Eşyalarınızı Profesyonel ve Deneyimli Ellere Bırakın

Evden eve taşıma profesyonel yöntemlerle idare edilmesi gereken bir prosedür. Konusunda profesyonel uzmanlarla çalışan ekibimiz, 1993 yılından yana bu işte hizmet veriyor. Taşınma gerçekten stresli ve bir o kadar da zahmetli bir iştir. Bu işten daha az hasarla çıkmak için mutlaka profesyonel destek almalısınız. Biz sağlam ekibimizle yıllardır, yenilikleri takip ederek çalışıyoruz.

Gerek filomuz, gerek çalışanlarımızla uyum halinde çalışıyoruz. Ankara evden eve nakliyat firmaları konusunda destek almak istiyorsanız hemen bizle iletişim kurarak profesyonel yardım alabilirsiniz.

Ev ve Ofis Taşıma Konusunda Ne Yapmak Gerekiyor?

Ofis taşıması ya da ev taşıması konusunda prosedürler hemen hemen aynı olmakla birlikte, sizin taleplerinize göre yeniden şekillenebilir. Bu nedenle taşınma öncesinde sizden bazı bilinmesi gereken ayrıntıları talep ediyoruz. Uzman ekiplerimiz gerek işlem süresi ve taşınma sırasında verilecek olan profesyonel kişiler, gerekse genel ayrıntılar için önden bilgi almak durumundadır.

Eşyaların nereden nereye taşınacağı kadar, ne tür eşyaların olduğu da önem teşkil eder. Ofislerin taşınması evraklarla alakalı biraz daha dikkat gerektirebilir. Bu nedenle ofisin içeriğine göre ofiste önceden bir keşif yapmak gerekebilir. başvurunuzu yaptıktan sonra ofis içeriğine göre değerlendirme yapmak mantıklı olur. Yani taşınma işlemlerinden neresi olursa olsun önden mutlaka gerekli çalışmaların yapılması gerekir. Böylece sorun yaşamadan eşyaların taşınma işlemi gerçekleşir.

Taşıma İşlemleri Ne Kadar Güvenilir?

Ankara evden eve nakliyat firmaları arasından seçim yaparak güvenilir tercihte bulunmalısınız. Bu konuda profesyonel ve kurumsal çalışan yerlerin ne kadar sorunsuz ve hızlı işlem yaptığını göreceksiniz. şirketin geçmişi ve bu işte ne kadar tecrübeli olduğu önemlidir. Bunun dışında yeniliklerin kullanılması ve uzmanların konu hakkında eğitimleri, filo ayrıntıları gibi detaylar şirket seçimi konusunda sizin için yol gösterici olacaktır.

Denetimli bir ekiple çalışıyor ve garantili hizmet veriyoruz. Eşyalarınızın sağ salim yerine ulaşması sizin için önemli olduğu kadar bizim için de önemli. Ekibimiz bunun için çalışıyor. Filomuzda yer alan araçların hepsi korunaklı ve kapalıdır. Taşıma esnasında herhangi bir sorun yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz. Korsan taşıma firmalarıyla çalışmayın. Eşyalarınız profesyonel ellerde çok daha iyi olacak.

Paketleme ve Taşıma Nasıl Yapılıyor?

Ankara evden eve nakliyat firmaları arasından seçim yaparken paketlemenin ne kadar önemli olduğunu göreceksiniz. Biz eşyaların paketleme sürecinde balonlu kaplamalar kullanıyor ve eşyalarınızı özenle paketliyoruz. Paketleme ve kolileme süreci önemlidir. Böylece eşyaların taşıma anında zarar görmemesi sağlanır. Taşıma sırasında ise çok dikkatli davranıyor ve eğitimli uzmanlarımızı bu işlemi yapması için görevlendiriyoruz. Her eşyanın farklı bir taşıma tekniği vardır. Profesyonel olan uzmanlarımız bu konuda deneyimlidir. Bu nedenle gerek paketleme gerekse taşıma sırasında herhangi bir sorun yaşanmaz. Buna ek olarak taşımada asansörlü sistem kullanıyoruz. Bu da yüksek yerler için zamandan kazandıran bir çözüm yoludur.

