Ankara Asansörlü Taşımacılık

Günden  güne değişen teknolojiyle  birlikte  yaşam  şekillerimiz, hayat  standartlarımız kısacası dünyamız değişmektedir. Bu  değişiklikler hizmet sektörü  dahi  bütün  sektörlere çalışma şeklinden, kullanılan iş  makinelerine  kadar her manada yansımaktadır. Ve  hayatlarımıza  kolaylıklar sunarak  hız ve ivme kazandırmaktadır.   Özellikle  nakliyat  sektöründe son  dönemlerde  çok fazla yaygınlaşan  asansörlü  taşımacılık teknolojisiyle artık  bir yerden  bi yere  taşınmak çok  kolay olmaktadır. Ancak  her zaman  dikkat edilmesi  gereken  konulardan  biri de  kaliteli,  güvenilir, seçkin  bir  firmayı  tercih  etmeniz gerektiğini  unutmamaktır. Ankara asansörlü  taşımacılık firması  olarak  bu  konuda büyük bir  fark  yaratmış olup, yaptığımız  işe   her daim  özen  gösteren, onu tercih  eden  kişilerin yapılan  hizmetten  memnun olduklarını  görmekten  kıvanç  ve sevinç  duyan  bir firmayız.

Asansörlü  Taşımacılığın Tercih Edilme Nedeni Nedir?

Artık  yeni  yapılan  binalarda, alçak katlı  olan  bir eve   rastlamak neredeyse  imkansız olmaktadır. Günümüzde sürekli  olarak yüksek  katlı  binalar  inşa ediliyor ve  bu  çok  yüksek  binalara   eşya taşımak  oldukça sorunlu bir iş  olmaktadır. Çünkü  hem  eşyalarınızın  hasar  görme  riski  oluyor hem de eşyalar   merdivenlerden  geçemeyecek  kadar büyük  ya da   merdivenler  büyük  eşyaların  geçemeyeceği kadar dar olmaktadır. Bu yüzden asansörlü  taşımacılığı  tercih  edenler  büyük bir  rahatlık  yaşıyorlar.

Ankara Asansörlü  Taşımacılık Nasıl  Yapılmaktadır?

  • Öncelikle asansörlü  taşımacılık kullanmayı  düşünüyorsanız yapmanız  gereken tek şey  firmamızla iletişime geçmektir.
  • Anlaşma sağlandığı  takdirde ekspertiz ekibimiz teslimat  gününden  bir kaç  gün  önce  gelip apartmanınızın  çevresinde  küçük  çaplı bir inceleme yapmaktadır. Araştırmaların  sonucunda asansörün  nereye  kurulacağını belirlemekteyiz.
  • Teslimat  günü geldiğinde belirlenen yere asansörü  kurup, tüm  kontrollerini yapıldıktan sonra tecrübeli ekbimiz tarafından yapılacak işler  programa  göre  sıraya konmaktadır. Daha sonra listedeki  sıraya göre  ilerleme kaydedilmektedir.
  • Eğer eşyalarınız  eski  evden  yeni  eve  gidecekse, önce  eşyalarınızı büyük bir dikkat ve özenle indir Daha  sonra  indirme işlemi  bitince, yeni eve gitmekteyiz. Tekrar asansörü kurarak aracımızdan indirilen eşyaları, tekrar asansör kontrolleri  yapıldıktan sonra eşyalarınızı  asansöre  yükleyip  yeni evinize taşımaktayız.
  • Asansörlü taşımacılığının bu kadar çok tercih edilmesinin sebeplerinden biride  eşyalarınızın hiçbir şekilde kırılma ya da çizilme riskinin olmamasıdır. Normal  taşınma süresini yarı yarıya indirmesi de sunulan kolaylıklar arasında yer almaktadır.

Ankara Asansörlü  Taşımacılık Firması

Yapılan her iş başından sonuna  kadar  takip  edilmektedir ve başında durulmaktadır. Sorunsuz bir şekilde teslimat tamamlanmaktadır. Yapılan her işte mutlaka taşınacak eşyalara  sigorta sözleşmesi firmamız tarafından yapılmaktadır. Nakliyatlar zamanında sizlere ulaştırılır ve bir aksilik  yaşanması durumunda, zararınızı sigorta tarafından Eğer sigorta  karşılamıyorsa firmamız tüm  zararı  karşılamaktadır. Çalışma prensiplerine uymayan ya da deneyimsiz  kişileri  firmamızda bulundurmamaktayız.  Her şey deneyimli bir ekip tarafından yürütülmektedir. Sağladığı hizmetler ve imkanlar doğrultusunda asansörlü  taşımacılığı tercih etmeniz her bakımdan iyi olacaktır.

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Ankara Nakliyat
Average rating:  
 0 reviews
LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 Puan)
Loading...