En İyi Ankara Evden Eve Nakliyat Firmaları

Ankara evden eve nakliyat firmamız sektör içinde edinmiş olduğu tecrübelerini, hizmet verdiği siz değerli müşterilerine uluslararası standartlarda sunabilmektedir. Sektöründe tecrübesi ile ön plana çıkmış çalışanları sayesinde siz değerli müşterilerin istek, arzu ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamak konusunda lider ve öncü firmalardan biriyiz. Firmamızın presinsipleri arasında hasarsız nakliye hizmeti verebilmek bulunur. Eşyalarınızın maddi değeri ne olursa olsun sunmuş olduğumuz hizmet alanı doğrultusunda eşyalarınız firmamız tarafından sigortalı, marangozlu, ambalajlı olarak taşınmaktadır.

Şehirlerarası nakliyat işlemlerinizde ise eşyalarınız itina ile taşınmaktadır. Taşınacak eşyalar, eşyanın gideceği uzaklık mesafesine göre fiyatlandırılmaktadırlar. Randevu aldığınız takdirde ücretsiz ekspertiz hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Ekspertlerimiz eşyalarınızı inceler ve bir çalışma programı hazırlarlar.Deneyimli personellerimiz ve son model nakliye araçlarımız ile siz değerli müşterilerimize hiyerarşik yapıyı bozmadan sigortalı bir taşıma hizmeti sunmaktayız. Ekspertiz programı içinde evinizde kaç kişilik personel kadrosunun hizmet vereceği, eşyalarınızı taşıyacak olan aracın belirlenmesi, kullanılacak ambalajlama malzemelerinin türü ve miktarının belirlenmesi gibi hususlar önceden değerlendirilirler. Teknolojiye ayak uydura taşımacılık hizmetlerinde asansörlü eşya taşıma ekipmanlarına yer vererek müşterilerimize kusursuz nitelikte nakliye hizmeti sunmayı hedefleriz.

Evden Eve Nakliyat Günü Firmamız Tarafından Sizlere Sunulacak Olan Hizmetler

Ankara evden eve nakliyat firmalarıMobilya bazlı eşyalarınızın rahat bir şekilde taşınabilmeleri üzere eşyalarınız demonte edilirler.Ankara evden eve nakliyat firmaları bünyesinde bulunan elemanlar  tarafından eşyalar demonte edildikten sonra özel malzemeler ile sarılırlar. Personeller tarafından araç içerisine eşyalarınız zarar görmeyecekleri şekilde istiflenirler. Eşyaların gideceği yen evde ise müşterimizin taleplerine göre ambalajlanan malzemelerin açılması ve monte edilmesi gerçekleştirilir.Kumaş türünde bulunan koltuk, kanepe türündeki eşyalarınız ilk olarak streç nalyon malzemelerle daha sonra kalın bir maddeye sahip havalı naylonlara sarılarak personellerimiz tarafından taşınırlar. Kırılacak olan bardak , tabak , porselen  ve yemek takımı gibi eşyalar özel kağıt malzeme ile kaplanırlar . Cam ve porselen  takımı eşyaları sarıldıktan sonra düşme esnasında zarar görme ihtimalleri çok az olan köpüklü karton koliler içine konularak araçlarımıza personeller tarafından yüklenirler. Elbise dolaplarındaki kıyafetlerinizin kırışmaması üzere ise kıyafetleriniz şeffaf poşetler içerisinde taşınırlar.

Elektronik Eşya Taşıma

Ankara evden eve nakliyat firmaları elektronik eşya taşıma işlemi için streç kullanırlar. Streç maddesi, eşyalarınızın çizilmesi durumunu önleyeceklerdir. Eşyaların getirildiği yeni evde ise eşyalar personellerimiz tarafından çalışır duruma getirilirler.

Bizimle İletişime Geçin

Ankara evden eve nakliyat firmaları hizmetlerinden faydalanabilmek üzere randevu  almanız gerekmektedir. Firmamızdan randevu almanızdan sonra belirlenen gün ve saatte sizlere hizmet sunulacaktır. İşlem öncesinde ekspertiz hizmetlerimizden faydalanmanızda yarar vardır. Bu hizmetler sayesinde firmamız nasıl sizlere nasıl bir hizmet vermesi gerektiği konusunda bilgi sahibi olur. Bu hizmetlerimizde hiçbir eşyaya elinizi sürmeden ummuş olduğunuz profesyonel eşya taşımacılık hizmetlerini firmamız ile alabilirsiniz.

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Ankara Nakliyat
Average rating:  
 0 reviews
LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 Puan)
Loading...