Taşınıyorsunuz Galiba, Can Nakliyat Olarak Hizmetinizdeyiz!

2001 yılından beri nakliyat sektöründe emin adımlarla gidiyoruz. Şuanda 12 adet araç ve 45 kişilik ekibimizle Can nakliyat Ankara Nakliye olarak hizmetinizdeyiz. Sektörün özellikle Ankara’daki ve Türkiye’deki öncü firmalarından biriyiz. Dolayısıyla etkin ve geniş hizmet kadrosuyla taşımacılığa yeni bir yön vermekteyiz. Sektörü bilen ve yeni teknolojik gelişmeleri yakından takip eden bir firma olarak Eşyalarınızı güven içerisinde bize emanet edebilirsiniz. 2001 yılından beri yeni çıkan araçların ekibimize dahil olduğu, yeni teknoloji harikalarını kullanmak için ekibimizi sertifikalı kurs faaliyetlerine katarak çalışanlarımızın mesleki gelişimi ile de bu güveni sizlere sağlamaktayız. Parmakla gösterilen bir firma olarak daima müşteri memnuniyetini ön planda tutarak size ve sevdiklerinize ihtiyacınızın olduğu her an hizmet vermekten onur duyarız.

Peki ya hizmetleriniz? Diyorsanız…

Yıllardır Ankara ve Türkiye’nin pek çok iline taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Evden eve nakliyat, şehir dışı nakliyatta öncü firma olduğumuzu tekrar belirtmek istiyoruz. Şimdiye kadar taşımacılığını üstlendiğimiz firma, ev sahibi olan müşterilerimizin olumlu eleştirilerinden ve teşekkür telefonlarından aldığımız muhteşem beyanlara dayanarak şirketimizin kalitesini sizlerin belirlediğini de belirtmek isteriz. Sizlerden aldığımız güvenle tecrübelerimizin daha fazla gelişmesi için çabalıyoruz. Bu gün geldiğimiz nokta da adından kaliteyle bahsedilen bir firma olmamızı sağlayan tüm ekibimize sizlerin huzurunda teşekkür ediyoruz. Ankara merkezli olarak hizmetlerimiz Evden eve nakliyat, il dışı nakliyat olarak devam ediyor.

Taşımacılık hizmetlerinizin içinde ne var başka?

Taşımacılık hizmetlerimizin içinde elbette tüm merak ettikleriniz mevcut. Paketleme, askılı koli, asansörlü nakliyat, ücretsiz expertiz, kamyon kiralama, montaj, demontaj yahut eşya depolama gibi alanlarımızda hizmetimizde mevcuttur. Sizin talepleriniz doğrultusunda evden eve yada şehirlerarası nakliye hizmeti sunuyoruz. Şimdiye kadar taşımacılığını üstlendiğimiz pek çok müşterimiz bugün şirketimiz Can nakliyat Ankara nakliyeyle çalıştığı için memnuniyetle ayrıldı aramızdan. Yıllardır vermiş olduğumuz güven sayesinde sayısız hizmet sunarak sizlerin yanında olmaktan mesuduz. Tüm bu hizmetlerimizin yanında bir de piyano, antika eşya nakliyatı, parça eşya taşımacılığı, kasa taşımacılığı, büro-ofis taşımacılığı, askılı tekstil taşımacılığı gibi profesyonel hizmetleri de sunuyoruz.

Peki sigortanız var mı?

Evet tüm taşımacılık hizmetlerimizde “taşıma sigortası” hizmetini de siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Son olarak…

Can nakliyat Ankara nakliye olarak bizleri günün her saati arayabilir, tüm hizmetlerimizle ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Şuanda Ankara’da 12 ilçede hizmet vermekteyiz. Merkezimiz Ankara Yenimahalle’dir. Büro-ofis, evden eve taşımacılık, banka taşımacılığı, antika eşya, kasa, piyano taşımacılığı, hastane taşımacılığı, şehirlerarası nakliyat hizmetlerimizle 12 araç ve 45 kişilik ekibimizle hizmetinizdeyiz. Tüm iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Her konuda yardımcı olabilmek, tüm tecrübelerimizle taşımacılık alanında sizlerin yanında olmaktan memnuniyet duyarız. Sizin belirttiğiniz saatte çalışma alanında hazır oluyoruz. Vakit kaybetmeden hızlıca, profesyonel ekibimizle taşımacılık hizmeti gerçekleştirerek zamandan da tasarruf ediyoruz.

 

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Ankara Nakliyat
Average rating:  
 0 reviews
LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 Puan)
Loading...