Eryaman Nakliyat

Eryaman nakliyat firması olarak beklentilerinizin ötesinde bir taşımacılık uygulaması sunmaktayız. Nakliyesi gerçekleşecek olan her türlü eşya ve diğer unsurların bir yerden bir yere taşınma aşamasında oluşabilecek olumsuz gelişmeleri, hassasiyet göstererek uyguladığımız etkili çalışma yöntemiyle ortadan kaldırıyoruz.

Gerçekleşmesi istenilen nakliye aşamasında konusunda gerçekten uzmanlaşmış profesyonel bir ekip ile taşıma işlemini tamamlamaktayız. Müşterilerimizin kendi işlerini aksatmamaları adına gereken bütün hazırlıkları onlar adına bizler tamamlıyoruz. Kısacası siz işinize konsantre olurken bizlerde yükünüzü hafifletiyoruz.

Nakliye İşlerinde Neden Eryaman Can Nakliyat İle Çalışmalısınız ?

Eryaman nakliyat olarak şunu iyi bilmekteyiz’ Günümüzde yaşam şartlarının zorlaşması nedeniyle para kazanmak, ev sahibi olmak oldukça zorlaşmıştır. Bunun yanı sıra evlerine çeşitli eşyalar almak isteyen kişiler taksitlerle, çeşitli kredi kartlarına borçlanma yoluyla eşya almaktadır. Dolayısıyla alınan eşyalar hayli değerli olmaktadır. Eryaman Can Nakliyat’ı seçme sebebiniz den ilki eşyalarınıza verdiği değerdir. Taşıyacakları eşyaları kendininmişçesine sahiplenir ve zarar gelmemesi için elinden geleni yaparlar. Müşterilerinin maddi durumlarını da göz önüne alarak hareket ederler. Eşya taşınma sürecinde ilk olarak eşyalar güzelce ve düzenli bir biçimde ambalajlanır. Müşterinin isteği doğrultusunda tercih edilen araca eşyalar dikkatle yüklenir. Yine müşterinin belirlediği adrese büyük bir özveri ile eşyalar teslim edilir. Can Nakliyat’ın bu işlemleri takdir edilecek bir profesyonellik ile yapması yine tercih sebebidir. Çünkü bu işlemler basit gibi görünse de küçük detaylara sahiptir ve oldukça önemli bir iştir. Eryaman nakliyat firmaları arasında şirketimiz en güvenilir ve tam sonuç veren bir faaliyet sürdürmektedir.

Eryaman Evden Eve Nakliyat

Eryaman evden eve nakliyat sektöründe yer alan nakliye firmalarından bu profesyonellik ilkesi ile sıyrılmakta ve üst sıralarda yer almaktadır. Müşterilerin Can Nakliyat’ı tercih sebeplerinden biri de sigortalı nakliyecilik sağlamasıdır. Değer verilen çeşitli eşyalar küçük ya da büyük zararlara uğradığında zararın karşılanacağı teminatını vermektir. Ayrıca kamyonla nakliye yapılması üst katlara taşınacak insanlar için yeterli bir hizmet olmamaktadır.

Çünkü eşyaların üst katlara taşınması hem üstün bir insan gücü gerektirir dolayısıyla hayli yorucudur hem de eşyaların üst katlara taşınırken zarar görme ihtimalleri oldukça yüksektir. Bu zararların önüne geçmek, insan gücü yerine makine gücü kullanmak için Eryaman nakliyat asansörlü taşımacılık kavramı geliştirilmiştir. Can Nakliyat, bünyesinde asansöre sahip araçlar bulundurmaktadır. Bu sayede istenilen yüksekliğe eşya taşıma işlemi pratik bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Eryaman Nakliyat İle Yapılan Mükemmel İş, Memnun Müşteri Demektir

