Taşınma Planı

Taşınma Planı

Evinin taşınmasından önce taşınma planı hazırlamanız oldukça önemli bir konudur. Ankara nakliyatçı şirketleri arasında bir numara olan Ankara Can Nakliyat olarak taşınma esnasında uygulamak üzere firmamız da bir taşınma planı hazırlamaktadır.

Taşınma Sürecinde Ankara Can Nakliyat Olarak Yapacaklarımız

Evinizi taşımaya karar verdiniz. Sonrasında Ankara Can Nakliyatı aradığınızda sizle görüşme yapacak kişi taşıma işlerinde başından sonuna kadar koordineyi sağlayacak olan görevlimizdir

Görevlimiz sizin için belirlediğiniz müsait bir tarihte ve saatte evinize gelecek ve ayrıntılı bir keşif yapacaktır Bundaki amacımız evden eve nakliyat sırasında sorun çıkmaması için taşınma planı hazırlamaktır. Bu planla taşımacılık işleri kusursuz gerçekleşsin diye ihtiyaç duyulacak araç, personel ve kullanılacak malzemeler belirlenecektir.

Gereken tespitler yapıldıktan ve anlaşma sağlandıktan sonra müşterilerimizle taşınmanın gerçekleşeceği tarih ve saati belirliyoruz.

Belirlenen tarih ve saatte aracımızla personel ve malzemelerle evinize hazır bir şekilde gelerek taşınma işleri kusursuz ve sorunsuz gerçekleşsin diye hazırlıklara başlayacağız.

Ankara Can Nakliyat olarak ekiplerimiz size ve çevrenize hiç bir sıkıntı çıkarmadan taşımacılık konusunda planlama, taşınma işlerinin gerçekleştirilmesi ve eşyaların yerleştirilmesi konularında uzmandır.

Yıllardır edindiğimiz tecrübeyle firmamız evinizde bulunan eşyaların sökülmesi ve paket işleri sonrasında yeni evinize eşyaların kurulması ve yerleştirme işlemlerini kolaylıkla sorunsuz bir şekilde yapacaktır. Bu işte ne kadar uzmanlaşmış olduğumuza şahit olacaksınız.

Ekiplerimiz eşyalarınıza kendi eşyaları gibi özen göstererek taşır ve taşıma işini koordine eden görevlimiz işin başından sonuna kadar siz müşterilerimizle ilgilenerek taşıma konusunda bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

                     Taşıma Sürecinde Müşterinin Yapması Gereken Taşınma Planı

Taşınma işinde müşterilerimizin de üzerine düşen görevler vardır. Bunların taşınma sırasında ve sonunda sorun yaşamamanız için yapılması gerekmektedir. Her şeyden önce müşteri bir taşınma planı hazırlamalıdır. Plan yapmadan taşıma yapmaya çalışırsanız taşınma sırasında ve sonrasında stresli olur ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bir taşınma planı hazırlamanız halinde taşınma sırasında stresiniz azalacak ve kolaylıkla eşyalarınızın taşındığını göreceksiniz.

Taşınma tarihinden 3-4 hafta önce yapmanız gereken hangi eşyalarınızı taşıtacağınıza karar vermek olacaktır. Yeni mekânınıza götürmeyi düşündüğünüz eşyayı belirlemeniz de önemli bir noktadır. Taşınmasını istemediğiniz eşyaları ister ikinci el eşya satıcılarına satın, isterseniz de bir tanıdığınıza verin. Taşınmasını planladığınız eşyaların sınıflandırılmasını yapın. Yeni evinize götürmeyeceğiniz eşyalarınızın yerine arzu ederseniz yenilerinin siparişini verin ve imkânınız varsa bunları yeni evinize yönlendirin.

1 hafta önceden yeni evinizin gaz, elektrik, telefon, internet, su gibi abonelik işlemlerini de tamamlamayı unutmayınız Adres değişikliği yapacağınızı konuyla alakalı resmi kurumlara bildirmeyi de unutmayın. Taşımadan önce yeni evinizin temizlik işlemlerini de bitirmeniz önemli bir konu.

Ankara Can Nakliyat olarak bütün paketleme işlemlerini bizim yapabileceğimizi bilmeniz de önemlidir. Kırılabilir, kırılmaz durumları, paketleme yapılacak eşya tarihi ve kısa zamanda eşyaların boyutlarına göre paketleme işlemlerinin gerçekleştirilmesi bizim tarafımızdan yapılmaktadır.

Taşınma gününden bir gün önce buzdolabının fişini çekip içindekileri boşaltmak suretiyle temizliğini yapın. Eski evinizde döküntü kalmayacağından emin olun ve bu evle tüm bağlarınızı koparacağınızı bilerek düzenlemelerinizi yapın.

Ankara Can Nakliyat olarak taşınma sırasında karşılaşabileceğiniz tüm sorunlara en pratik çözümleri sunmaktayız. Yaptığımız taşınma planı çerçevesinde bütün işlemleri sorunsuz ve sağlıklı bir şekilde gerçekleştirmekte ve sizin en rahat şekilde yeni evinize taşınmanızı sağlamaktayız. Nakliyat işini uzmanına bırakın, Ankara Can Nakliyat’ı seçin. Kolaylıkla taşınma işlemleriniz gerçekleştirilecektir.

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Ankara Nakliyat
Average rating:  
 0 reviews
LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 Puan)
Loading...