün nakliye ihtiyaçlarınızda Ankara Can Nakliyat’ı tercih edebileceğinizi tüm samimiyetimle söylediğimden sonuna kadar emin olabilirsiniz.

Ankara Nakliyat eşya paketlemesi

Ankara Nakliyat eşya paketlemesi, şirketi olarak eşya taşıma sırasında kullandığımız ambalaj malzemesi hepsi sıfır olup ilk defa sizin değerli eşyalarınız için kullanmaktayız bardak çanak gibi eşyalarınızı beyaz kağıtla sarıp ve onda sonra karton kolilere konulmaktadır, elbiseleriniz ütüsü bozulmadan askılı elbise
dolaplarımız var evinizin içine çıkartarak içine asılır taşınır ve bu yüzde hiç bir elbisenizin ütüsü
bozulmadan geri aynı şekilde yeni evinizde dolabınıza asılır büyük mobilya ve beyaz eşyalarınız için havalı çift katlı naylonlara sarıp taşıyoruz,