Eryaman evden eve nakliyat şirketi olarak, evden eve nakliye işlerinin dışında çeşitli mekânlardan da nakliye hizmeti gerçekleştirilmektedir. Farklı sebeplerden dolayı çalışma alanı değiştirmek isteyenler için büro nakliyesi de başarı ile yapılmaktadır. Büroda en değerli eşyalarınız zarar görmeden istenilen yere taşınmaktadır. Ayrıca fuar merkezlerinde açılacak stantlar için malzeme gerekmesi durumunda istenilen şehre fuar nakliyatı da sağlanmaktadır. İş bitiminde aynı şekilde eşyalar ambalajlanarak asıl yerine götürülebilir. Eryaman evden eve nakliyat başlığı altında istediğiniz alan taşımacılığını yapan Can nakliyat ismine güvenebilirsiniz.

Eryaman Evden Eve Taşımacılık

Eryaman evden eve taşımacılık olarak da adlandırabileceğimiz bu nakliye işini uygun bütçelerle yapmaktayız. Tabii ki Can Nakliyat eşyalarınıza değer verdiği gibi bütçenize de değer vermektedir. Sizi maddi anlamda zorlamayacak fiyat seçenekleri ile taşıma işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilir. Siz de bu güvenin tadını çıkarabilirsiniz. Taşımacılığa yeni bir boyut kazandıran Eryaman Can Nakliyat’ın ilk amacı para kazanmak değil, müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Bu nedenle Can Nakliyat ile çalışan tüm müşteriler büyük mutluluk ve memnuniyet ile ekibi uğurlarlar.

Eryaman Evden Eve Nakliye Firması

Eryaman evden eve nakliye firması Can Nakliyat ekibi ile çalışmak için Ankara’da yaşamak zorunda değilsiniz. Ankara’da yaşıyorsanız yine Ankara içinde taşınma işlemi gerçekleştirmek gibi bir zorunluluğunuz da yok. Çünkü Can Nakliyat 81 ilde de nakliyat hizmeti vermektedir. Şuanda 4 şubeye ve 21 çalışana sahip Can Nakliyat, müşterilerine sağladığı güven ve konfor ile büyümekte olan bir firmadır. Eryaman evden eve taşımacılık alanında bilinen ve güvenilen bir şirket olmanın haklı gururunu da ayrıca yaşamaktayız.

Eryaman Taşımacılık | Eryaman Taşımacılık Firması

Eryaman taşımacılık açısından baktığımız da bölgenin kalabalık olması, ve iş yeri, konut gibi yaşam alanlarının çok olmasının avantajlarını ve zorluklarını beraberinde getiren sektörel bir alandır. Taşımacılık, her gün bir çok kişi tarafından gerçekleştirilen bir eylemdir. Özellikle yaz aylarında evden eve taşınma işleri de artmaktadır. Bazen iş, bazen sağlık, bazen de eğitim taşınma nedenleri arasında yer almaktadır. Her yıl sınavlara giren öğrenciler üniversite tercihleri için Ankara, İstanbul, İzmir, Edirne gibi büyük şehirleri tercih etmektedir. Böylece kırsal kesimde yaşayanlar kazandıkları okulların olduğu yere taşınmaktadır. Bunun yanı sıra büyük şehirlerde verilen iş imkanları da daha fazladır. Eryaman taşımacılık firması olarak tüm taşıma ve bu işlem sırasında oluşabilecek hasarları yaşamamanız için gerekli tüm çabayı göstermekteyiz.Eryaman Taşımacılık Aracı

Eryaman Nakliye Firmaları

Eryaman Nakliye firmaları sayesinde bir çok kişi iş bulma umuduyla bu bölgelere taşınmaktadır. Ayrıca öğretmenlik, polislik gibi mesleklerde zorunlu görev yerleri de verilmektedir. Bu da taşınma nedenleri arasında yer almaktadır. İnsanlar nakliyat işlemlerinde firmalardan yardım almaktadır. Can nakliyat bu konuda Eryaman taşımacılık firması olarak görev almaktadır. Şehir içinin yanı sıra şehirler arası nakliyat hizmeti de sunulmaktadır. İnternet sitesi, telefon numarası veya şubesi üzerinden randevu alarak görüşmelere başlayabilirsiniz.

