Pursaklar Nakliyat, Tel: 0532 483 54 18

Pursaklar nakliyat şirketi olan firmamız Can Nakliyat nakliye ve taşımacılık alanında pek çok başarıya imza atmıştır. 1995 yılından bugüne değin ilk olarak sadece Ankara ve yakın çevresinde kurulan nakliye şirketimiz çok kısa bir zaman içinde 81 ilde her ilçeye hizmet veren son derece profesyonel bir nakliye şirketi haline gelmiştir. En yeni nakliye araçları ile ev nakliyat ve diğer taşınma işlerini hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor.

Pursaklar Taşımacılık | Pursaklar Nakliye

Türkiye genelinde tam olarak 68 tane nakliye şubesi bulunan firmanın her daim açık ve çalışır müşteri hizmetleri numarası da yer almaktadır. Türkiye’nin her yerine yaz kış demeden nakliye hizmeti yapan araçlarımız ise tam donanımlı ve işlevsel anlamda da eşyalarınızı en güzel şekilde taşıyacak kadar garantilidir. Yetki belgeleri tam olan firma araçlarımız arasında ise her boyda ve her amaca uygun kamyonlarımız vardır. Hem araçlarımızı kullanan çalışanlarımız hem de eşyalarınızı paketleyecek ve taşıyıp yerleştirecek olan personelimiz oldukça deneyimli, titiz ve kuralcıdır. Bu sayede işiniz size söz verdiğimiz gibi de gerçekleşecektir. Pursaklar nakliyat olarak sözümün her zaman arkasındayız.

Pursaklar Evden Eve Nakliyat 

Pursaklar evden eve nakliyat firması olarak işimizin ne denli ciddi ve hassas olduğunu iyi bilmekteyiz. Taşımacılık uygulamasının gerçekten de ciddi ve önemli bir iş olduğunu belirtmek isteriz. Eşyalarınızın kaybolmaması ve gidecekleri yere ilk hali gibi sağlam ulaşması çok önemlidir. O kadar eşyanın özenli bir şekilde paketlenmesi, kırılıp dökülmeden kamyonlara yerleştirilmesi ve yine oradan alarak sağlam bir şekilde yeni evinize yerleştirmek önemlidir.

Evden Eve Nakliyat Pursaklar 

İsteğiniz doğrultusunda farklı bir taşınma işiniz var ise onlarda da yardımcı oluyoruz. Depo nakliyesi, büro taşıma, hastane ve fabrika taşımacılığı, fuar nakliyat ve diğer organizasyonlarınız için biz burada yer almaktayız. Kurumsal olarak hiç sorun çıkmadan destek alabilecek olduğunuz ve Pursaklar evden eve taşımacılık alanında başarılı bir nakliye firması olduğumuzu belirtelim. Konser organizasyonlarında ise kullanılan eşyaların taşınması ya da büyük çapta elektronik malzemelerin, müzik aletlerinin taşınması da yine bizim nakliyecilik alanımıza girmektedir.

Pursaklar Evden Eve Taşımacılık

Sektörde işini iyi bilen pek çok taşıma şirketi bulunuyor. Ancak bunlardan bazıları ya da çok az sayıda olanı kurumsal büyük firmalara da hizmet verebiliyor. Ulaştırma Bakanlığı onaylı tüm yasal izinleri almak ve her zaman işini buna göre ayarlamak çok önemlidir. Pursaklar evden eve nakliyat şirketi olan Ankara Can Nakliyat firması da yasal olarak her türlü izni bulunan ve banka taşımacılık ya da benzeri konularda dahi rahatlıkla hizmet verebilen bir firmadır. Kurumsal bir taşınma işiniz varsa her nakliye firması ile çalışamazsınız.

