Eryaman Göksu Nakliyat

2002 yılında faaliyetlerine Ankara’da başlayan firmamız Ankaralılara bugüne kadar vermiş olduğu hizmetler neticesinde eski değil her zaman yenilenen araç filosuyla hizmet verir. Disiplinli taşımacılık ilkelerini yeniden oluşturan ve sektörün en iyisi olma yolunda hızla ilerlemeyi başaran firmamız ilk taşımacılık faaliyetlerinden bu yana güvenilirlik ilkesini benimsemiştir. Yılların tecrübe ve bilgi birikimiyle taşımacılıkta evinizi, işyerinizi güvenle taşımaya özen gösteriyoruz. Evden eve nakliyat için kaliteli ve hızlı hizmet anlayışıyla 6 teker ve 10 tekerden oluşan araçlarımızla siz değerli müşterilerimizin hizmetinde olmaktan gurur duyuyoruz. Eryaman Göksu Nakliyat olarak lider firmalardan biri olmanın bize verdiği sorumluluğun farkında olarak her zaman daha iyiyi yapma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Sigortalı Taşımacılık Hizmetimizle Eşyalarınız Sigorta Kapsamındadır

Taşımacılıkta eşyalarınız sigorta kapsamına alınır ve eşyalarınıza en ufak zarar gelmemesi için eşyalarınız sigorta yapılmadan taşınmaz. Kişilerin geçmişten bugüne her zaman taşınma problemiyle karşılaşması yaşamın bir gereğidir. Eskiden rastgele kamyonlara yerleştirilen ve eşyaların her taşınmada zarar görmesi kaçınılmaz olmuştur. Yılların geçmesi ve alanında uzman personellerin yetiştirilmesi ve işin en iyisi teknolojik araçların devreye girmesiyle taşımacılık bambaşka boyuta yerleşmiştir. Kurulduğumuz günden bu güne taşınma ihtiyaçlarında profesyonel çözümler üreten taşımacılık konusunda profesyonel çözümler üretmeye devam ediyoruz. Belirlediğimiz ilkelerden şaşmadan çağın gerektirdiği taşınmacılık anlayışıyla her zaman en iyisini yapmak hedefimizdir. Taşımacılık için bizi referans gösteren, hizmetlerini kusursuz yerine getirdiğimiz müşterilerimizden duyarak bize ulaştığınızda sizleri referans gösterenleri mahcup etmiyor ve sizleri de başka müşterilerin referansı olmanız için hizmetlerimizde kusursuz ve güvenli hizmet vermeyi borç biliyoruz. Eryaman Göksu Nakliyat olarak müşterilerimizin beklentilerine ve taleplerine hızlı çözüm üretebilmek, kusursuz hizmette en önemlisi sigortalı taşımacılıktır. Kentsel dönüşüm, görev değişikliği, eğitim nedeniyle taşınma talebi her zaman olmuş ve olmaya da devam ediyor. Ankaralıların taşınmasında sorun ettiği taşınma yükünü omuzlarından alıyor hasarsız taşımacılık sunmayı firmamıza borç biliyoruz.

Ekspertiz Hizmetimizle Planlama Yapılır

Ankara nakliyatçı olarak taşınmak için bizi aradığınızda ücretsiz ekspertiz hizmetimiz müşterilerimize keşif ziyaretinde bulunur. Bu keşfin ardından detaylar netleşir ve müşterilerimize ortalama kaç saat içinde taşınılacağı, nasıl araç ayarlanacağı, sigorta bilgileri ve gereken tüm detaylar paylaşılır. Planlama ve programlama yapan ekspertiz hizmetimiz ücretsizdir ve size verilen fiyatta anlaştığımızda taşınmanın ilk aşaması tamamlanmış olur. Evinizi taşımak için yüksek katlara asansörlü taşımacılık hizmetimizde bulunmaktadır. Eşyalarınız asansörlü taşımacılıkla daha kısa sürede ve daha güvenle taşıma sağlar. Gerekli görülen yere asansör yerleştirilir ve öncesinde ambalajlanan eşyalarınızın hasarsız taşınma işlemi başlatılır. Eryaman Göksu Nakliyat olarak eşyalarınız araca gerektiği gibi yerleştirilir ve herhangi yıkım olmaması için hassas şekilde yerleşimi yapılır. Yeni yaşam alanlarınıza yolculuğun ardından tüm personelimiz kısa sürede taşımaya başlar ve eşyalarınız yerlerine yerleştirilir. Herhangi hasar olup olmadığını kontrol ettiğinizde hizmetimizde sona gelinmiş olur,

Göksu Nakliyat Eryaman firması olarak sizlere her zaman en iyi eşya taşımacılık hizmeti sunmaktadır Göksü park yakın da oturan öğrencilere eşya taşıtmak isterlerse onlara büyük bir indirim yaptık sizde indirimli ev taşıtmak istiyorsanız Eryaman Göksu Nakliyat firmamıza ulaşın tercih sizden kaliteli hizmet sunmak bizden.

 

Firma Tel: 0532 483 54 18

Firma Adresi: Şeyh Şamil Mahallesi 3-4 etap taksi durağı karşısı, 141. Sk., 06824 Etimesgut/Ankara

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Ankara Nakliyat
Average rating:  
 1 reviews
by Yunus Aslancan on Ankara Nakliyat

Geçen yaz Ankara’dan İzmir’e evimizi taşıması için Eryaman Can evden eve asansörlü taşıma firmasıyla anlaştık. Gönderdikleri ekip uzun zamandır görmediğim bir profesyonel iş bölümüyle beklediğimden daha kısa sürede bütün eşyalarımı paketlediler. Bunu yaparken diğer firmalar gibi üstün körü ve eşyalara zarar vererek de değil üstelik. Anlaştığımız fiyata bu kadar kaliteli bir dürüst olmak gerekirse beklemiyordum. Diğer yorumlardan anladığım kadarıyla da evden eve nakliyede oldukça üst bir seviyeye ulaşmışlar. Tereddüttü olan arkadaşlar varsa bence hiç düşünmeden Eryaman Göksü Can evden eve nakliye firmasıyla anlaşabilirler

LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 Puan)
Loading...