Taşınma Hazırlığı Nasıl Yapılır?

Yeni eve taşınmanın verdiği heyecan keyifli olurken nasıl taşınacağınız konusunda da sıkıntılı süreçler yaşatır. Ev taşınma esnasında hem siz hem de eşyalarınız için yıpratıcı olabilir. Taşınma Hazırlığı Nasıl Yapılır öğrenerek yıpratıcı süreçten kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Ev taşınması en çok eşyalarınıza zarar getirebileceği için planlı davranarak bu süreci kolaylaştırmak ve her şeyi dört dörtlük plan içinde yapmakta kolay olacaktır. Taşınma günü günler öncesinden belli olduğu için hazırlık için önünüzde zaman var demektir. Yeni evinize taşınmadan günler öncesinde size günlük olarak lazım olmayacak eşyalarınızı paketlemeye başlayabilirsiniz. Mevsimi dışındaki kıyafetleriniz, kitaplarınız, biblo ve dekoratif eşyalarınız taşınacağınız dönemde lazım olmayacağı için paketleme işlemine başlayabilirsiniz. Taşınmanıza iki hafta varken Evden Eve Nakliyat firmasıyla görüşmeniz planlarınız içinde olmazsa olmaz yer alır. Taşınma koşullarını ve her türlü detayın nakliyat firmamızla görüşmesini yapabilirsiniz. Ekspertiz hizmetimiz taşınma öncesi evinize gelir ve planlamayı yaparak detayları sizinle paylaşır.

Kolilerin Üzerlerini Yazmayı Unutmayın

Taşınma öncesi elektrik, su doğalgaz aboneliklerini yeni yer için yaptırmanız gerekir. Taşınma bittikten sonra da üzerinizde var olan abonelikleri halledebilirsiniz. Apartman ödemelerinizi yapın ve son güne hiçbir şey bırakmamaya çalışın. Ankara nakliyatçı firmamız sizlerin toparlanmaya vakti olmadığında ambalajlı taşımacılık hizmetiyle sizlerin yardımına koşacaktır. Kendiniz eşyanızı toplamak isterseniz atacağınız eşyaları paketleme aşamasından önce elden çıkartın. Eşyalarınızı kırılmayacak şekilde kolilere yerleştirin ve koli içinde boşluk kalmaması için boşluk kalan yerleri gazete kağıtlarıyla doldurun. Taşınma Hazırlığı Nasıl Yapılır? Diyorsanız kıyafetlerinizi de mevsimine göre ve hatta aile bireylerine göre ayırın. Kolilerin üzerine kime ait olduğu ve içinde neler olduğunu yazmayı unutmayın. Kırılacak eşya kolilerine de mutfak kırılacak, salon kırılacak gibi notlar yazabilirsiniz. Kolilerin içinde ne olduğunu ve hangi odaya konulacağını yazarsanız nakliyat firması olarak yerleşmede de kolaylık yaşarsınız. Temizlik malzemeleri hemen ihtiyaç duyulacak eşyalar olduğu için onların bulunduğu koliye de içlerinde ne olduğunu yazmayı unutmayın.

Taşınmanın Her Anında Yanınızdayız

Taşınma gününe 1 gün kala yeni evinizde ilk sabahta kullanılacak eşyalar haricindeki her şeyiniz paketlenmiş olsun. Geride hiçbir şey bırakmamak için tek tek inceleyin. Taşınma günü geldiğinde bizi tercih ettiğinizde saatinde yanınızda olacak olan Evden Eve Nakliyat firmamız hazır paketlenmiş eşyalarınızı taşımaya başlar. Kırılmaması için özen gösterir ve taşıma aracına yerleşimini yapar. Yeteri kadar profesyonel personelimizle zamanında ve güvenli taşıma gerçekleştirilir. Sizlerin günler öncesinde Taşınma Hazırlığı Nasıl Yapılır? İşlemlerinizde taşınma kolaylığında da sizlerin yanında oluruz. Taşınmanız gerektiğinde toplanmanın zorluğunu yaşamak istemiyorsanız kısa sürede eşyalarınızın toplanması, ambalajlanması ve yemi yere yerleşimine kadar olan geniş hizmetimizden de faydalanabilirsiniz. Sigortalı ve güvenli taşımacılık hizmetimizle eşyalarınızı hasarsız ve olduğu gibi teslimatında bizden yardım alabilir ve kolay taşınma keyfini bizimle yaşayabilirsiniz.

 

 

LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan)
Loading...