Evden Eve Taşımacılık Pursaklar

Pursaklar nakliyat şirketi olarak bu anlamda işinizi görebilecek ve kurumunuza karşı duymuş olduğunuz sorumluluğu da mahcup etmeyecek bir firma olduğumuzu da belirtiriz. Bir bankanın taşınması için genel müdürlüğünüzden almak zorunda olduğunuz tüm izinler için yasal yetki belgelerimizin hepsi de mevcuttur. Pursaklar evden eve taşımacılık ve diğer nakliye işlemlerinde, nakliyeciliğin ne kadar ciddiyet isteyen bir iş olduğunun ve sorumluluğumuzun son derece farkında olarak çalışıyoruz. Sahip olduğu bütün araçlara asansörlü sistem koyabilen ve hepsi için bakanlık onaylı yetki belgesi olan hemen hemen tek nakliye firması olmaktayız.

Pursaklar Nakliyat Firmaları

Pursaklar nakliyat firmaları arasında başarımız, ve uyguladığımız farklı çalışma yöntemleriyle taşımacılık alanında varlığımızı göstermekteyiz. Nakliyat, eşyaların taşınmasına verilen genel isimdir. Günümüzde bir çok nakliyat firması bu sektörde hizmet vermektedir. Özellikle Ankara ve istanbul gibi büyük şehirlerde taşınma işlemlerine sıklıkla rastlanmaktadır.

Her sene yüz binlerce kişinin taşındığı ve yerleştiği bu şehirler Türkiye’nin en kalabalık iki şehridir. Ayrıca Ankara başkent olmasından dolayı da talep görmektedir. Bu bölgelerde yer alan nakliyat firmaları da oldukça fazladır. Ankara nakliyeci telefon numarası ve internet adresini bularak iletişime geçebilir ve sizlere verilen hizmetler hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Pursaklar Nakliyat firmaları bakımından tarafınıza sunulan fiyatlar genel olarak birbirinden farklıdır. Fiyatı etkileyen unsurlar da vardır. Buna göre müşteriler için fiyatlar belirlenmektedir. Daha sonra anlaşma sağlanırsa taşınma günü ve saati belirlenir. Böylece Pursaklar’da evden eve taşıma işlemleri kısa süre içerisinde gerçekleştirilir. Genellikle nakliyat bir gün içerisinde tamamlanır. Firmanın verdiği hizmetlere bağlı olarak eşyalar yeni evinize yerleştirilmektedir.

Pursaklar Taşımacılık Firmaları

Pursaklar taşımacılık firmaları ve diğer nakliye alanın da Öncelikle genel olarak bir fiyat verilse de mesafe bu konuyu belirleyen en önemli etkendir. Uygun fiyatlı nakliye işlemleri için firma seçimi doğru yapılmalıdır. Şehirler içinde yapılan taşınmalar daha uygun fiyata yapılırken, şehirler arası nakliyat işlemlerinde yol  ücretleri de dahil edilebilir. Mesafe arttıkça verilen fiyatta artmaktadır. Bunun yanı sıra eşyaların miktarı da oldukça önemlidir. Az eşyalar için küçük kasalı araçlar tercih edilirken, çok eşyalar için daha büyük kasalar veya kamyonetler kullanılmaktadır.

Buna göre fiyat arttırılmaktadır. İlk zamanlarda oldukça pahalı olan asansörlü taşımacılık hizmeti ise günümüzde uygun fiyatlardan yapılmaktadır. Firmalar müşterileri için ek hizmetler de vermektedir. Paketleme, montaj, de montaj ve tadilat işlemleri bu hizmetler arasında yer almaktadır. De montaj ve montaj işlemlerinde çoğu zaman fark alınmasa da paketleme için ek ücretler tabii tutulabilir. Pursaklar taşımacılık firmaları içinde, bunun yanı sıra yeni evinizde yapılması gereken tesisat ve tadilat işlemleri için bazı firmalar ek hizmette vermektedir. Başka bir ustayı çağırmak yerine firma bünyesinde çalışan ustalardan yardım alarak daha uygun fiyatlarla hizmet alabilirsiniz. Pursaklar Nakliyat firması olan şirketimizden çeşitli konularda destek talebinde kolaylıkla bulunabilirsiniz.