Eryaman Can Nakliyat Ekspertiz Ekibi

Eryaman Can nakliyat ile görüşmelere başlayan ve randevu alan kişilere kısa süre içerisinde geri dönüş yapılmaktadır. Firmadan bulunan uzman ekspertiz ekibi evinize gelerek gerekli incelemeleri yapmaktadır. İnceleme esnasında eşyalarınızın miktarı, salon ve oda sayısı, mobilyaların hangi çeşit olduğu, piyano taşıma ve para kasası gibi ağır eşyalar varsa bu eşyaların ölçüsü, kırılacak eşyalar, dolaplar, giysi ve kıyafetler, evinizin bulunduğu kat sayısı gibi bilgiler alınmakta ve raporlanmaktadır. Daha sonra nakliyat sırasında kaç personele ihtiyaç duyulacağı, paketleme malzemelerinin fazla fazla not edilmesi, taşımada hangi aracın kullanılacağı, eşyaların merdivenlerden mi yoksa asansörle mi çıkarılacağı ve araçların caddeye giriş yapıp yapamadığı, kapının önüne yanaşabilirliği gibi durumlar belirlenmektedir. Buna göre incelemeler not edilir ve taşınma günü ile saati belirlenir. Daha sonra firma ve müşteri arasında sigorta sözleşmesi yapılır. Eklenecek maddeler de yerini aldıktan sonra karşılıklı imzalar atılmaktadır.

Eryaman Asansörlü Taşımacılık

Eryaman Asansörlü taşımacılık alanında maksimum güvenli bir hizmet sağlayan Eryaman Can nakliyat firması müşterileri için paketleme hizmeti de vermektedir. Kamyonla nakliye yapılacağı için bu hizmeti almak isteyen müşterilerin eşyaları taşınma günü paketlenmektedir. Öncelikle evinizde bulunan kırılacak eşyalar özel sistemle paketlenir ve kolilere yerleştirilir. Kolilerin üzerine notlar alındıktan sonra ise diğer eşyalara geçilir. Mobilya ve koltuk takımlarında eşyalar ilk önce streçlenir. Daha sonra köpüklerle kaplanır ve çizilmesi engellenir. Yataklar ise hava almayan ve bakteri barındırmayan özel ambalajlarla paketlenmektedir. Beyaz eşyalar usta tarafından sökülmekte ve köpüklü sistemle kapatılmaktadır.

Eryaman Asansörlü Taşımacılık Firması

Televizyon için de özel içi kağıtla kaplı köpükler ile kaplanmakta dır. böylece eşyalarınızın güvenilir bir şekilde yüklenmesi gerçekleştirilir. Paketleme işlemlerinin yapılması taşıma esnasında oluşabilecek sorunlar için gereklidir. Eşyalarınız dışarıdan gelecek darbelere karşı korunmaktadır. En iyi ve sağlam ürünler kullanılarak paketlemeler kısa süre içerisinde gerçekleştirilir. Böylece dış etkenlere karşı eşyalarınız dayanıklı bir hale getirilmektedir. Çok yüksek alanlardan gerçekleştireceğiniz nakliye ve taşıma işlemleri için Eryaman asansörlü taşımacılık etiketi ile vermiş olduğumuz ve müşterilerimiz tarafından oldukça beğenilen taşıma uygulamasını seçebilirsiniz,

Eryaman Can Asansörlü Taşımacılık firması olarak Eryaman içerisin de taşınacak müşterilerimize büyük bir kış taşıma indirimi yaptık sizde kaliteli hizmet uygun fiyat a taşınmak istiyorsanız Eryaman Evden Eve Nakliyat şirketimize ulaşın,

Eryaman Evden Eve Nakliyat firmaların arasın da ilk defa Eryaman içerisin de eşya depolama hizmeti veren ilk ve tek firmayız mecburu tayınlarınız dan dolay yada eviniz de olan fazla eşyalarınızı bizim depolara bıraka bilirsiniz Eryaman Can Asansörlü Evden Eve Taşımacılık firması olarak depolarımız hem güvenli hemde sigortalıdır depolarımız da bulunan tüm eşyalarınız güneş sigorta güvencesiyle sigortalanmaktadır.

