Ankara Asansörlü Taşımacılık

Günden  güne değişen teknolojiyle  birlikte  yaşam  şekillerimiz, hayat  standartlarımız kısacası dünyamız değişmektedir. Bu  değişiklikler hizmet sektörü  dahi  bütün  sektörlere çalışma şeklinden, kullanılan iş  makinelerine  kadar her manada yansımaktadır. Ve  hayatlarımıza  kolaylıklar sunarak  hız ve ivme kazandırmaktadır.   Özellikle  nakliyat  sektöründe son  dönemlerde  çok fazla yaygınlaşan  asansörlü  taşımacılık teknolojisiyle artık  bir yerden  bi yere  taşınmak çok  kolay olmaktadır. Ancak  her zaman  dikkat edilmesi  gereken  konulardan  biri de  kaliteli,  güvenilir, seçkin  bir  firmayı  tercih  etmeniz gerektiğini  unutmamaktır. Ankara asansörlü  taşımacılık firması  olarak  bu  konuda büyük bir  fark  yaratmış olup, yaptığımız  işe   her daim  özen  gösteren, onu tercih  eden  kişilerin yapılan  hizmetten  memnun olduklarını  görmekten  kıvanç  ve sevinç  duyan  bir firmayız.

Asansörlü  Taşımacılığın Tercih Edilme Nedeni Nedir?

Artık  yeni  yapılan  binalarda, alçak katlı  olan  bir eve   rastlamak neredeyse  imkansız olmaktadır. Günümüzde sürekli  olarak yüksek  katlı  binalar  inşa ediliyor ve  bu  çok  yüksek  binalara   eşya taşımak  oldukça sorunlu bir iş  olmaktadır. Çünkü  hem  eşyalarınızın  hasar  görme  riski  oluyor hem de eşyalar   merdivenlerden  geçemeyecek  kadar büyük  ya da   merdivenler  büyük  eşyaların  geçemeyeceği kadar dar olmaktadır. Bu yüzden asansörlü  taşımacılığı  tercih  edenler  büyük bir  rahatlık  yaşıyorlar.

Ankara Asansörlü  Taşımacılık Nasıl  Yapılmaktadır?

  • Öncelikle asansörlü  taşımacılık kullanmayı  düşünüyorsanız yapmanız  gereken tek şey  firmamızla iletişime geçmektir.
  • Anlaşma sağlandığı  takdirde ekspertiz ekibimiz teslimat  gününden  bir kaç  gün  önce  gelip apartmanınızın  çevresinde  küçük  çaplı bir inceleme yapmaktadır. Araştırmaların  sonucunda asansörün  nereye  kurulacağını belirlemekteyiz.
  • Teslimat  günü geldiğinde belirlenen yere asansörü  kurup, tüm  kontrollerini yapıldıktan sonra tecrübeli ekbimiz tarafından yapılacak işler  programa  göre  sıraya konmaktadır. Daha sonra listedeki  sıraya göre  ilerleme kaydedilmektedir.
  • Eğer eşyalarınız  eski  evden  yeni  eve  gidecekse, önce  eşyalarınızı büyük bir dikkat ve özenle indir Daha  sonra  indirme işlemi  bitince, yeni eve gitmekteyiz. Tekrar asansörü kurarak aracımızdan indirilen eşyaları, tekrar asansör kontrolleri  yapıldıktan sonra eşyalarınızı  asansöre  yükleyip  yeni evinize taşımaktayız.
  • Asansörlü taşımacılığının bu kadar çok tercih edilmesinin sebeplerinden biride  eşyalarınızın hiçbir şekilde kırılma ya da çizilme riskinin olmamasıdır. Normal  taşınma süresini yarı yarıya indirmesi de sunulan kolaylıklar arasında yer almaktadır.

Ankara Asansörlü  Taşımacılık Firması

Yapılan her iş başından sonuna  kadar  takip  edilmektedir ve başında durulmaktadır. Sorunsuz bir şekilde teslimat tamamlanmaktadır. Yapılan her işte mutlaka taşınacak eşyalara  sigorta sözleşmesi firmamız tarafından yapılmaktadır. Nakliyatlar zamanında sizlere ulaştırılır ve bir aksilik  yaşanması durumunda, zararınızı sigorta tarafından Eğer sigorta  karşılamıyorsa firmamız tüm  zararı  karşılamaktadır. Çalışma prensiplerine uymayan ya da deneyimsiz  kişileri  firmamızda bulundurmamaktayız.  Her şey deneyimli bir ekip tarafından yürütülmektedir. Sağladığı hizmetler ve imkanlar doğrultusunda asansörlü  taşımacılığı tercih etmeniz her bakımdan iyi olacaktır.

