Veysel Can Değim ile girişimcilik hikayesi

Veysel Can Değim ile “farklı” bir girişimcilik hikayesi
Genç girişimci Veysel Can Değim tarafından 2001 yılında kurulan firmamız, her geçen gün karşılaştığı yoğun ilgi ile daha da büyümeye devam ediyor. 2001 yılında İzmir’den Ankara’ya taşınan firma kurucumuzun firmamızı kurmasının arkasında yatan en önemli neden ise hizmet aldığı nakliyat firmasının nakliye işlemleri boyunca oldukça kaba bir personelle çalışması ve nakliye sürecini uzatması. Nakliye süresinin uzamasının yanı sıra oldukça kaba bir firma sahibi ve firma ekibi ile karşılaşan kurucumuz, ikinci bir nakliye firması ile anlaşarak kalan işlemlerinin gerçekleştirilmesini sağlıyor. Ancak ikinci firmanın da eşyalarını hasarlı ve kırılmış olarak teslim etmesi, genç girişimcide yeni bir iş fikrinin doğmasına neden oluyor: Müşterileri ile iyi ilişkileri olan, kaliteli ve prensipli, işini aksatmadan en kısa süre içerisinde tamamlayan yeni bir nakliye firması kurmak.
2001 yılında Ankara’nın Yenimahalle semtinde küçük bir girişim olarak kurulan firmamız ilk kurulduğunda sadece birkaç nakliye firmasına ve nakliye personeline sahip olmasına rağmen, müşterilerine sunduğu kaliteli hizmet ile kısa bir süre içerisinde büyüyerek ertesi yıl 2. Şubesini de açmayı başarıyor. 15 yıl gibi bir süre içerisinde de firmamız, 13 farklı semtte şube açmayı başararak, Ankara nakliyat firmaları içerisinde sayılı lider firmalardan biri olmayı başarıyor. Firmamız şu an birkaç araçla ve birkaç personelle çıktığı bu yolda 12 farklı kapasiteye sahip donanımlı bir araç filosuna ve 45 kişilik dev bir ekibe sahip. Evden eve nakliyat, şehirlerarası nakliyat ile başlayan iş hayatında bugün firmamız, parsiyel taşımacılık, asansörlü taşımacılık, dershane ve banka taşımacılığı gibi birçok farklı taşımacılık işlemlerini eksiksiz olarak gerçekleştiriyor. Asansörlü taşımacılık faaliyetlerine ilk olarak başlayan firma olmanın haklı gururuyla, asansörlü taşımacılık işlemlerinizi de en kısa süre içerisinde gerçekleştirmeye devam ediyor ve müşterilerimizin memnuniyetini gördükçe daha büyük bir azimle çalışmaya devam ediyoruz.
Ankara evden eve nakliyat konusunda daima ilk adres olarak yardım alabileceğiniz firmamız, şehirlerarası taşımacılık ihtiyaçlarınızda da sizi yalnız bırakmamak adına kaliteli araçları ve eğitimli bir ekibi hizmetinize sunuyor. Kurucumuz tarafından büyük bir gayret sonucunda kurulan firmamızın daha iyi hizmet vermesi için sürekli kendimizi yeniliyor ve Ankara Can Nakliyat olarak, eşya depolama hizmetlerimizle de farkımızı kanıtlayarak, zor zamanlarınızda yanınızda olmaya devam ediyoruz. Bizler işimize gönül vermiş bir ekiple Ankara’nın en iyisi olmaya devam edecek ve yeni müşterilerimizle her geçen gün daha da büyüyerek, bu yolda sizlerle birlikte ilerleyeceğiz.

LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 Puan)
Loading...