Sincan’dan Ankara’ya, Ankara’dan Sincan’a Can Nakliyat Taşımacılık Ağı

Ankara’nın yalnızca merkez ilçelerine değil, uzun mesafeli ilçelerine de firmamız Can Nakliyat tarafından hizmet verilmektedir. Asansörlü taşımacılık Ankara Sincan, Mamak, Dikmen gibi ilçeler için de kullanılabilmektedir. Pek çok taşımacılık firmasının aksine, Ankara’nın her yerinden müşteriler ile çalışan firmamız, haklı bir başarının da sahibidir. Büyük bir titizlik ile yaptığımız çalışmalar sonrasında bizi tercih eden müşterilerimizden memnun edici geri dönüşler almaktayız. Yedi yılı aşan deneyimimizi işimizi en iyi yaparak göstermekteyiz. Eşyalarınızın paketlenmesinde ve taşınmasında büyük bir dikkat ile çalışmaktayız. Ürünlerinizin hiç birinde zarar görme meydana gelmemektedir.

Asansörlü Taşımacılık Nasıl Yapılıyor?

Taşımacılık işlemi için firmamız ile bağlantıya geçtiğinizde, öncelikle evinize bir bilir kişi gönderiyor ve eşyaların durumunu inceliyoruz. Ardından uygun görülür ise paketleme işlemine bağlıyoruz. Paketleme esnasında hiçbir detay es geçilmiyor. Özellikle mobilyalar, çizilmeleri için dikkatle paketleniyor, kırılacak eşyalar için özel paketler kullanıyoruz. Tüm eşyaların paketlenmesi tamamlanıyor. Akabinde bu eşyaları son teknoloji çelik kasa araçlarımıza yüklüyoruz. Tamamen kapalı olan araçlarımız kötü hava koşullarında dahi sorun yaşamadan eşyaların yeni adrese teslimini sağlayabiliyor. Yeni adreste asansörlü nakliye sistemi kuruluyor ve bu asansörümüz 17. Kata dek uzanabiliyor. Pencere ya da balkon kapısı kullanılarak taşıma işlemlerine bağlanıyor. Asansörlerimizin yük kapasitesi fazla olduğu için, birden çok eşya aynı anda bir defada hedef kata ulaştırılıp personelimiz tarafından içeri alınıyor. Asansörlü taşımacılık Ankara Sincan gibi ilçelerimizde de mevcut.

Asansör Hizmeti Dışında Neler Var?

Can Nakliyat firmamız, hizmet sektöründe yer aldığı günden bu yana takdir ve beğeni topluyor. Bu sayede çok daha fazla müşteriye ulaşmamız da mümkün oluyor, çünkü biz, kaliteli taşımacılık hizmetinin herkesin hakkı olduğunu düşünüyor ve bunun için çalışıyoruz. Çalışmalarımız yalnızca asansörlü taşımacılık ile sınırlı değil. Firmamız çalışanları tarafından nakliye öncesinde paketleme hizmetimiz de bulunuyor. Bunun yanında depolama gibi hizmetlerimiz de mevcut.

Bunlara ek olarak taşımacılık esnasında firmamız tarafından eşyalarınıza sigorta hizmeti de uygulamaktayız. Böylece iç rahatlığı ile eşyalarınızı bize teslim edebilir ve taşınmayı keyifli bir hale getirebilirsiniz.

Depolama Ne İşe Yarıyor?

Depolama sisteminde, şehirler arası seyahat, yurt dışı seyahati, zorunlu taşınma ya da tayin gibi ani durumlarda müşterilerimizin eşyalarını depolarımızda saklıyor ve talep doğrultusunda istenen zaman diliminde taşıyoruz. Bu sayede eşyalarınız, siz acil işlemlerinizi tamamlarken güvenle saklıyoruz. Taşıma zamanı geldiğinde ise asansörlü taşımacılık Ankara Sincan ilçesi ile Batıkent, Dikmen, Mamak gibi ilçelere de sağlanmaktadır.

Ankaracannakliyat.com adresi üzerinden hizmetlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgilere ulaşabilir, fiyat alabilir ve telefon ile bizleri arayarak birebir görüşebilirsiniz. Firmamız dahilinde görev yapan yetkilimiz size merak ettiğiniz konularda bilgi verecektir. Can nakliyat firmamız için memnuniyetiniz birinci sırada gelmektedir.

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Ankara Nakliyat
Average rating:  
 0 reviews
LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan)
Loading...