Eryaman Nakliyat Son Model Nakliye Araçları ile Hizmet Kalitesi

Firmamız ile birlikte müşterilerimizin memnuniyetini sonuna kadar gözetiyor ve Türkiye’nin her yerine nakliye hizmeti sağlıyoruz.

Firmamızın sunduğu hizmetler arasında evden eve nakliyenin dışında, eşya depolama, ofis ve büro malzemeleri taşıma, asansörlü taşımacılık ve tek parça eşya taşımacılığı gibi hizmetler de bulunmaktadır.

Bütün bu hizmetlerimizi Eryaman Nakliyat son model nakliye araçları ile hizmet kalitesi ile yapmakta ve müşterilerimize yüzde yüz memnuniyet garantisi vermekteyiz.

Yeni model olan araçlarımızın hepsinde kapalı ve çelik kasa bulunmakta ve eşyaların güvenliği en son raddede gözetilmektedir.

Ayrıca müşterilerimiz ücretsiz ekspertiz hizmetimizden de yararlanarak kendilerine en uygun olan taşıma şekli hakkında da bilgi alabilirler,

Eryaman NAKLİYAT

İstediğiniz her an hizmet alabilmenizi sağlayan ve her zaman en kaliteli fırsatları sizlere sunacak olan nakliyat fırsatları sayesinde, aradığınız en doğru hizmetleri de hızlıca alabilmeniz sağlanacaktır. Her zaman en doğru çözümlerle karşınıza çıkan bir firma olması sayesinde, deneyimli ve bu konuda en iyi tecrübelere sahip olan çalışanlarla da en kaliteli hizmetleri alabilirsiniz. Eryaman Nakliyat firmasıyla birlikte önemli bir değer hissetmeniz, daima daha farklı olanaklara hızlıca ulaşabilmeniz sağlanırken, keyif dolu bir deneyimde sizleri bekliyor olacak. Nakliyat konusunda en fazla sorun yaşadığınız anlardan olan profesyonel olmayan çalışanlardan tamamen kurtulmak istediğinizde, kurumsal bir firmayla çalışmak ve bu konudaki destekleri doğru zamanda almanız da önemli bir değer olacaktır. Kimi zaman sorun yaşamazken uygun fiyat bulamamak, kimi zamanda uygun fiyata kaliteli olmayan hizmetler almak durumunda bırakılmanız gibi süregelen problemlerden arınmak isterseniz, Eryaman Nakliyat imkanları da sizlerin olacaktır. Daha kaliteli hizmetler alma şansınız varken ve uygun fiyatlara bunu yürütme imkanınız varken, daha fazlasına erişebilmeniz de sizlerin olacaktır,

Eryaman nakliyat beyaz eşya paketlemesi
Eryaman nakliyat beyaz eşya paketlemesi

Profesyonel olarak iletişime geçebileceğiniz ve 24 saat aktif olarak randevu arayışlarınıza da anında çözümler üretebilmeniz sağlanırken, sizlere verilen değerleri de doğru zamanda elde edebilir ve doğru sonuçları alabilirsiniz. Eryaman Evden Eve Nakliyat hizmetleri doğrultusunda daha mantıklı adımlar atabilmek, kendinize fırsatlar sunarken keyif alabilmek ve doğru sonuçları elde etmek için, geç kalmadan iletişime geçebilirsiniz. Sizlerde her zaman taşınma için randevularınızı doğru şekilde elde edip, en iyi fırsatları yakalayabilirsiniz,