Ankara Asansörlü Taşımacılıkta Lider Firma Olarak Hizmetinizdeyiz

Yüksek katlarda oturanların taşınma konusunda yaşadıkları sıkıntıları hafifletmek adına geliştirilen, son teknoloji ürünü asansörlü taşımacılık sistemlerini hizmetlerimizde kullanıyoruz. Asansörlü taşımacılık müşterilerin beklentilerini karşılayacak şekilde hasarsız eşya taşıma hizmeti için idealdir. Ankara Asansörlü Taşımacılık firmaları arasında ilk sıralarda yer alıyor ve asansörler sayesinde bina içinde oluşacak hasarların önüne geçiyoruz. Taşınma zamanını kısaltan ve yükün vaktinden önce araçlara yüklenmesini sağlıyor ve yeni yerinize de taşınma süresini kısaltarak zamandan kazanmanızı sağlıyoruz. Taşınma riskini minimum seviyeye indiriyor ve sigortalı eşyalarınızı zararsız teslim etmeyi kendimize borç biliyoruz. Asansörsüz, bina içinde yapılan taşımanın apartman sakinlerini rahatsız ettiğini biliyor ve asansörlü araçlarla hiç kimseyi rahatsız etmeden taşınma avantajını sağlıyoruz. Ankara Taşımacılık Asansörlü firma olarak apartman yönetiminin bina asansörünün kullanmasına müsaade etmemesi sonucu hasar alan eşyalara son veriyor ve kendi sistemimizle binanın dışından evinize raylı sistem yerleştiriyoruz. Dairenizin bulunduğu kata uygun olan pencere veya balkona yerleştirdiğimiz asansörümüzle hem hızlı hem de daha güvenli taşıma işlemleriyle hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

Ankara’da Güvenilir Nakliyat Firması Nasıl Bulabilirim?

Ankara Asansörlü Taşımacılık konusunda endişeniz var ve eşyalarınızın zarar göreceğinden endişe ediyorsanız size bu konuda yardımcı olacak güvenilir firma arıyorsanız işte tam da orda biz varız. Hizmet talebinde bulunduğunuz zaman evinize yönlendireceğimiz ekspertiz hizmetimiz evinize gelerek sizin için en uygun çözümü bulmaya yardımcı olacak ve eşya tespitini, kullanılacak araç büyüklüğünü ve taşıma işinde kaç personel bulunacağına dair tüm detayları listeleyerek rapor hazırlayacaktır. Taşıma öncesinde, taşıma sırasında ve nakliyeden sonra yerleştirme esnasında yanınızdayız. Eşyalarınıza zarar gelmesin diye titizlikle çalışan ekibimiz Kaliteli ambalaj malzemelerini kullanır ve son derce titizlikle eşyalarınızı paketler ve taşınmaya hazır hale getirir. Mobilyaların demontesinden montajına kadar her süreçte yardımcı olur ve sizin rahatınız ve konforunuz için tüm eşyalarınızı yerli yerine yerleştirir. İhtiyacınıza göre asansörü uygun yere yerleştirir ve hızlı şekilde güvenli olarak hizmetinizi gerçekleştirir. Eşyalarınızın sizin için değerli olduğunun farkında olarak herhangi bir zarar gördüğünde maddi hasarları firmamız tarafından karşılanır. Eşyalarınızın kurulumlarını gerçekleştirecek personelimiz sizlere yardımcı olacak ve sizi ek olarak mobilyacı, tesisatçı aramanıza gerek bırakmayacaktır.

Nakliyat Hizmetlerinde Kalite Nasıl Olur?

Asansörlü Ankara Taşımacılık işlerinde nakliyat konusu insanları strese sokan bir süreçtir ve her şeyde olduğu gibi nakliyecilikte de kalite önemlidir. Kaliteyi sadece mal üretimi olarak değil hizmet sürecinde de gerekli olduğunu biliyor ve kaliteyi profesyonel ekibimizle, son sistem araçlarımızla ve asansörlü sistemlerimiz, birinci sınıf ambalaj malzemelerimizle ayağınıza getiriyoruz. Her müşterimizin bizden memnun ayrılmasını sağlıyor ve hizmette sınır tanımıyoruz. Sizlere pahalı değil kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sağlıyor ve memnuniyetinize değer veriyoruz. Ankara Asansörlü Taşımacılık firmaları arasında en iyileri olarak anılmaktan gurur duyuyoruz.