Tunalı Nakliyat

Tunalı Nakliyat

Tunalı, Ankara’nın en canlı yerlerinden biri. Konut değişimlerinin de sık sık yaşandığı bu bölgede sizler için en iyi Tunalı Nakliyat hizmetlerini sunuyoruz. Müşterilerimizin istek ve beklentileri doğrultusunda şekillendirdiğimiz nakliyat politakalarımızla birlikte haklarınızı ve eşyalarınızı sonuna kadar koruyor, taşınma sürecinizin en başından en sonuna kadar ekiplerimizle yoğun bir çaba sarfediyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için her şeyden önce geldiğinden dolayı en ufak ayrıntıyı bile atlamıyoruz. Bu yüzden de Tunalı’da en çok tercih edilen nakliye firması olduk.

Teslim Almadan Yerleştirmeye Kadar Bütün Süreçte Eşyalarınız Bizimle Güvende

Eşyalarınızı teslim aldığımız andan itibaren, eşyaların bizim sorumluluğumuz altına girdiğinin bilincinde olarak yaptığımız işe gereken tüm ciddiyeti ve hassasiyeti gösteriyoruz. Ürünlerinizi aldığımız andan itibaren her ürün kendine özel ambalajlarla birlikte paketleniyor. Bu yöntemle de ürünlere hiçbir hasar gelmemesini garanti ediyoruz. Taşıma sırasında oluşabilecek tüm hataları sıfıra indirmek için araçlarımızdaki eşya sabitleyicilerini kullanarak yaşanabilecek tüm mağduriyetlerin önüne geçiyoruz. Özellikle sık sık taşınma durumunda olan müşterilerimiz tarafından da, eşyalarını güvenle ve özenle teslim ettiğimiz için büyük rağbet görüyoruz. Özellikle mobilyalarınızı teslim alırken demonte ederek çizik, kırık ve oluşabilecek bütün hasarları elimine ediyoruz. Taşınacağınız yere vardıktan sonra ise bu ürünleri tekrar monte edip bir araya getirerek yerleştirme işini sağlıyoruz. Kırılacak eşyalarınızı ise özel olarak sunduğumuz baloncuklu poşetlerden çıkararak istediğiniz şekilde yerleştiriyoruz. Evden eve nakliyat hizmetlerimiz büyük şirket ve ofisleri de kapsadığı için Tunalı Nakliyat dendiğinde akla ilk gelen isimlerden biri Can Nakliyat oluyor. Bu nedenle de müşterilerimizin bize duyduğu güvenin karşılığını vermek amacıyla işinde uzman kişiler ile taşımacılık işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Şehir İçi ve Şehir Dışı Taşımacılık Hizmetleri

Sadece Ankara içinde değil, başka şehire taşınmak durumunda olan bütün müşterilerimize de nakliye hizmeti sunuyoruz. Uzun yolda eşyalarının zarar göreceğinden endişelenen müşterimize yüzde yüz memnuniyet garantisi sağlıyoruz. Paketleme ve taşıma politikalarımızla size hak ettiğiniz hizmeti sunuyoruz. Yüksek katlara ev taşırken stres yaşayan müşterilerimiz için sunduğumuz asansör hizmetimiz de mevcut. Bu sistemle birlikte eşyalarınız indirilirken ya da çıkarılırken merdiven kullanmıyor, özel asansörlerimizi tercih ediyoruz. Böylece merdiven çıkarken ya da inerken meydana gelebilecek hasarların önüne geçmiş oluyoruz. Ürünlerin boyutlarına bakmaksızın asansör hizmetimizi kullanırken, evinizin balkonundan ya da penceresinden teslimat işlemini gerçekleştiriyoruz. Özel kutularımızın içinde asansörle taşınan ürünleriniz teslim ettiğiniz şekilde size teslim ediliyor. Bütün bu süreçte de çalışanlarımız ve uzmanlarımız ürünlerin taşıma planını ve kontrolünü gerekli ölçüde sağlayarak ev taşıma işinin sizin için bir yük haline gelmesini önlemiş oluyor. Paketleme, teslim alma, teslim etme, montaj ve yerleştirme işlemlerini biz sizin yerinize büyük bir özveriyle ve ciddiyetle yerine getiriyoruz. Bu nedenle Ankara nakliyatçı taleplerinizde Tunalı Nakliyat olarak size hizmet vermekten büyük bir onur duyuyoruz.

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Ankara Nakliyat
Average rating:  
 0 reviews
LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 Puan)
Loading...