Sigortalı Taşımacılık’ta Ankara’da Öncüyüz

Ankara sigortalı taşımacılık sektöründe öncü olan firmamız siz değerli müşterilerimizin gözünü arkada bırakmadan çalışmalarını yürütebilmek için son derece büyük bir titizlik ve düzenle çalışmaya 2001 yılından beri devam ediyor. Çalıştığımız müşterilerimizin her biri bizim için portföy olarak geri dönmüş olup, genelde bizimle çalışan her müşterimiz bir başkasına tavsiye olarak ismimizi verdiği için büyük bir onur ve gurur duyuyoruz. Bu güvene ve memnuniyete karşılık olarak iş ahlakımızı bozmadan, ekibimize sonsuz bir güvenle yıllardır bu işi yapıyoruz. Hizmetlerimizden memnun kalmanız için bütün müşterilerimizin özel isteklerine, ricalarına asla hayır demiyoruz. Taşımacılık işi güven üzerine kurulan bir iş olduğu için, müşterilerimizin bize emanet ettikleri eşya, dosya, belge, mobilya vb. her şeyin değerinin farkında, bilincindeyiz.

 Sigortalı Taşımacılık Nedir? Önemi Nedir?

 Sigortalı taşımacılık evden eve nakliyat ve parça taşımacılığı işlerinin meşhur olmasıyla firmaların birbiriyle rekabet için buldukları ve müşterilerin içini rahatlatacak bir yöntem olarak son yıllarda ortaya çıkmış bir garantidir. Sigortalı taşımacılıkta taşınan eşyaların bir hasar görmesiyle bu hasarın karşılaması olarak bilinen sigortalı taşımacılık, sıfır olan ürünlerin yükleme veya paketleme sırasında uğradığı hasarın ve diğer ürünlerin taşıma yapılan aracın kaza yapması sonucunda uğradığı kaza sonucu uğradığı hasarın kapsanması durumudur.

Hiçbir nakliye şirketinde olmadığı gibi firmamızda da ikinci el ürünler sigorta kapsamına girmez. Sigorta şirketleri ikinci el olan ürünlerin taşınması sırasında oluşabilecek hasar ve arızalar için sigorta yapmaz. Evden eve taşımacılık sektöründe en çok şehirler arası nakliyat için sigorta önemlidir. Nakliyat sigortası ile yaptıracağınız poliçe sayesinde eşyalarınız sigorta altına alınmış olur.

Eşyalarınızın taşındığı aracın kaza yapması sonucunda meydana gelebilecek tüm hasar sigorta altında olacaktır. Şehir içinde yapılan evden eve nakliyat işlerinde sigortaya çok ta gerek duyulmasa da şehirler arası nakliyat işlerinde sigorta oldukça önemlidir.

 Sigortalı Taşımacılıkla İlgili Bilgilendirme

 Ankara sigortalı taşımacılık hakkında tüm bilgilendirmeyi Ankara Can Nakliyat olarak uzman ekspertizlerimiz ile birlikte sigorta hakkında bilgilendirmemizi siz değerli müşterilerimiz için memnuniyetle yapıyoruz. Nakliyat sırasında oluşabilecek tüm hata ve hasarların, görünmez kazaların önüne geçebilmek için sigortalı taşıma planımızı sizlere anlatıyoruz. Makul ve adaletli bir sigorta planıyla müşterilerimizi madur etmemek ve olası tüm kötü sonuçları karşılayabilmek için elimizden geldiğince çalışan bir ekibiz. Siz de sigortalı taşımacılık hakkında bizden bilgi almak istiyorsanız 0 312 346 54 18 ya da 0 532 483 54 18 numaralı telefonlarımızdan bize ulaşabilir, gerekli bilgilere sahip olabilirsiniz.

 Eşyalarınız Güvende Olsun

 Ankara sigortalı taşımacılık ta öncü Ankara Can Nakliyat’ın profesyonel ekibi hataya yer vermeden emin adımlarla çalışan bir sisteme tabiidirler. Her personelimiz işinin ehli olup hataya yer vermeden her eşyanın güvenliğini ayrı ayrı düşünürler. 45 kişilik ekibimizde hataya yer vermiyoruz. İşimizin kalitesini, müşterilerimizin güvenini kaybetmemek adına canla başla çalışıyoruz.

 

LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 Puan)
Loading...