Yurtdışına Gidiyorsunuz ve Evinizi Boşaltmanız Mı Gerek, Depolama Ankara

Son zamanlarda her sektör gibi nakliyecilik sektörü de kendisini çağın gerektirdiği gereksinimlere göre değişime uğrattı. Bunlardan biri de eşyalarını koyacak yer bulamayan müşterilerinin eşyalarını uygun fiyatlara belirli bir süre zarfı için antrepolarda depolamak. Evden eve depolama Ankara ‘da bu işi belli kalite standartları ve profesyonellik ile yapan firmalardan biri de Ankara Can Nakliyat, ihtiyaç duyulması halinde firmamız eşyalarınızın taşınması işleminden sonra, onları kendi antrepolarında tutanak altında teslim alır. Nem ve havadan etkilenmemesi amacıyla gerekli koruma ve yalıtma işlemlerini yaptıktan sonra sizin adınıza ayırdığı bölgede tekrar yeniden ihtiyacınız olacağı güne kadar muhafaza eder.

Ankara Can Nakliyat Ne Taşır?

Firmamız her şeyden önce sizlerin güvenini ve birikimlerini taşır. Çünkü eşya aynı zamanda insanın geçmişi, anıları ve mal varlığıdır. Biz de bu anlayışla yürüttüğümüz faaliyetler doğrultusunda eşyalarınıza aynı sizin gibi özen gösteririz. Ankara’ da sektörün öncü firmalarından olmanın getirisi olarak uygun fiyatları ve kaliteyi her zaman sizlere sunmayı amaç edinmiş iş modeliyle Ankara Can Nakliyat, her şeyin sadece para olmadığını da çok iyi bilmektedir.

Eşyam Taşınırken Hangi Aşamaları Geçecek?

Eşyalarınız taşınma aşamasına gelmeden önce uzman ekibimiz ve bilirkişimiz eşyanın taşınacağı yeri görerek eşyalarınızın hangi yöntemlerle ve ne şekilde taşınacağı hususunda sizleri bilgilendirecekler. Tek yapmanız gereken taşıma işlemlerinden birkaç gün önce iletişim numaralarımızdan bizimle iletişime geçerek müşteri hizmetleri temsilcimizle görüşmek. Daha sonrasında uygun fiyat teklifi tarafınıza iletilecek. Eşya taşıma işlemlerinden önce konusunda eğitimli ve yetişmiş olan taşıma personellerimiz eşyalarınızı herhangi bir çarpma, çizilme ve kırılmaya karşın önlem almak amacıyla teker teker paketleyecekler. Bu paketleme işleminde tamamen özel paketleme ürünleri kullanılacak ve eşyalarınıza zarar gelmemesi azami özen gösterilecek. Taşınmanın her aşaması uzaman bir personelimiz tarafından teker teker denetlenecek ve eşyalarınız eşya asansörü vasıtasıyla, asansör kurmanın mümkün olmadığı durumlarda da bina içi taşıma yöntemi ile sarsıntıdan etkilenmeyen özel kasalı nakliye kamyonlarına aktarılacak. Bu işlem aynı şekilde eşyanın gideceği yerde de tekrarlanacak. Evden eve depolama Ankara ‘nın belirli güvenilirliğe sahip firmaları tarafından yapılabilmektedir. Bundan dolayı emniyetinden emin olmadığınız herhangi bir firmaya bu işlemi yaptırmayınız.

Bu Hizmetler İçin Çok ücret Öder Miyim?

Aksine, sektörün en yetkin firmalarından olan Ankara Can Nakliyat ile hiçbir zaman hakkınız olan hizmete fazladan bir ücret ödemezsiniz. Sektörün içinde müşterisine her zaman kaliteli hizmet vermeyi amaç edinmiş bir firma olarak size bunun garantisini veriyoruz. Gerek depolama, gerek nakliye, gerekse de her türlü eşya taşınması işlemlerinizde, eşyalarınıza kendi eşyalarımıza gösterdiğimiz özeni göstereceğimizi garanti ve taahhüt ediyoruz.

Evden eve depolama Ankara ‘nın her yerinden eşyalarınızı güvenle yaptırabileceğiniz sektörel güvenceli tek adresiyiz.

LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 Puan)
Loading...