Uygun Koşullarıyla Ankara Can Evden Eve Nakliyat

Ankara içerisinde evden eve taşınma işlemini gerçekleştiren pek çok firma bulunmaktadır. Ancak Ankara Can evden eve nakliyat firması olarak Ankara’nın en bilinen taşınma firmasıyız. 4 şube, 21 çalışan, 81 ile hizmet kapasitemiz ile birlikte 1993’ten beri köklü bir firma olarak sizlerin sorunlarına profesyonel çözümler üretmekteyiz. Taşınma işleminiz için bir firma arıyorsunuz ve karşılaştırma yapma ihtiyacı duyuyor olabilirsiniz. Yapacağınız karşılaştırma genellikle fiyat üzerinden olur ancak bu yanlış bir seçenektir. Fiyatlar kimi zaman piyasa rekabetinden ötürü aynı olurken kimi zaman da firmalar arayana göre fiyat verirler. Dolayısıyla sabit çalışma ücretleri olmayan firmalar sizin aklınızı karıştırabilir. Köklü bir firma mı yeni bir firma mı diye bakacak olduğunuz zaman ise de başka değişenler işin içerisine girmektedir. 50 yıldır bu işi yapan bir firma dahi olsa kendini teknolojik anlamda güncellememiş olabilir. Hala kara düzen iş yapıyor olabilir. Yeni firmalar ise uzman bir kadroya sahip olmayabilir. Dolayısıyla firma araştırması yaparken sizin için önemli olan evden eve nakliyat içerisinde siz sunulan hizmetler olmalıdır.

Ekspertiz Nedir?

Ankara Can evden eve nakliyat firması olarak bünyemizde ekspertizlerimiz ile çalışmaktayız. Ekspertizlerin bulunmasının en önemli nedeni bütün işin başından sonuna kadar bir uzman tarafından denetlenebilmesinin sağlanmasıdır. Ambalajlama işleminden taşıma işlemine oradan nakliye anı ve yeni eve eşya yerleştiriliş anına kadar her adımda ekspertiz gereklidir. Ekip elemanlarımız işlerinde uzmandırlar. Ancak bir uzman altında koordineli çalışabilmek de önemlidir. Dolayısıyla ekspertiz hizmetinden yararlanmanız sizin taşınma işleminizi kolaylaştıracak ve hatalara yer vermeyecektir.

Asansörle Taşıma Her Eve Yapılır Mı?

Asansörle taşıma işlemi genellikle yüksek kattaki evler için geçerlidir. Bu evlerdeki eşyaların merdivenle aşağı indirilmesi oldukça zor ve eşyalara hasar verici olduğu için bina dışına kurulan asansör sistemi daha uygun olmaktadır. Binanızın etrafında asansör aracına ve nakliyat aracına yetecek kadar yer varsa binanızın hemen yanında çok büyük ağaçlar yoksa ve balkonunuz taşımaya elverişli ise asansörle taşıma gerçekleştirilir. Asansörle taşıma düşünüyorsanız öncelikle ekspertizimiz evinize gelir ve inceleme yapar. Uygun görülürse asansör ile taşıma işlemi gerçekleştirilir. Taşındığınız ev villa tipi ise işlemin sadece eşyaların yüklenmesi anında asansör kullanılır. İlla ki iki ev içinde asansörlü taşıma yapılmasına gerek yoktur.

Ambalajlama İşlemi Nasıl Olacak?

Ankara Can evden eve nakliyat firması olarak eşyalarınızı kendi eşyamızla eşdeğer tutuyoruz ve zarar görmemesi adına yüksek koruma imkanları sunuyoruz. Kendinize ait kişisel eşyalarınızı ve kutulanabilecek eşyalarınızı kutulamanızda fayda var. Kalan eşyaları ekip üyelerimiz hızlı bir şekilde paketleyecektir. Dolayısıyla öncelikle kendinize ait olan ürünleri sağlamca kolilerseniz sıkıntı yaşamazsınız. Bu durumun ötesinde ekspertiz sizin için eşyalarınızı nasıl paketlemeniz gerektiğini anlatacak ve size yardımcı olacaktır.

LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 Puan)
Loading...