Tecrübeli Kadrosu ile Eryaman Nakliyat

Bir işte tecrübe kazanmak her zaman çok önemlidir. İhtiyaçlarınızı mükemmel biçimde elde etmek ve aradığınız başarıya hızlıca erişebilmek istediğiniz zamanlarda, Eryaman Nakliyat en doğru olanakları sizlere sunacaktır. Profesyonel bir çalışma mantığı ve yılların vermiş olduğu deneyim sayesinde, isteklerinizin karşılığını almanız ve unutulmaz hizmetleri hızlıca elde etmeniz de önemli olacaktır. En doğru hizmetlerle beraber olabileceğiniz alanlarda mükemmel hizmetlere ulaşabilmek, kalite konusunda problem yaşamamak ve kesinlikle en doğru olanaklara ulaşabilmek isterseniz, en doğru çözümlere de hızlıca erişebilirsiniz. Bir telefonunuzla birlikte elde edeceğiniz başarılı hizmetleri alma konusundaki yaşantınızı değiştirmenizle olanak sunulacak hizmetler sayesinde, istediğiniz firmamız çalışanlarıyla da güvenli taşımacılığa erişebilmeniz sağlanacaktır.

Problem yaşamak her zaman istenmeyen durumların başında gelmektedir. İhtiyaçlarınızı daha doğru bir şekilde elde etmek ve kaliteye hızlıca ulaşabilmek isterseniz, Eryaman Evden Eve Nakliyat firması sizler için unutulmaz olanakları sunacaktır. En doğru olanakların yenilenerek karşınıza çıkması ve profesyonel olanakların sunulması sayesinde, en iyi imkanlarda sizlerin olacaktır. İstediğiniz değerlere ve en uygun fiyat avantajına daha hızlı ve kaliteli biçimde erişebilmek isterseniz, kesinlikle doğru bir seçim yapmanız önemli unsurları sizlere sunacaktır. Her zaman arayarak istediğiniz hizmetler için profesyonel çözümler talep edebilirsiniz,

Eryaman Can Nakliyat olarak bu salgın hastalık sürecinde firmamız nisan ve mayıs ayın sonuna kader tüm taşıma hizmetlerinde Eryaman Başta olmak üzere tüm çevre ilçelere ve semtlere evden eve nakliyat hizmetini asansörü ücretsiz kurup hizmet vereceğiz sadece asansörlü nakliye hizmetinde yararlanmak isteyen müşterilerimize müjde nakliye haricinde asansör ücretini ödemeyecekler 2 ay boyunca firmamız tarafında bu hizmet ücretsiz verilecektir bilginize arz ederiz,

Eryaman Nakliyat Telefon

Eryaman nakliyat telefon numarasını arıyor ancak bulduğunuz firmaların hiç biri bir türlü içinize sinmiyor mu? Öyleyse bizi tercih etmenizin zamanı geldi demektir. Çünkü Eryaman nakliye firması denildiği zaman akla gelen firmamız sayesinde siz de alacağınız hizmetten memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz. Hizmetlerimiz en bütçe dostu fiyattan olup, yüksek kalitededir.

Sektörde Bir Numaralı Firma ile Taşının

Eryaman Nakliye şirketi denildiği zaman çok sayıda mevcut şirketler aklınızın karışmasına neden olabilir. Ancak bu durum bizimle son bulacak. Çünkü firmamız, sektörde bir numaralı olduğu için müşteriler alacakları hizmetten memnun kalacaklarından kesin olarak emin şekilde yola devam ederler. Herkes alışverişten son derece memnun kalır!

Eryaman Nakliyat Yorum

Eryaman nakliyat yorumları gözünüzü mü korkuyor? Olumsuz yorumlar nedeni ile taşınma işlemini yapmaya çekiniyor musunuz? Ankara Eryaman nakliye firması denildiğinde akla ilk gelen markamız sayesinde artık çekinmek zorunda değilsiniz. Çünkü en kaliteli hizmeti en uygun fiyattan alabileceğinizden emin olabilirsiniz. Sektörde bir numaralı firmamız sayesinde, aklınız geride kalmasın!