En İyi Ankara Evden Eve Nakliyat Firmaları

Ankara evden eve nakliyat firmamız sektör içinde edinmiş olduğu tecrübelerini, hizmet verdiği siz değerli müşterilerine uluslararası standartlarda sunabilmektedir. Sektöründe tecrübesi ile ön plana çıkmış çalışanları sayesinde siz değerli müşterilerin istek, arzu ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamak konusunda lider ve öncü firmalardan biriyiz. Firmamızın presinsipleri arasında hasarsız nakliye hizmeti verebilmek bulunur. Eşyalarınızın maddi değeri ne olursa olsun sunmuş olduğumuz hizmet alanı doğrultusunda eşyalarınız firmamız tarafından sigortalı, marangozlu, ambalajlı olarak taşınmaktadır.

Şehirlerarası nakliyat işlemlerinizde ise eşyalarınız itina ile taşınmaktadır. Taşınacak eşyalar, eşyanın gideceği uzaklık mesafesine göre fiyatlandırılmaktadırlar. Randevu aldığınız takdirde ücretsiz ekspertiz hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Ekspertlerimiz eşyalarınızı inceler ve bir çalışma programı hazırlarlar.Deneyimli personellerimiz ve son model nakliye araçlarımız ile siz değerli müşterilerimize hiyerarşik yapıyı bozmadan sigortalı bir taşıma hizmeti sunmaktayız. Ekspertiz programı içinde evinizde kaç kişilik personel kadrosunun hizmet vereceği, eşyalarınızı taşıyacak olan aracın belirlenmesi, kullanılacak ambalajlama malzemelerinin türü ve miktarının belirlenmesi gibi hususlar önceden değerlendirilirler. Teknolojiye ayak uydura taşımacılık hizmetlerinde asansörlü eşya taşıma ekipmanlarına yer vererek müşterilerimize kusursuz nitelikte nakliye hizmeti sunmayı hedefleriz.

Evden Eve Nakliyat Günü Firmamız Tarafından Sizlere Sunulacak Olan Hizmetler

Ankara evden eve nakliyat firmalarıMobilya bazlı eşyalarınızın rahat bir şekilde taşınabilmeleri üzere eşyalarınız demonte edilirler.Ankara evden eve nakliyat firmaları bünyesinde bulunan elemanlar  tarafından eşyalar demonte edildikten sonra özel malzemeler ile sarılırlar. Personeller tarafından araç içerisine eşyalarınız zarar görmeyecekleri şekilde istiflenirler. Eşyaların gideceği yen evde ise müşterimizin taleplerine göre ambalajlanan malzemelerin açılması ve monte edilmesi gerçekleştirilir.Kumaş türünde bulunan koltuk, kanepe türündeki eşyalarınız ilk olarak streç nalyon malzemelerle daha sonra kalın bir maddeye sahip havalı naylonlara sarılarak personellerimiz tarafından taşınırlar. Kırılacak olan bardak , tabak , porselen  ve yemek takımı gibi eşyalar özel kağıt malzeme ile kaplanırlar . Cam ve porselen  takımı eşyaları sarıldıktan sonra düşme esnasında zarar görme ihtimalleri çok az olan köpüklü karton koliler içine konularak araçlarımıza personeller tarafından yüklenirler. Elbise dolaplarındaki kıyafetlerinizin kırışmaması üzere ise kıyafetleriniz şeffaf poşetler içerisinde taşınırlar.

Elektronik Eşya Taşıma

Ankara evden eve nakliyat firmaları elektronik eşya taşıma işlemi için streç kullanırlar. Streç maddesi, eşyalarınızın çizilmesi durumunu önleyeceklerdir. Eşyaların getirildiği yeni evde ise eşyalar personellerimiz tarafından çalışır duruma getirilirler.

Bizimle İletişime Geçin

Ankara evden eve nakliyat firmaları hizmetlerinden faydalanabilmek üzere randevu  almanız gerekmektedir. Firmamızdan randevu almanızdan sonra belirlenen gün ve saatte sizlere hizmet sunulacaktır. İşlem öncesinde ekspertiz hizmetlerimizden faydalanmanızda yarar vardır. Bu hizmetler sayesinde firmamız nasıl sizlere nasıl bir hizmet vermesi gerektiği konusunda bilgi sahibi olur. Bu hizmetlerimizde hiçbir eşyaya elinizi sürmeden ummuş olduğunuz profesyonel eşya taşımacılık hizmetlerini firmamız ile alabilirsiniz.