Ankara Asansörlü Taşıma Firmaları

Asansörlü taşımacılık ilk çıktığı zamanlar da zengin kitleye hitap ettiği için fazla kullanılmamaktaydı. Fakat, günümüzde fiyatların düşmesiyle birlikte en çok tercih edilen taşıma yöntemi oldu. Ankara asansörlü taşıma firmaları adı altında çalışan bir çok firma bulunmaktadır. Ankara’da nakliyat sektöründe lider konumda olan bir firmayız. Müşteri memnuniyeti esasını her zaman birinci planda tuttuğumuz için, bu sektör de ilerleme kaydetmekteyiz.

Ankara Asansörlü Taşıma Firmaları Nerelerde Çalışmaktadır?

Ankara Yenimahalle’de bulunan firmamız bir çok ilçe de hizmet vermektedir. Ayrıca şehirlerarası taşımacılıkta da zirvede yer almaktayız.

  • 14 farklı araç kapasitesi filosu ve 45 uzman ekibimizle Altındağ’da da hizmet vermekteyiz.
  • Altındağ, Balgat, Demetevler, Etimesgut, İncirli, Karapürçek, Ostim, Ayrancı, Akdere, Bağlum ve Dikmen ilçelerinde 450 kişilik ekibimizle sizlere hizmet vermeye hazır bulunmaktayız.
  • ankaracannakliyat.com üzerinden veya 0532 483 54 18 numaralı telefonlarımızdan bize ulaşabilir, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiyi alabilmektesiniz.

Taşıma Araçları Nelerdir?

Ankara Can nakliyat firması olarak teknolojinin gelişmelerini yakından takip ediyor ve yeni çıkan araçları kullanmayı tercih ediyoruz. En geniş ve çelik kasalı filomuz ile nakliyat işlerinizi gerçekleştirmekteyiz. Genişliği oldukça büyük olan araçlarımız ile yükleme sonrası taşıma da hiç sorun yaşamayacaksınız. Ayrıca sarsıntısı olmayan araçlarımız da eşyalarınız güvenilir bir şekilde yeni konumuna ulaşacaktır. Eşyalarınızın durumu ve boyutu ile en uygun aracı hizmet vermek için hazırlamaktayız. Eğer çok eşyaya sahipseniz ya da eşyalarınız normalden daha büyük boyutlara sahipse sizin için en geniş araç filomuzu seçmekteyiz. Eşyalarınızın maddi ve manevi anlamda ne kadar değerli olduklarının bilincinde olan bir firma olarak onlara gereken önem ve özeni vermekteyiz. Ayrıca herhangi bir hasar durumuna karşı yaptığımız sigorta sözleşmesi sayesinde müşterilerimizi hiçbir şekilde mağdur etmemekteyiz. Şehirlerarası nakliyat yapmak isteyen müşterilerimiz eşyalarına zarar gelmesinden endişe duymaktadır. Bu endişeyi en az seviyeye indirerek nakliyat işlerini başarıyla tamamlamaktayız. Taşınma günü bir aksilik gelmesi durumuna karşı her zaman yedek ekibimizi ve paketleme malzemelerimizi de hazır tutmaktayız. Böylece gelebilecek en ufak sorunu bile önlemekteyiz.

Ankara asansörlü taşıma firmaları her şehirde olduğu gibi Ankara’da da çok fazladır. Nakliyat sektörü her ne kadar gelişmiş ve yaygın bir sektör olsa da nakliyat firması seçimi oldukça önemlidir. Günümüzde nakliyat seçenekleri, nakliyat türü, ambalajlama ve paketleme, montaj, de montaj, yerine yerleştirme ve sigorta sözleşmesi gibi hizmetlerinin hepsini verebilen fazla firma yoktur. Ankara Can nakliyat firması olarak bu hizmetlerin hepsini vermekteyiz. Ayrıca sadece ev için değil banka taşımacılığı, dershane taşımacılığı, ofis taşımacılığı ve fuar taşımacılığı gibi alanlarda da bu hizmetleri müşterilerimize sunmaktayız. Firmamız sayesinde hasar riski en aza indirgenerek taşınma işlemi yapılmaktadır. Sizin için en kısa sürede nakliyatı tamamlamaktayız. Yapmanız gereken tek şey firmamızı arayarak nakliyattan 3 gün önce randevu talebinde bulunmanızdır. Firmamız randevu talebinize en fazla 24 saat içerisinde dönüş yapacaktır. Daha sonra anlaşma sağlanması durumunda hiç zaman kaybetmeden paketleme, yükleme gibi işler yapılacaktır. Ayrıca internet sitemize girerek çalışmalarımızı, verdiğimiz hizmetler ve daha önce çalıştığımız müşteri yorumlarını okuyarak hakkımızda bilgi edinebilirsiniz.