Nakliye İşi bir Sanat İşidir

Ankara Eryaman nakliye şirketi yazdığınızda karşınıza çok sayıda farklı şirket çıkabilir. Şirketlerin bu kadar çok olması kafanızın karışmasına neden olmasın. Tercihinizi bizden yana kullandığınız zaman asla kafa karışıklıkları olmaz. Çünkü en iyi hizmeti aldığınızı bilirsiniz. Haydi sizde bizi tercih edin, siz de taşınma işini en kaliteli şekilde halledin!

Bahar kampanyası devam ediyor Eryaman Nakliyat olarak sizlere kaliteli ve sigortalı ev taşıma hizmetini sunuyoruz

Eryaman Nakliye Fiyatları

Eryaman nakliye fiyatları gözünüzü korkutmasın. Fiyatlar firmamız sayesinde yüksek değil, aksine oldukça bütçe dostudur. Artık taşınma işi için cebinizden çok fazla para çıkmasına gerek yok. Hem ekonomik fiyatlardan faydalanın hem de taşınma işini güvenilir şekilde halledin. Eryaman nakliye firması denildiğinde akla gelen ilk firma olan markamız, alacağınız hizmetten memnun kalacağınızın garantisini sunuyor.

En Yüksek Kalite, En Kaliteli Fiyat

Eryaman nakliye şirketi arıyorsanız hem fiyatların yüksek olması, hem de kaliteden emin olmamanız başınıza dert olabilir. Ancak markamız ile böyle bir derdiniz olmayacağına emin olabilirsiniz. Çünkü hem alacağınız hizmet yüksek kalitelidir hem de ödeyeceğiniz fiyat çok yüksek değildir.

MERKEZ ADRES: Özevler Mah: 944 Sokak No: 22/B, Demetevler Yenimahalle Ankara

ŞUBE ADRES  : Eryaman Mahallesi Merkez Caddesi Etimesgut /Eryaman /Ankara

Tel: 0312 346 54 18 – 0312 335 99 43

Gsm: 0532 483 54 18 – 0538 422 33 56

Çalışma Saatlerimiz

Her Gün: 07:00 – 23:00

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Eryaman Nakliyat
Average rating:  
 10 reviews
by selin ezel on Eryaman Nakliyat

Karşılaştığım en düzgün firmalardan bir tanesidir Ankara Can Nakliyat. Eşimin polis olması sebebiyle sıkça şehir değiştiririz. Durum böyle olunca evde zarar görmeyen bir tek eşya bile kalmadı. Eşimin çocukluk arkadaşı bize Ankara Can Nakliyat’ı önerdi. Nakliye ekibindeki tüm arkadaşlara gerçekten çok teşekkür ederim bizi hiç zor durumda bırakmadılar. Üstelik eşyalara da zarar gelmedi

by Levent Ketun on Eryaman Nakliyat

Kayıt stüdyomuzun eşyalarını 3 kere Eryaman Can Nakliyat ile taşıttık. Bugüne kadar bir tane bile sorunla karşılaşmadık umarım bundan sonra da karşılaşmayız. Çizgisini bozmaması gereken güvenli ve kaliteli bir firma. Ankara’da hizmet veriyor olmaları da şahane denk gelmişti

by Ertuğrul Yay on Eryaman Nakliyat

İlk defa kendi evime çıkacak olmamım getirdiği heyecanla nakliyeci aramaya başladım. Emekli albay Ünsal komutanım sağolsun oraya buraya bakmadan direk Eryaman Can Nakliyat ile görüş fiyat al bakalım dedi. Aradım, Batıkent’te ki yeni evim için güzel bir fiyat aldım. Anlaştığımız saatte ekip gelmişti. Hemen paketlemelere başladılar ve hızlı bir şekilde yeni evime taşındım. Her şeyin hayırlısını versin rabbim. Emeği geçen herkese teşekkürler çok memnun kaldım