Pursaklar Ev Taşımacılığı

Pursaklar ev taşımacılığı ve nakliyat konusunda büyük bir hassasiyetle çalışan Can nakliyat, müşterilerine kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Bunun yanı sıra uygun fiyatlar sunarak ekonomik bütçenizi zorlamadan en iyi hizmeti almanızı da sağlamaktadır. Firma bünyesinde çalışan ekip, öncelikle Pursaklar ev taşımacılık işlemleri için gerekli eğitimlerden geçirilmektedir. Daha sonra yeterli düzeye geldiğinde aktif olarak sahada görev almaktadır. Böylece firmadan çalışan personeller tamamen görev bilincinde hareket etmektedir. Firma, sadece nakliyat değil montaj, de montaj ve paketleme hizmetlerinin yanı sıra evinizde yapılması gereken tesisat, tadilat ve onarım işlemleri için de ustalar bulunmaktadır. Bu sayede kısa süre içerisinde yeni evinize taşınmanız gerçekleştirilmektedir. Telefon numarası, internet sitesi veya Ankara’da bulunan şubesi üzerinden Can nakliyat ile iletişime geçebilir ve kaliteli hizmet alabilirsiniz.pursaklar nakliyat eşya paketlemesi

Pursaklar Nakliyat Eşya Paketleme Hizmeti

Evden eve nakliyat hizmetlerinde önemli olanlardan biri de elbette ki eşyalara zarar gelmesini engellemektir. Eşyalara zarar gelmesini önleme yolu da eşyaların doğru paketlenip paketlenmediğinden geçmektedir.

Pursaklar nakliyat eşya paketleme hizmeti ile firmamız, cam, elektronik ve beyaz eşya gibi hassas eşyaların paketlemesini en düzgün şekilde ve en kaliteli materyaller ile yapmakta ve oluşabilecek zararları bu şekilde en aza indirmektedir.

Firmamız Ankara içerisindeki tüm ilçelerde evden eve nakliyat hizmeti vermekte ve uygun fiyatları ve kaliteli hizmeti ile birlikte de müşterilerin ilk tercihlerinden biri haline gelmiştir.

Asansörlü nakliyat hizmeti de sunan firmamız ile birlikte müşterilerimiz yüksek katlı binalara taşınacakları zaman da gönül rahatlığı ile firmamızı tercih edebilirler,

PURSAKLAR NAKLİYAT

İnsanlar için en değerli şey, her zaman zamandır. Eğer yeterince zamana sahipseniz, her türlü işinizi halledersiniz. Ancak yaşadığımız dönemde en az bulunan şey yine zamandır. Zamanınızı taşımacılık için kullanmak yerine kendinize ayırmanız her zaman önemlidir. Pursaklar Nakliyat, sizlere hiçbir iş bırakmadan, hem en hızlı şekilde, hem de en kaliteli biçimde nakliyat hizmetleri almanızı sağlayan bir firma olması sayesinde, dilediğiniz gibi keyif alacağınız ve sizlere hiçbir iş düşmeden çalışabileceğiniz fırsatların verilmesiyle karşılaşmanızı sağlayacaktır. İstediğiniz bir fırsata ulaşabilmek, ne zaman isterseniz sorunsuz olarak taşınabilmenizin sağlanması ve en kaliteli fırsatlara hızlıca erişebilmenizin önünüze sunulacak imkanlarla mükemmel olması için, sizlerde iletişime geçebileceğiniz bir firmanın olduğunu bilmeniz gerekecektir. Daima daha doğru zamanlara erişebilmek isterseniz sadece bir telefon açmanızın yeterli olacağını, her zaman en doğru kararları vererek eşsiz bir deneyimi elde edebileceğinizi de garanti eden yapısıyla birlikte, eşyalarınızın güvenliğini de sonuna kadar sağlamaktadır. Sigortalı taşımacılık adı altında verilen en iyi hizmetlerle birlikte, Pursaklar Evden Eve Taşımacılık hizmetlerini unutulmaz biçimde elde edebilir, sizlerde en doğru hizmetleri problemsiz bir şekilde alabilirsiniz. Bu gibi zamanlarda mükemmele erişebilmek ve kaliteli bir fırsata ulaşabilmek için, geç kalmadan iletişime geçmenizi gerektiğini anlamanız yeterli olacaktır.

