Asansörlü Taşımacılık Ankara Eryaman

Günümüzde gelişen  ve değişen teknolojiyle birlikte taşıma metotlarıda değişiklik göstermiştir. Bir çok nakliyat firması bu hizmeti  sunmaya başlamıştır şu  sıralar popülaritesi en  yüksek olan şeylerden bir tanesi asansörlü taşımacılık. Son  yıllarda yüksek  katlı  binaların artık  normalize edilmi bir şekilde inşa edilmesi ve merdivenlerin daha dar olarak  yapılması gibi  sebeplerden  ötürü asansörlü taşımacılığı  binevi  zorunlu hale getirmiştir. Çok büyük kolaylık  sağlayanasansörlü taşımacılık  yüksek oranda zaman  tasarrufu  sağlamış, eşyaların  balkon ya da pencelerden  rahatça  taşınabilmeysiyle çok  büyük avantaj  ve   rahatlık  sağlamıştır. Gel gelelim bu  konuda asansörlü taşımacılık ankara eryaman firmasının bir araç ile başlayıp üstün  hizmetlerleşimdi dört araçla devam eden eryamanın bize sunduğu hizmetleri biraz daha ayrıntılı olarak  inceleyelim.

Asansörlü Taşımacılık Ankara Eryaman Olarak Yaptıklarımız

Bu  sektörde iş sahasında orjinal çalışma prensibiyle ve deneyimlerimizi birleştirerek kendimize has bir üslupla güncel  teknolojiyi takip eden hizmet anlayışımızla müşterilerimizin ihtiyaçlarına bire bir çözümler getiren sorunlarına yardımcı olan ve sorunlarını  giderip daha da çok  geliştirmeye çalışan bir firmayız. Alınan tüm eşyalar güvence altına alınıp sigortalanır. sistemli çalışma programına sahip olan firmamızı arayıp bir kaç gün öncesinden expertiz elemanlarını  çağırarak evde keşif yaptırabilirsiniz. Daha sonra ücret belirlenip karşılıklı olarak sözleşmeler imzalanır.

Asansörlü Taşımacılık Ankara Eryaman’ın Sunduğu Hizmetler

 • İşinde uzman olan iyi bir ekip
 • Sıfır hasarla nakliye garantisi
 • Monte ve demonte işlemleri
 • Eşyalarınızın değerine göre sigortalama işlemi
 • Para iade garatisi
 • Müşteri memnuniyeti garantisi
 • Depolama hizmetleri
 • Gümrükten mal taşıma
 • Şehirlerarası taşımacılık
 • Kamyon filosuna sahip olma
 • Sigortalı nakliyet
 • Nakliyat sözleşmasi

Neden Asansörlü Taşımacılık Ankara Eryaman’ı Tercih Etmeliyiz ?

Asansör taşımacılığının avantajları olduğu gibi dezavantajlarıda vardır. Avantajlarından bahsedicek olursak; zamanınızdan tasarruf edebilir hızlı bir nakliyat işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Çok büyük eşyalar kapılardan sığmadığı için  ya da binanın kat sayısı yirmiden  fazla olduğu için eşyalarınızı yirmi kat yukarı  taşırken  eşyalarınızın  çarpma, çizilme, kırılma  risklerini  azaltıcak  olan asansörlü  taşımacılığı tercih  etmeniz daha  çabuk  ve sıfır  hata  hizmeti sunar sizlere. Dezavantajlarına gelicek olursakta vinç asansör halat  ve diğer parçalarının uzman ekipler tarafından  titizlikle  kontrol  edilmesi  gerekmektedir  aksi taktirde halat  kopabilir  ve eşyalarınız  büyük  hasara  uğrar hatta kullanılmıcak hale  bile  gelebilir. Bu yüzden de titizlikle çalışan  uzmanlaşmış  kişiler tarafından işlerin  yönetildiği taşınacak  olan  eşyaların  mutlaka  sigortalarının  yapıldığı asansörlü taşımacılık ankara eryaman firması olarak başarılı,  sağduyulu,  girişimci,  müşteri odaklı, teknolojik  ve dinamik kadrosuyla sizlere hizmet sunmaya her zaman  hazırız.

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Ankara Nakliyat
Average rating:  
 0 reviews
LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 Puan)
Loading...