Şehir İçi ve Şehir Dışı Taşımada Kurumsal Destek

Gerek şehir içi gerekse şehir dışı taşınma süreçleri epey zorlayıcı olur. Bu süreçlerde işi bilen kişiler bırakmak zamandan kazanmanızı sağlar. Ankara evden eve nakliyat fiyatları taşınan eşyaya ve mekanlar arasındaki mesafeye bağlıdır. Bu nedenle net bir fiyat vermek her zaman doğru olmayabilir. Bu konuda sürpriz yaşamamak adına prosedürlerle alakalı önden bilgi almak her zaman daha mantıklıdır.

Başvurunuzu yaptığınız andan itibaren süreçle alakalı her detay konusunda sizi bilgilendiriyor ve aklınızda herhangi bir soru işareti kalmamasını sağlıyoruz. Kurumsal çalışıyor ve işlemlerin hızlı ilerlemesini sağlıyoruz.

Başvuru Süreci Nasıl Takip Edilir?

Ev taşıma ile alakalı süreci başlatmak için web sitemize giriş yapmanız gerekir. burada detaylı bilgi olduğunu göreceksiniz. Çalışma arkadaşlarımız çeşitli yöntemler aracılığıyla size yardımcı olur. E-mail yöntemini kullanabilir ve yetkililere talebiniz konusunda e-mail yollayabilirsiniz. Ayrıca hızlı talep formu hemen dikkatinizi çekecek. Dolayısıyla buradan da talebinizi yetkililere iletebilirsiniz. Çağrı merkezimiz aktif olarak çalışır. Sabit hat ya da mobil numarayı tercih edebilir ev direkt telefon görüşmesi de yapabilirsiniz. Saat 07.00 ile 23.00 arasında bize ulaşabilir ve bilgi talebinde bulunabilirsiniz. Talebinizden sonra yetkililerle talebinize göre tarih belirlenir. Eğer şehir dışı taşımacılığı söz konusuysa bu konuda biraz daha erken randevu oluşturmak durumunda kalabilirsiniz. Bu nedenle zamanlamaya hassasiyet göstermeniz gerekir.

Ankara civarında taşıma işlemleriniz için bizimle diyalog kurduğunuz andan itibaren profesyonel bir süreç başlayacak ve eşyalarınız güvenle taşınacaktır.

Nakliyat Konusunda Fiyatlandırma Nasıl Oluyor?

Ankara evden eve nakliyat fiyatları talebinize göre değişiklik gösterir. ne kadar eşya olduğu ve eşyaların nereden nereye taşınacağı önemlidir. Şehir içinde mesafeler çok ciddi fark oluşturmasa da, eşyaların ne kadar olduğu konusunda net bilgi verilmesi gerekir. 1+1 eve kullanılan çalışanlarla 3+1 bir ev için kullanılan çalışanlar ve araç aynı değildir. Dolayısıyla fiyatlandırmalar genelde en başından bu şekilde belirlenir.

Eğer ev değil de ofis taşıma yapılacaksa o zaman durum farklı olacaktır. Ofisin ebatına ve içeriğine göre önden bir keşif yapılarak fiyatlandırma yapılır. Ön çalışmalar ne kadar etkin yapılırsa, taşınma sırasında o kadar az hasar olur. Bu nedenle çalışanlarımız her konuda sizden detay bilgi alır.

Şehir Dışı Taşıma Fiyatları Nasıl?

Ankara evden eve nakliyat fiyatlandırma ile alakalı şehir dışı prosedürler tamamen farklıdır. Sonuçta belli bir mesafe yol kat edilir ve çalışanlar da buna göre organize edilir. Dolayısıyla bu konuda mazot ve taşıma masrafları birleşik olarak hesaplanır. Yani gideceğiniz mesafe önemlidir. Bu konuda önden bilgilendirme yapılır. Genel olarak şehir dışı taşınmalarının bütçeleri elbette daha yüksektir. Özellikle bu süreçte eşyaların ne kadar uzun yol gittiği ve şirketin ne kadar güvenilir olduğu büyük önem taşır.

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Ankara Nakliyat
Average rating:  
 0 reviews
LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 Puan)
Loading...