by Melih Bayat on Eryaman Nakliyat

Birçok kez taşınmış biri olarak şunu söyleyebilirim ki gördüğüm en temiz ve dikkatli çalışan ekip Eryaman Can Nakliyat ekibiydi. Ankara’da böyle bir firmaya denk gelmek benim için büyük bir şans. Bir araba dolusu eşyayı vaktinde teslim ederek kalitelerini gösterdiler

by Suna Kızıl on Eryaman Nakliyat

insanları daha iyi tavsiyede bulunmak için bir kaç satır yazı yazmak istedim geçen hafta çarşamba İnternet nakliyat firmaları araşırken Eryaman Nakliyat firmaların arasın da en çok yorumu olan Eryaman can nakliyat ı seçmek zorunda kaldım ve iyi kide can nakliyat ile anlaşmışım ve hemen diğer gün perşembe sabah 09 da gelip aynı gün içerisinde tüm eşyalarımızı zararsız ziyansız bir şekilde geri Eryaman susuz a taşıdılar çok memnun kaldım herkese tefsiye ederim hayırlı işler başarılarınızın devamını dilerım

by Dilara Bağcı on Eryaman Nakliyat

. Ankara’da taşınacak olan arkadaşlar birçok firma arasında muhtemelen kafa karışıklığı yaşayacaklar. Çünkü aynı duruma bende düşmüştüm. Sizin gibi aynı süreçlerden geçen biri olarak Ankara Eryaman  nakliyeyi öneririm. Adamlar işini on numara yapıyorlar. Tecrübesiz bir tane bile elamanları yok. Ankara veya çevresindeyseniz Eryaman Can nakliye firmasını rahatlıkla tercih edebilirsiniz

by Sevginur Aşçı on Eryaman Nakliyat

Çok düzenli iş bilir bir firma. Eryaman Nakliyat çalışanları çok saygılı ve kibarlar. Ben doktorum nöbetteyken aradım, ben çıkana kadar evi boşaltmışlardı, yeni eve gittiğimizde de yarım saatte çok pratik bir şekilde taşımalar yapıldı. Eşe dosta tavsiye ediyorum her şey için teşekkürler.

by Can Arpacı on Eryaman Nakliyat

Sayenizde onca Eryaman İçerisinde eşyayı kolayca taşıdım. İyi ki firmanızdan yardım almışım. Ankara’da Eryaman can evden eve asansörlü nakliyat işini bu kadar düzgün yapabilen başka bir firma ne gördüm ne de duydum. Özellikle çalışanları eşyalarımı sanki kendi eşyasıymış gibi taşıdılar. Saygılarımı bir kez daha buradan kendilerine iletiyorum

by Gülizar Tezer on Eryaman Nakliyat

Her yaz bir taşınma işiyle uğraşmaktan bıktık. İnanın kırılan tabakların, çanakların haddi hesabı yoktu. Eşim asgari ücretle çalıştığı için kırılan eşyaların yerine yenisini almakta oldukça zor oluyordu bize. Görümcem sağ olsun Ankara Eryaman Can Nakliyatı önerdi. Tam anlamıyla dört dörtlük bir firmaymış. Değil kırılmak eşyalarda çizik bile yok. Bizlere de çok yardımcı oldular sağ olsunlar

by Ayten Gündüz on Eryaman Nakliyat

Her taşınma sonrasında kutulardan bardak ya da tabak kırığı toplamaktan yıldık. Bu zamana kadar hangi firma ile çalıştıysak bizi canımızdan bezdirdiler. Ankara Eryaman Can Nakliyatı iş arkadaşım önerdi. Hem arkadaşımdan hem de Eryaman Nakliyat’tan Allah razı olsun. Gerçekten aldıkları paranın hakkını veren değerli firmalardan bir tanesi

LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (40 Puan)
Loading...