Sincan Nakliyat

Sincan Nakliyat olarak gücümüzü, sorumluluk sahibi, birlikte çalışmanın gücüyle, yeniliklere açık profesyonel kişilerle çalışmasından alır. Yıllarını bu işe vermiş, güçlü firma olmanın bize verdiği deneyim ve sorumluluğun bilincinde olarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı borç biliyoruz. Evden eve nakliyat işlemlerinde en önemli husus karşılıklı güvenimizdir. Siz değerli müşterilerimizin eşyasını kendi eşyamız biliyor ve nakliyat işlemlerinde son derece titiz ve dikkatli davranıyoruz. Hızlı, güvenli ve kaliteli taşımacılık hizmeti için bize ulaştığınızda ilk iş olarak ekspertiz ekibimiz ücretsiz olarak evinizde keşif yapmak için gelir. Ekspertiz evde bulunan eşyaların durumunu ve nasıl araçla taşınması gerektiğine karar verir.

Geniş araç filomuzdan eşyanıza en uygun araca, taşınma esnasında kaç personel çalışacağına, taşınma günü ve saatine kadar her şey ekspertizin hazırladığı rapora belirtilir. Sizin istediğiniz gün ve saatte personellerimiz gerekli ekipmanları alarak bulunduğunuz konumda hazır olur.

Sigortacılı Taşımacılıkla Aklınız Eşyanızda Kalmasın

Müşterilerimizin en hassas olduğu noktalardan birisi eşyaların taşınma esnasında karşılaşabileceği zararlardır. Eşyalarınıza gelebilecek hasarı engellemek için eşyalarınızı paketliyoruz. Eşyalarınız tecrübeli personelimiz tarafından özel ambalajlarda büyük özen ve dikkatle paketlenir. Paketlemenin ardından aracın içerisine taşınır. Her eşya hacimlerine uygun olarak araca yerleştirilir. Gerekli ekipmanlar yardımıyla eşyalarınız yeni adresine doğru yola çıkar. Sincan Nakliyat olarak eşyalarınızın sigortası önceden yapıldığı için başına gelebilecek her türlü hasar sigorta şirketi tarafından karşılanır. Sizin gönlünüzün rahat olması için elinden geleni değil fazlasını yapan ekibimiz yeni adresinize taşıdığı eşyalarınızın kurulumunu da gerçekleştirir. Eşyalarınızda hasar olmadan tarafınıza sizin uygun gördüğünüz yerlere yerleşimi yapılır.

Güvenli Taşımacılığın Kaliteli Adresi

Yıllardan beri değişmeyen hizmet kalitemizle, arkamızda bıraktığımız referanslarımızla sizlerinde desteğiyle yolumuza devam ediyoruz.

Firma olarak alanında uzman personeller ve son model araç filomuzla çelik kasalar içerisinde eşyalarınızı güvenle taşımak bizim işimizdir. Nakliyat sektöründe var olan standartların üzerine hizmet vermeye devam ediyor ve müşterilerimizin memnun kalması için uğraş veriyoruz. Sizde taşınma konusunda yardıma ihtiyacınız varsa tek yapmanız gereken bizlere ulaşmak olacaktır. Taşınma telaşının size yük getirmemesi için sizi zorda bırakmıyor ve taşımacılık anlayışının en iyisini yapmaya gayret ediyoruz. Evden eve nakliyat olarak, ofis taşımacılığı, işyeri taşımacılığı konusunda tecrübemizle ve deneyimimizle harmanlandık ve bu konuda kendimize güveniyoruz. Yüksek sayıda araç filomuzla hızlı ve güven içerisinde hizmet vermek için hizmete hazırız.

Nakliyat işlemlerinin başarılı yürütülmesi amacıyla çalışanların başında koordine eden ve çalışanları yönlendiren ekip şefimiz bulunuyor. Taşınma sırasında işini takip eden ve en iyi şekilde yerine ulaşması için ekip şefimizin de desteğiyle taşınma problemlerinizin üstesinden sorunsuz olarak gelmeyi kendimize görev biliyoruz. Her ekibimizde mutlaka marangoz bulunduruyor ve mobilyaların demonte ederek paketlenmesini sağlıyoruz. Yeni adresinizde demonte edilen mobilyaları tekrar monte ederek sizin kolay yerleşmeniz için hazır hale getiriyoruz. Sorunsuz ve güvenli taşımacılık için Sincan Nakliyat firmamızı arayabilir ve bizimle taşınmanın sorun olmadığının farkına varabilirsiniz.

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Ankara Nakliyat
Average rating:  
 0 reviews
LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan)
Loading...