Ücretsiz Ekspertiz Taşıma Hizmetleri

ÜCRETSİZ EKSPERTİZ EV TAŞIMA VE OFİS TAŞIMA İŞLERİNİZDE SİZE FAYDA SAĞLAR

Nakliye hizmetleri ve nakliye sektörü son dönemin oldukça önemli iş kolları arasındaki yerini almış bulunmaktadır. Geçmişten günümüze değin birçok farklı alanlardan geçerek bugünkü yerini bulmuş olan Ücretsiz Ekspertiz Taşıma Hizmetlerinakliye sektörü, oldukça parlak bir dönemini yaşamaktadır. Bizler Ankara evden eve nakliyat firması olarak köklü bir geçmişe sahip olduğumuz için her türlü aşamadan geçmiş bulunan bir firmayız. Firma olarak gelişen teknolojiye ayak uydurmakta ve yeniliklerin her daim öncüsü olmaktayız. Nakliye işlerinde uygulanacak olan her adımı atlamadan uygulamakta ve müşteri memnuniyetini sağlayabilmekteyiz. Öncelikle sizler bize ulaşıp hangi alanda olursa olsun nakliye hizmeti için bize başvurduğunuz anda sizlere üstün hizmet sunmaya başlamaktayız. Öncelikle hangi alandaysanız adresinize gelip nakliye yapılacak alan ile ilgili bir uzman incelemesi gerçekleştirmekteyiz. Bu incelemeye ekspertiz hizmeti adı verilmektedir.

Ekspertiz hizmeti kapsamında taşınacak olan alanın büyüklüğü, taşınacak olan eşyaların nitelik ve niceliği, taşınacak olan yerin mesafesi gibi birçok farklı alanda detaylı bir çalışma yapılmaktadır. Ekspertiz hizmeti sonucunda bir rapor tutulmaktadır ve bu rapora fizibilite raporu adı verilmektedir. Fizibilite raporu içerisinde kalem kalem her detay yazılmaktadır. Bu sayede taşıma günü gelindiğinde herhangi bir pürüz çıkması önlenmektedir. Taşınacak olan alanın büyüklüğü ve eşyaların kaplayacağı alana göre kaç adet aracın ve kaç adet personelin yeterli olacağı bu raporda belirlenmektedir. Bu sayede taşıma günü doğru araç sayısı ve doğru eleman sayısı ile gelinmektedir. Bu rapor tamamen ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Ankara nakliyat olarak sizlere sunduğumuz bu ücret karşılığında bir bedel talep etmemekteyiz.

Yapılan ücretsiz ekspertiz hizmetimizin sağladığı bir diğer önemli fayda ise; ambalajlama malzemelerinin taşınma günü doğru getirilmesidir. Ne eksik ne fazla olarak getirilmesinin önlenmesi ve her eşyaya doğru paketleme malzemeleri getirilmesi için ekspertiz raporu bizlere büyük fayda sağlamaktadır. Ayrıca eğer asansörlü taşımacılık faaliyeti gerekiyorsa bu da bu noktada ortaya çıkabilmektedir. Bu sayede gerekiyorsa asansörlü taşıma teknolojisinden yararlanabilmek de mümkün hale gelmektedir. Ankara Can Nakliyat olarak yılların verdiği bilgi birikim sayesinde uzman incelemesine göre her türlü gereken ekip ve ekipmanlar hazırlanmaktadır. Bunun yanı sıra ev ve ofis taşıma işlemlerinizde gerçekleştirilen ekspertiz raporları sayesinde taşıma günü öncesinde ne kadar ücret ödeneceği de belirlenmiş olur. Bu sayede evden eve nakliyat fiyatlarını önceden öğrenerek buna göre anlaşmaya varılmaktadır. Sizler de ücretsiz ekspertiz hizmetinden yararlanmak istiyorsanız http://www.ankaracannakliyat.com/ linkinden bizlere ulaşabilirsiniz.

LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 Puan)
Loading...