Ankara Asansörlü Taşıma Firmaları Olarak Fark Yaratıyoruz

Artan nüfusu da hesaba katarak sürekli gelişen nakliyat sektöründe Ankara Asansörlü Taşıma firmaları arasında ilk sıralarda yer alan öncü firma olarak hizmet veriyoruz. Ankara halkının oldukça fazla olan nakliyat ihtiyaçlarına yetişebilmek için her gün daha ileriye gidiyoruz. Hizmette öncü olmanın bizlere verdiği sorumlulukla hareket ediyor araç ve personel sayımızı artırarak şubelerimizle siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya gayret ediyoruz. Kaliteli ve profesyonel hizmeti verebilmek için alanında uzman ekiple çalışıyor ve nakliye taleplerinize profesyonel çözümler üretiyoruz. Kaliteli nakliyecilik hizmeti denince Ankara’da akla gelen isimlerden biri olarak örnek gösterilmemiz siz değerli müşterilerimizin referanslarıyla gerçekleşiyor. Başkentimizin kurumsal nakliye firmalarından biri olarak sigortalı taşımacılık hizmeti ile eşyalarınızı nakliye sırasında oluşacak hasarlara karşı güvence altına alıyor ve müşterilerimizi mağdur etmemeyi ilke ediniyoruz.

Şehir Dışı Nakliyede Asansörlü Taşımacılık Yapılıyor mu?

Müşterilerimize yılların bize verdiği tecrübeyle her biri alanında uzman ekiple ve teknolojinin son ürünü olan nakliye araçlarımızla sektöre yön veriyor ve asansörlü taşımacılık hizmeti veriyoruz. Sadece Ankara içine değil tüm Türkiye sınırlarına asansörlü taşımacılık hizmeti vermeyi kendimize görev biliyoruz. Hizmetlerini profesyonel anlamda uygulayan ender firmaların başında yer alıyor ve sayısız referanslarımızla hizmetin en iyisini sunuyoruz. Ankara Asansörlü Taşıma firmaları olarak yüksek binalarda oturanların taşınma işlerini kolaylaştıran teknolojinin son ürünü olan nakliye asansörlerini bünyemizde bulunduruyoruz. Taşımacılık konusunda sıkıntıları ortadan kaldırıyoruz ve dar merdivenler arasında eşyaların hasarsız taşınmasını sağlıyoruz. Taşımacılık hizmetinin profesyonel kişiler tarafından yapılması gerektiğinin bilinciyle hareket ediyor ve taşınma esnasında oluşabilecek her soruna karşı önlem alıyoruz. Taşınmaya karar verdiğinizde bizimle iletişime geçtiğinizde ekspertiz hizmetimiz devreye giriyor. Görevli personelimiz eşyaların hangi yöntemle taşınacağından eşyaların nasıl ambalajlanacağına kadar her detayı not alır ve asansörlü taşımacılıkta raylı sistemin nereye yerleştirileceğine karar verir. Asansörlü Taşıma Ankara Firmaları olarak bugüne kadar yapmış olduğumuz sayısız hizmetimizde sigortalı olarak gerçekleştirdiğimiz tüm detaylarda müşterilerimizin mağduriyeti önlenir. Referansımızın müşterilerimiz olduğunun bilinciyle bu güne kadar geçen zamanda öncü firmalar arasına girmiş bulunuyoruz. Bizi biz yapan değerlerimizi biliyor ve önceliğin sizlerin memnuniyetini kazanmak olduğunu bilinciyle taşıma konusunda eşyalarınıza kendi eşyamız gibi değer veriyoruz.

Uygun Fiyatlarla Nakliyat Hizmeti Alınır mı?

Son teknolojiyi takip ederek her aşamada sizlerin yanında olan evinizdeki eşyalara sahip çıkan ve taşınma kolaylığı sağlayan araç ve personelleri kullanan ekibimiz yeni yaşam alanınızda eşyalarınızı uygun bulduğunuz yerlere yerleşimini de gerçekleştirir. İster hiçbir eşyanızı toplamayın her detayla biz ilgilenelim isterseniz büyük eşyaların toplanmasını bize bırakın. Ankara Asansörlü Taşıma Firmaları olarak sizin tercihleriniz doğrultusunda her hizmette biz varız. Kaliteli ve sorunsuz hizmet için piyasadaki fiyatlardan çok daha uygun fiyatlarla firmamızdan hizmet alabilir ve taşınmanın yüksek maliyeti altında kalkmaktan kurtulabilirsiniz. Her kesimden kişiye hizmet etmeyi borç biliyor ve sizlerin bütçesini düşünerek hizmet vermeyi borç biliyoruz. Ankara Asansörlü Taşıma Firmaları  İşin maliyeti neyse ona talip oluyor, hak ettiğimizden fazla fiyatlandırma yaparak sizleri üzmüyoruz.