Sıhhiye Nakliyat

Ankara’da taşımacılıkta Öne Çıkan Firma Ankara Can Nakliyat

Ankarada 16yıldır faaliyet gösteren Ankara Can Nakliyat firmamız sizlere her geçen gün yenilenen gelişen yüzü ile hizmet vermeye devam ediyor. Evden eve nakliyat taşımacılığında fark yaratan firmamız sadece ev taşımalarınızda değil iş yeri, dükkan , dershane, mağaza, fuar, hastane, banka taşımacılığı gibi farklı alanlarda da sizlere hizmet vermekten guru duyuyoruz. İşimizi önemseyerek önceliğimizi müşteri memnuniyeti olarak belirleyerek geçirdiğimiz  yıl boyunca taşımacılığını yaptığımız her müşterimiz bizim için birer referans oldu. Sıhhiye ilçesinde de taşınma işlemlerinde müşterimizin Sıhhiye Nakliyat’I tercih ettikleri için son derece mutlu ve gururluyuz.

İşimize gösetrdiğimiz önem, taşımacılık işlemlerinde görevli konusunda uzman deneyimli ekibimiz ile siz müşterilerimizin önceliklerini kendi önceliğimiz olarak belirleyerek büyüdük. Amacımızı vizyonumuzu, bu alanda faaliyet gösteren firmalar içinde en çok tercih edilen nakliye firması olmak olarak belirledik. Faaliyet gösrmekte olduğumuz taşımacılık nakliye sektöründe ortaya çıkan yenilikleri ve işimizi ilgilendiren teknolojik gelişmeleri son derece yakından takip ederek sizlere en iyisini sunmaya her zaman özen gösterdik. Teknolojik anlamda işimiz ile ilgili ortaya çıkan yenilikleri kendi araçlarımıza entegre ederek çağın gereklerine de uymayı kendimize her zaman ilke olarak benimsedik. Ankara’da faaliyet gösteren firmamız Sıhhiye Nakliyat hizmeti adı altında Sıhhiye ilçesindeki müşterilerimie de hizmet vermektedir.

Kapsamlı Hizmet Çeşitliliği ile Sorunsuz Nakliye Hizmeti

Firmamıza nakliye hizmeti için başvuran bireysel ya da kurumsal müşterilerimiz için ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktayız. Bir çok firmanın belirli maliyetler karşılığında yaptığı bu işlemi biz müşterilerimiz için ücretsiz olarak yapıyor en makul en piyasa değerindeki fiyatı çıkartmaya özen gösteriyoruz. Aynı zamanda nakliyesini yapmış olduğumuz eşyalara taşıma sigortası yaparak bize emanet edilen ürünlerin güvenliğini garanti altına alıyoruz. Sigortalama işlemi bir çok firmanın gündeminde dahi olmayan müşteriye sunulan artı bir hizmet olarak bilinmektedir. Sıhhiye Nakliyat olarak müşterilerimize en kapsamlı hizmetleri sunarak müşteri memnuniyeti konusundaki hassaslığımızı kanıtlamaktayız. Taşımacılıkta en geniş hizmet ağına fsahip firmalar arasında yer alan Ankara Can Nakliyat kasa ve piyano taşımacığı hizmeti de vermektedir. Firmamız ekonomik fiyatları ve müşterilerine sunduğu hızlı hizmet garantisi ile en çok tercih edilen nakliye firması olmaktan gurur duymaktadır. İnsanlar için taşınma faaliyeti son derece yorucu ve zaman alıcı olduğundan bu sıkıntıları minumuma indirebilmek adına müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırıcı hizmetler sunmayı ilke olarak benimsedik. Sıhhiye bölgesinde Zamanında, hızlı, güvenli ve sorunsuz taşımacılık denildiğinde Sıhhiye Nakliyat akla gelmektedir. Üstelik firmamız müşterilerine  taşınma işleminin yoruculuğundan onları kurtarmak için yerinde paketleme hizmeti ile  yormadan, zaman kaybettirmeden nakliye hizmeti vermektedir. Paketleme işlemini son derece güvenli ve dikkatli olarak yapmakta uzman ekibimiz siz müşterilerimize her zaman destek olmaktan muyluluk duymaktadır. Firmamızı yakından tanımak isteyenler web sitemiz üzerinden firmamız hizmetlerini inceleyebilir iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirler.

Sıhhiye Nakliyat ta yaz kampanyası devam ediyor 2019 yılın ekim 15 e kader tüm şehir içi veya şehirler arası evden eve nakliyat yaptırmak isteyen bu indirimli fiyatlarımız da yararlana bilirler Tüm Türkiye ye asansörlü eşya taşıma hizmetimiz vardır

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Ankara Nakliyat
Average rating:  
 1 reviews
by Fatma Okur on Ankara Nakliyat

1. Bundan 3 sene önce Rize'den Ankara'ya taşınırken bulduğumuz nakliye firması bizi bayağı uğraştırmıştı. Nakliye şirketi annemden yadigâr el dokuma halıyı kaybettikleri gibi bir de tablolarımızı kırdılar. 5 ay önce yine taşınma telaşı yaşadık. Fakat bu sefer Ankara Sıhhiye Can Nakliyat ile anlaştık. Gerçekten bahsedildiği kadar iyi bir firma. Eşyalarımızda tek bir sorun bile yok. Teşekkürler

LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan)
Loading...