Türkiye’nin Her Yerine Ankara Ev Taşıma Şirketleri

Evden eve nakliyat sektörü; tüm dünyada gelişme göstermiş olan kültür ve sosyal varlıkların ortak bir çözümde buluşmasıdır aslında. Yıllar öncesinde taşımacılık sektöründe yaşanan birtakım sıkıntılar gelişen teknolojik altyapılar sayesinde özneli olarak gerçekleştirilmektedir. Ankara Ev Taşıma Şirketleri arasında bulunan birçok firma arasından sıyrılan firmamız; işine gösterdiği hassas ve titiz yaklaşım ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Yaşam alanlarınız içerisinde bulunan bütün eşyalar profesyonel elemanlarımız tarafından sizlere sunmuş olduğumuz sıkıntısız hizmet ile toplanmakta ve taşınmaktadır.

Talebiniz doğrultusunda ücretsiz eksperimiz eşyalarınızın miktarını, taşınılacak mekanın durumunu ve kullanılacak olan ekipmanları göz önüne alarak sizlere en uygun olan taşıma planını hazırlamaktadır. Sözleşme ve sigorta kapsamı içerisinde eşyalarınızın nakliye hizmeti gerçekleşmektedir.

Evden Eve Nakliyat Öncesinde Neler Yapılmalı?

Taşınma işlemi gerçekleştirmeden önce yapmanız gereken bazı düzenlemeler bulunmaktadır. Bunları yaptığınız takdirde sorunsuz taşımanın rahatlığını yaşarsınız. Taşınmadan bir hafta öncesinde evinize gelen yayın ve benzeri uygulamaların üyeliğini kapattırmanız gerekmektedir. Evden Eve Nakliyat sürecinin çok daha sorunsuz geçebilmesi adına; taşınma günü içerisinde binanızda veya çevresinde herhangi bir tadilat işleminin olup olmadığını öğrenerek nakliyat aracının binaya ne kadar yaklaşabileceği konusunda bizlere bilgi vermeniz faydalı olacaktır.

Buzdolabı ve çamaşır makinesi gibi elektrikli ev eşyalarınızın fişini bir gün öncesinden çekmeli ve içini boşaltmalısınız. Ekibimiz profesyonel personelleri ile eşyalarınızın ambalajlama ve paketleme işlemini yapacaktır.

Ambalaj ve Paketleme İşlemi Nasıl Olmaktadır?

Şirketimiz ambalajlı ve paketlemeli taşımacılığın öneminin farkında olan ve bunu en iyi gerçekleştiren Ankara Ev Taşıma Şirketleri arasındadır. İyi ve profesyonel paketleme işlemi yapılmayan eşyalar yükleme ve boşaltma sırasında zarar görmektedir. Kullandığımız malzemeler oldukça sağlam ve dayanıklı malzemeler olduğundan nakliye işlemi sırasında eşyalarınız güvenli bir şekilde taşınacak ve hiçbir zarar görmeyecektir. Sizlere sunmuş olduğumuz hizmet alanları içerisinde; tüm eşyaların en ince detayına kadar ambalajlanması ve paketlenen eşyalarınızın yeniden kullanıma açılması bulunmaktadır.

Yetki Belgelerimiz Nelerdir?

Şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık hizmeti sağlayan her firmanın Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen yetki belgelerine sahip olması gerekmektedir. Evden Eve Nakliyat sektörü için verilen bu belgeler K1 ve K3 belgeleridir. Bu belgelerin alınabilmesi için yeterli miktarda personelin ve aracın firma bünyesinde hizmet sağlaması gerekmektedir. Aksi halde bu belgeler alınmamaktadır.

Yetki belgeleri olmayan ve buna rağmen taşımacılık hizmeti veren firmalar korsan firmalardır. Bu kişilerden hizmet aldığınız durumda yol çevirmeleri sırasında araçlar parka çekilecektir. Bu durumda alacağınız hizmetten memnun kalmayacağınız gibi tam aksine mağdur olacaksınız. Ankara Ev Taşıma Şirketleri seçtiğiniz durumda yetki belgelerini yerinde görmeniz sizin faydanıza olacaktır. Bizler firma olarak sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına; yeterli donanımdaki araçlarımız ve uzman personellerimiz ile yurdumuzun tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz. Amacımız taşımacılık hizmetlerinde kesintisiz ve güvenli hizmet vererek, en hesaplı fiyatlarla sizlere bu hizmeti sunmaktır.

LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 Puan)
Loading...