Taşımacılık Hizmetinle En Güvenli Asansörlü Nakliyat Ankara

Nakliye sektörüne 1993 yılında giriş yapan firmamız bu sektör içinde verdiği kaliteli hizmetler ile çok kısa bir süre içerisinde nakliye firmaları arasında yerini almayı başarmıştır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma ilkesinde olan firmamız; taşımacılık işlemlerini, özel yapım kasalara sahip olan araçları, profesyonel ekibi ve hijyenik paketleme malzemeleri ile yapmaktadır. Uzman ve deneyimli ekibimiz Asansörlü Nakliyat Ankara olarak işinizi büyük bir özveri ve özenle yapmaktadır.

Kurumsal bir yapıya sahip olan firmamız taşıma ve nakliye organizasyonlarını belirli bir program ve plan içerisinde yürütmektedir. Eşyalarınızın yerinde tespiti ile başlayan taşıma süreci, taşınma işleminiz bitene kadar güvenle sürmektedir. Daima sizlere yardımcı olacak çalışanlarımız eşyalarınızın taşınma ve yerleştirilme süreci bitene kadar sizlerle birlikte olacaktır.

Asansörlü Taşımacılık Nedir?

Asansörlü taşımacılık hizmetini Ankara’da ilk uygulayan firmalar arasında olan şirketimiz sizlere sorunsuz ve güvenilir bir hizmet sağlamak amacı ile büyük bir titizlikle çalışmaktadır. Asansör sistemi sayesinde eşyalarınız daha güvenli ve daha hızlı bir şekilde taşınmaktadır. Asansörlü nakliyat işleyişi ilk olarak firmamız tarafından yapılacak keşif ile binanın asansör kullanımına uygun olup olmadığının tespit edilmesiyle başlayacaktır. Bu sayede asansörün kurulum pozisyonu ayarlanmaktadır. Asansörlü Taşımacılık işleminde asansörün kurulumu yaklaşık 20 dakika kadar sürer ve 15 kata kadar çıkabilen bir siste kurulur.

Evinizin penceresine veya balkonuna kurulan bu raylı sistem personelimiz tarafından paketlenmesi tamamlanmış olan eşyayı raylı sistemin üzerine koymasıyla devam eder. Bu taşınma işlemi bina merdiveni ile yapılan taşınma işlemine göre çok daha güvenilirdir. Böylelikle taşınan eşyanın zarar görme payı yok denecek kadar aza iner.

Ambalajlama Nasıl Olmaktadır?

Taşınma işlemi sırasındaki en önemli uygulama eşyaların ambalajlanmasıdır. Doğru ve güvenli paketlenmeyen eşyaların zarar görme riski oldukça yüksektir. Firmamız sizlere sunmuş olduğu ekspertiz hizmeti ile birlikte sizlere paketleme ve ambalajlama ile ilgili bilgiler verir. Asansörlü Nakliyat Ankara olarak kişisel eşyalarınız hariç bütün eşyalarınızın ambalajlanması tarafımızdan yapılmaktadır. Kadromuz ambalajlama konusu ile alakalı eğitimi konusunda uzman kişiler tarafından almıştır.

Bu sayede eşyalarınız hiçbir zarar görmeden taşınmaktadır. En önemli nokta ise taşınma işleminizin başından sonuna kadar olan bütün işlemler ekspertiz uzman tarafından denetlenmektedir.

Neden Biz?

Firma olarak bizim hedefimiz en doğru olan yolda emin adımlarla ilerleyerek sizlere en iyi ve en güvenilir hizmeti sunabilmektir. Sunduğumuz hizmetlerin en başında mutluluk gelmektedir. Biz hizmetimizi tamamladığımızda sizlerde gördüğümüz mutluluk bizi daima taçlandırmaktadır. Asansörlü Taşımacılık hizmetimizi profesyonel ekiplerimiz sayesinde kıymetli olan eşyalarınıza hiçbir zarar vermeden yapıyoruz. Çünkü taşınma işlemi zahmetli olduğu kadar profesyonellik isteyen de bir iştir. Bu konuyla alakalı ekibimizin eğitimlerini ve daha çok gelişmelerini sürekli olarak sağlıyoruz.

Bizi bu günlere getiren siz değerli müşterilerimizden aldığımız güç ile birlikte ileriye yönelik çalışmalarımızı hız kesmeden devam ettiriyoruz. Yeniliklerimize her geçen gün yeni birini ekleyerek daha yenisi ve daha iyisi için çabalıyoruz. Asansörlü Nakliyat Ankara olarak sizlere dün ve bugün arasında bir fark sağlıyoruz. Hedefimiz ilk günkü heyecanımızla birlikte çok daha ileriye gitmek.

LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 Puan)
Loading...