Taşınacak Eşya Listesi

Taşınmadan önce bir taşınacak eşya listesi oluşturmanız ve bunu elinizde bulundurmanız önemlidir. Taşınacak eşya listesi hazırlayıp bunun da bir kopyasını hazırlanmanız ve bu kopyayı firmamız ile paylaşmanız, herhangi bir kaybolma veya eski evinizden gelmeyecek eşya olması durumunda tespitte bulunmada size yardımcı olacaktır. Evden eve nakliyat öncesinde eşya listesi hazırlamanızla beraber diğer taşıma işlemlerine başlayabilirsiniz.

Taşınma Sürecinde Size Yardımcı Olabilecek İpuçları

Birçok insan taşınma konusunda bilgili değildir. Taşınma işlemi bitse dahi yeni evinizde paket açma ve eşyaların düzenlenme işlemi günlerce sürebilir. Bunun gibi sıkıntı verici durumlardan sizi kurtarmak için bir iki ipucu vermeyi önemli buluyoruz.

Öncelikle taşınma gününde herhangi bir başka işiniz olmadığına emin olun. İşinizin ya da herhangi önemli bir buluşmanızın olduğu günlerde taşınmamaya özen gösterin. Çünkü Ankara Can Nakliyat olarak taşımanızı yaparken sizin de bizi yönlendirmeniz önemlidir. Taşınma sırasında mutlaka taşınma işlemlerinin başında bulunmanızı önermekteyiz. Taşınma öncesinde, taşınma sırasında ve taşınma sonrasında kendiniz için hızlı bir şekilde bulabileceğiniz yeteri kadar su ve yiyeceği hazırlamayı unutmayın. Ankara Can Nakliyat paketlemede profesyonel olmamıza rağmen kendinizin paketlemeyi isteyebileceğiniz eşyalarınız olabilir. Bu amaçla önceden paket ve koli bandını hazır etmelisiniz.

      Taşımacılık konusunda uzman ekibimiz taşıma esnasında ve sonrasında çıkabilecek sorunlarla birebir olarak defalarca karşılaştığı için bu önerilerimizi dikkate almanızı önermekteyiz. Mesela daha önceden eşyaları sınıflandırmadan paketleme yapıldıysa taşıma işleri bittikten sonra siz paketleri açarken karışıklık çıkabilmektedir. Bunun için eşyaları paketlerken belirli sınıflandırmalar yaparak bizim paketleme yapmamızı sağlayın veya siz paketlemeyi kendiniz yapacaksanız eşyaları kategorilendirmek suretiyle paketleyin.

Eğer taşınma günü daha gelmediyse yapmak gereken birçok iş olabilmektedir. Eğer işinize yaramayacak veya acele ihtiyacınız olmayacak eşyalar varsa bunların paketlenmesini taşıma gününden önce yapabilirsiniz. Bunlar yatak çarşafları, havlular, mutfak eşyaları, kitap ya da dokümanlarınız olabilir.

Taşındıktan sonra ilk gün kullanacağınız eşyaları da bir çantaya koyabilirsiniz. Böylelikle yeni evinizde saatlerce kutularda gerekli eşyaları arama derdinden kurtulmuş olursunuz.

Ayrıca taşıma gününden önce yeni evinizin temizliğini yapmanız da çok önemlidir. Ayrıca ev taşırken her zaman nakit paraya ihtiyacınız olabilir. Bunun için belirli bir miktar parayı taşıma gününden önce hazırlamanız ve bulundurmanız önemli olabilmektedir.

Ankara Can Nakliyat Olarak Taşımacılık İşlemlerinde Yanınızdayız

Yıllardır hizmet verdiğimiz taşımacılık sektöründe taşıma öncesinde, taşıma sırasında ve sonrasında karşılaşabileceğiniz sorunlarda yanınızdayız. Ankara nakliyatçı firmaları içinde bir numara olan ekibimiz karşılaşabileceğiniz her türlü problemde en pratik çözümü üretecek ve taşıma işini sizin için kolaylaştıracaktır. Eşyalarınızın kaybolması veya eski evinizden gelmemesi ihtimaline karşın elinizde bir taşınacak eşya listesi bulundurmanız önem taşımaktadır. Taşımacılıkta kullanılan en son teknoloji ekipmanlarımızla en kolay şekilde taşımalarınızı gerçekleştireceğimizden emin olabilirsiniz. Asansörle taşımacılıkla en pratik ve sorunsuz taşımayı gerçekleştiren firmamız taşınma işini sıkıntısız bir şekilde yerine getirmektedir ve müşterilerimiz için stressiz ve yorucu olmayan bir hale getirmektedir.

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Ankara Nakliyat
Average rating:  
 0 reviews
LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan)
Loading...