Ankara’nın Her Yerinde Tek Firma, Evden Eve Nakliyat Eryaman

Ankara’da ev ve ofis taşımacılığı alanında sizlere özel çözümler üreterek yanınızda olmayı kendine hedef edinmiş Ankara Can Nakliyat 16 yıllık birikimi ve bünyesindeki özel yetiştirilmiş personeli ile sizlere kaliteli hizmet vermeyi amaçlıyor. Kurulduğu yıl olan 2001 senesinden bu yana edinmiş olduğu birikimleri ile Ankara’da taşımacılık sektörüne yöne veren girişimleri ve oluşturduğu standartlar sayesinde müşterilerinin güvenini kazanan firmamız zamanında, hızlı ve güvenli taşımacılık hizmetlerini toplumun her kesiminden insanın rahatlıkla faydalanabilmesi amacıyla uygun fiyatlar ve donanımsal yeterliliği ile sizlerin hizmetine sunuyor. Ofis, ev, banka, hastane, kamusal kurum, değerli ve antika eşya taşımacılığı hizmetlerini bünyesinden bulunduran firmamız, ihtiyacı olan müşterilerimiz için depo kiralama hizmeti de sunmaktadır. Ankara’nın her yerine evden eve nakliyat Ankara Eryaman ‘dan, Batıkent ‘e, Göksu ‘ya ve Pursaklar ‘a kadar geniş bir şube ağıyla taşıma hizmeti sunuyor.

Ankara Can Nakliyat konusunda uzman ve Ankara’nın her yerinden Türkiye’nin dört bir bucağına kadar her yere nakliye hizmetini götürüyor.

Ankara Can Nakliyatın Vizyonu Ve Misyonu Nedir?

Biz istiyoruz ki herkes eşit şartlarda ve aynı kalitede hizmeti en uygun fiyatlara alsın. Bunun için sürekli ve hiç durmadan em teknik ekibimizi hem de araç ve ekipman sayımızı ve çeşitliliğimizi artırıyoruz. Çağın gerekliliği her neyse sürekli sektörel değişimleri ve yenilikleri takip ederek hem personelimizi hem de ekipmanlarımızı değişimlere ayak uydurarak yeniliyoruz. Ankara’nın dört bir yanında bulunan şubelerimiz ve onlarca çalışanımızla hiçbir değişimin gerisinde kalmadan daha büyük olmak ve daha iyiye varmak için çalışıyoruz.

Hizmet Süreci Nasıl İşliyor?

Müşterilerimiz bizimle çağrı merkezimiz ve internet sitemiz vasıtasıyla iletişim kurduktan sona kendilerine müşteri hizmetleri temsilcimiz ihtiyaçları doğrultusunda telefonda yardımcı oluyor. Eğer uygunluk sağlanırsa müşteri hizmetleri temsilcimiz sizden bir randevu alıyor ve bilirkişi personelimiz taşınmanın gerçekleşeceği yeri inceleyebilmek adına sizi evinizde ziyaret ediyor. Gerekli incelemeleri yaptıktan sonra risk ve taşıma raporlamasını oluşturuyor. Biz de taşınma ihtiyaçlarınıza göre fiyat teklifimizi oluşturarak tarafınıza iletiyoruz. Sizden olumlu yanıt aldıktan sonra sizin için en uygun zamanda taşınma işlemlerine başlıyoruz.

Nakliye Sürecinin İşleyişi Hakkında Bilgi Alabilir Miyim?

Firmamız evden eve nakliyat Ankara Eryaman ‘dan Ankara’nın her yerine ve şehirlerarasına taşımacılık hizmeti veriyor. Uzman personelimiz taşınma işlemleri ve taşınma mesafeleri göz önünde bulundurularak bütün eşyalarınızı teker teker demontaj ediyorlar. Sökülen eşyalarınız büyük bir itina ile çizilmeyecek ve kırılmayacak şekilde paketleniyor. Paketleme esnasına eşyalarınız sadece size özel kullanılacak olan hava kabarcıklı ambalajlarla sarılıyorlar. Daha sonra eşya taşıma asansörü ile eşyalarınız sarsılmaz kasalara sahip kamyonlarımıza yükleniyor ve sevkiyat başlıyor. Taşıma adımları boyunca uzman bir personelimiz her işlemi teker teker kontrol ediyor. Herhangi bir aksilik olması durumda da anında müdahale ediyor. Eşyalarınız yeni yerlerine getirilerek ambalajları açılıyor ve montajları yapılarak size teslim ediliyor.

Ankara Can Nakliyat evden eve nakliyat Ankara Eryaman ‘dan Türkiye’nin her yerine güvenle ve en hızlı şekilde eşyalarınızı taşıyor. Sizlere ise fazla yorulmadan bu işin keyfini sürmek kalıyor.

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Ankara Nakliyat
Average rating:  
 0 reviews
LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 Puan)
Loading...