Serhat Nakliyat

Türkiye standartlarında yürüttüğümüz evden eve nakliyat hizmetinde üstün ve kaliteli hizmet anlayışı prensibiyle müşterilerimizin yanınızdayız. Yılların bize verdiği sorumlulukla, nakliyat sektöründe en iyilerden biri olma yolunda hızla ilerliyoruz. Serhat Nakliyat olarak müşterilerimizin eşyasını her zaman kendi eşyamız gibi değer vererek bize emanet edilen tüm eşyaların sorumluluğunu üzerimize alıyoruz. Müşterilerimizin bizden beklediği yüksek performans için profesyonel kadromuzla iyisini değil en iyisini yapmak için çalışıyoruz. Ankara içine ve Ankara’nın içinden Türkiye’nin her yerine hizmeti ayağınıza getiriyoruz. Firmamız evden eve nakliyat kaliteli taşımacılık hizmetiyle % 100 müşteri memnuniyeti üzerine çalışma anlayışını benimsemiştir. Kaliteli taşımacılık anlayışıyla eşyalarınıza zarar vermeden ve içiniz rahat etsin diye eşyalarınızı sigortalıyoruz.

Sorunsuz Evden Eve Nakliyat

Ankara nakliyatçı firması olarak bugüne kadar taşıdığımız evler ve işyerlerine verdiğimiz hizmetlerde önceliği zamanında ve sorunsuz taşımacılığa vermiş köklü firma olarak yaygın servis ağımızla sizinde taşınma ihtiyacınızda yanınızdayız. Teknolojik gelişmelere paralel olarak daha hızlı güvenli hizmet verme çabasıyla hareket etmek için geniş araç filomuzla yurt içinde dilediğiniz her yere hizmet verme çabasındayız. Herhangi sebeple evinizi, işyerinizi taşımak zorunda kaldığınızda hizmet almak için bir telefon uzağınızdayız. Şehirlerarası nakliye kapsamında şehir içi nakliyede kullanılan büyük küçük nakliyat araçlarımızla çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Yaz kış demeden her türlü hava koşullarında hizmet vererek sizin üzerinizden taşınma sorumluluğunu alıyoruz. Serhat Nakliyat evden eve taşımacılık sektöründe lider firmalardan biri olarak herkesi yorduğunu bildiğimiz taşınma telaşını biz üstleniyor ve akılcı çözümler sunarak hem zaman hem de emek yükünü sizlerle paylaşıyoruz. Tam donanımlı araçlarımız ve iş eğitimi vererek bünyemizde bulundurduğumuz ekibimizle sigortalı ve ambalajlı taşıma hizmetinde eşyalarınıza zarar gelmesin diye taşıma işlemlerini sonuçlandırıyoruz.

Taşımanın Her Anında Yanınızdayız

Yaşam alanlarınızdan ve işinizden ayrılmak zorunda kaldığınızda, gerek tayinler gerekse iş değişikliği yapmak zorunda kaldığınızda nakliyat hizmetlerini son model araç filomuzla gerçekleştiriyoruz. Nakliye hizmetleri teknik donanım yanı sıra tecrübe de gerektirdiği için firmamız bu yolda yıllarını veren firma olarak tecrübede harmanlanmıştır. Nakliyenin sorunsuz şekilde tamamlanması için hizmet ediyoruz. Evinizde başlayan ambalajlama işleminden araca yüklenmeye ve tekrar yeni adresine taşınmasını gerçekleştiriyoruz. Yeni evinizde yerli yerine sizin denetiminizde yerleştirilen eşyalarınızdan ambalajları çıkartılır ve sizin gözünüzün önünde gerçekleştirdiğimiz hasarsız olduğuna kanaat getirdiğiniz takdirde aranızdan ayrılırız. Sizlerin yeni yaşam yerlerinde sorunsuz oturabilmeniz için destek verir ve sizlerin memnuniyetini her zaman ön planda tutmak için çalışırız. Serhat Nakliyat güvenli taşımacılık dendiğinde akla gelen firma olarak bize duyulan güveni boşa çıkarmaz görevimizi layıkıyla yerine getiririz. Taşınmak size zor geliyorsa ve gözünüzde büyütüyorsanız bizimle taşındığınızda sorunsuz ve güvenli taşımacılığın farkına varacaksınız. Bizimle taşınmaya karar verdiğinizde çok yakınızda semtinizde sizlerle beraberiz.

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Ankara Nakliyat
Average rating:  
 0 reviews
LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan)
Loading...