Ankara Asansörlü Taşıma Firmaları

Asansörlü taşımacılık ilk çıktığı zamanlar da zengin kitleye hitap ettiği için fazla kullanılmamaktaydı. Fakat, günümüzde fiyatların düşmesiyle birlikte en çok tercih edilen taşıma yöntemi oldu. Ankara asansörlü taşıma firmaları adı altında çalışan bir çok firma bulunmaktadır. Ankara’da nakliyat sektöründe lider konumda olan bir firmayız. Müşteri memnuniyeti esasını her zaman birinci planda tuttuğumuz için, bu sektör de ilerleme kaydetmekteyiz.

Ankara Asansörlü Taşıma Firmaları Nerelerde Çalışmaktadır?

Ankara Yenimahalle’de bulunan firmamız bir çok ilçe de hizmet vermektedir. Ayrıca şehirlerarası taşımacılıkta da zirvede yer almaktayız.

  • 14 farklı araç kapasitesi filosu ve 45 uzman ekibimizle Altındağ’da da hizmet vermekteyiz.
  • Altındağ, Balgat, Demetevler, Etimesgut, İncirli, Karapürçek, Ostim, Ayrancı, Akdere, Bağlum ve Dikmen ilçelerinde 450 kişilik ekibimizle sizlere hizmet vermeye hazır bulunmaktayız.
  • ankaracannakliyat.com üzerinden veya 0532 483 54 18 numaralı telefonlarımızdan bize ulaşabilir, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiyi alabilmektesiniz.

Taşıma Araçları Nelerdir?

Ankara Can nakliyat firması olarak teknolojinin gelişmelerini yakından takip ediyor ve yeni çıkan araçları kullanmayı tercih ediyoruz. En geniş ve çelik kasalı filomuz ile nakliyat işlerinizi gerçekleştirmekteyiz. Genişliği oldukça büyük olan araçlarımız ile yükleme sonrası taşıma da hiç sorun yaşamayacaksınız. Ayrıca sarsıntısı olmayan araçlarımız da eşyalarınız güvenilir bir şekilde yeni konumuna ulaşacaktır. Eşyalarınızın durumu ve boyutu ile en uygun aracı hizmet vermek için hazırlamaktayız. Eğer çok eşyaya sahipseniz ya da eşyalarınız normalden daha büyük boyutlara sahipse sizin için en geniş araç filomuzu seçmekteyiz. Eşyalarınızın maddi ve manevi anlamda ne kadar değerli olduklarının bilincinde olan bir firma olarak onlara gereken önem ve özeni vermekteyiz. Ayrıca herhangi bir hasar durumuna karşı yaptığımız sigorta sözleşmesi sayesinde müşterilerimizi hiçbir şekilde mağdur etmemekteyiz. Şehirlerarası nakliyat yapmak isteyen müşterilerimiz eşyalarına zarar gelmesinden endişe duymaktadır. Bu endişeyi en az seviyeye indirerek nakliyat işlerini başarıyla tamamlamaktayız. Taşınma günü bir aksilik gelmesi durumuna karşı her zaman yedek ekibimizi ve paketleme malzemelerimizi de hazır tutmaktayız. Böylece gelebilecek en ufak sorunu bile önlemekteyiz.

Ankara asansörlü taşıma firmaları her şehirde olduğu gibi Ankara’da da çok fazladır. Nakliyat sektörü her ne kadar gelişmiş ve yaygın bir sektör olsa da nakliyat firması seçimi oldukça önemlidir. Günümüzde nakliyat seçenekleri, nakliyat türü, ambalajlama ve paketleme, montaj, de montaj, yerine yerleştirme ve sigorta sözleşmesi gibi hizmetlerinin hepsini verebilen fazla firma yoktur. Ankara Can nakliyat firması olarak bu hizmetlerin hepsini vermekteyiz. Ayrıca sadece ev için değil banka taşımacılığı, dershane taşımacılığı, ofis taşımacılığı ve fuar taşımacılığı gibi alanlarda da bu hizmetleri müşterilerimize sunmaktayız. Firmamız sayesinde hasar riski en aza indirgenerek taşınma işlemi yapılmaktadır. Sizin için en kısa sürede nakliyatı tamamlamaktayız. Yapmanız gereken tek şey firmamızı arayarak nakliyattan 3 gün önce randevu talebinde bulunmanızdır. Firmamız randevu talebinize en fazla 24 saat içerisinde dönüş yapacaktır. Daha sonra anlaşma sağlanması durumunda hiç zaman kaybetmeden paketleme, yükleme gibi işler yapılacaktır. Ayrıca internet sitemize girerek çalışmalarımızı, verdiğimiz hizmetler ve daha önce çalıştığımız müşteri yorumlarını okuyarak hakkımızda bilgi edinebilirsiniz.

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Ankara Nakliyat
Average rating:  
 0 reviews
LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 Puan)
Loading...