Doğru fırsatları ve en kaliteli hizmetleri almak için başvurabileceğiniz bu firmayla birlikte, daima farklı zamanlarda evinizin daha rahat ve istediğiniz özelliklerle taşınmasına şahit olmanızı sağlanırken, ihtiyaçlarınızın karşılandığı ve aradığınız en kaliteli hizmetleri aldığınızı da görebilirsiniz. Doğru seçimlerin her zaman kaliteli sonuçları olduğunu bilmeniz de, sizlere başarılı nakliyat konusunda destek verecektir.pursaklar nakliyat aracı

Pursaklar Nakliyat ile Sigortalı Taşımacılık Hizmeti

Hayatın her aşamasında sorumsuz firmaların olduğunu bilmeniz karşılaştığınız deneyimlerle sabitlenmiştir. Eğer güvenmediğiniz bir firmayla çalışırsanız, eşyalarınızın yok olup gittiğini görebilirsiniz. Pursaklar Nakliyat Firması her zaman tüm eşyaların sigortalanmasıyla birlikte başladığı hizmetlerinde, taşınma sırasında problem yaşamamanız için en iyi deneyim şansını sizlere sunacaktır. Araçla taşınırken herhangi bir kaza sonucunda eşyalarınızın bir kısmının veya tamamının zarar görmesi sonucunda sigorta şirketinden zararınızı almanızı sağlaması sayesinde, istediğiniz sonuçları elde etmeniz de kolaylaşacaktır. En doğru zamanlarda mükemmel hizmetler alırken kafanızın rahat olmasını ve kesinlikle doğru hizmetler alabilmenizi sağlayacak bu yöntemle beraber, sizlerde taşımacılık anlamında doğru hizmetlere erişebilirsiniz.

İnsanların kendini güvende hissetmesini sağlaması ve uygun fiyata en kaliteli hizmetleri vermesiyle ön plana çıkacak olan firma, mükemmele erişebilmeniz için gerekli olan yapıyı ve eşsiz tutumları da sizlere sunacaktır. Nakliyat Firması Pursaklar, iletişime geçmenizin arından hemen hizmetlere başlayacağı gibi; en kısa zamanda da yeni yerinize geçebilmenize olanak sunmaktadır. Dilediğiniz her an randevu alarak taşımacılık hizmetlerinden yararlanabilir, sizlerde keyif alacağınız zamanlarda ulaşabilirsiniz. En doğru sonuçları elde etmek ve kaliteye hızlıca ulaşabilmek için geç kalmadan arayabilirsiniz.

PURSAKLAR NAKLİYAT

Merakınızı ve her zaman almak istediğiniz hizmetin detaylarını sizlere verecek bir muhatap bulabilmeniz sayesinde, mükemmel çözümlere hızlıca ulaşabilmeniz sağlanacaktır. İsteklerinizin karşılığını alabilmek ve her zaman daha sağlıklı bir sonuca ulaşabilmeniz sağlanırken kaliteyi yakalamak isterseniz, doğru sonuçları da hızlı biçimde alabilirsiniz. En doğru fırsatlarla birlikte olabileceğiniz, Pursaklar Nakliyat sayesinde daha doğru sonuçlara erişebilirken, ihtiyaçlarınızı daha doğru fırsatlara ulaşabilirsiniz. Hem uygun fiyatlı çalışma anlayışı, hem de en doğru fırsatları hızlıca alabilmeniz sayesinde, mükemmel imkanlarında sizlere verileceği değerlerle mükemmel fırsatları elde edebilirsiniz. En kaliteli hizmetleri almak istediğiniz bir firmayla karşılaştığınız zamanlarda, mükemmel geri dönüşleri alabileceğiniz ve ödeyeceğiniz tutarında ne olacağını bilmeniz sayesinde, asla fazla masraf veya sorunlar sizlerin karşısına çıkarılmaz. İhtiyaçlarınızın en kaliteli zamanlarda sizlere sunulmasının ve eşyalarınız taşınırken aklınızda asla soru işareti kalmayacağını da bilmenizle birlikte, unutulmaz bir deneyim yaşayabilirsiniz. Pursaklar Evden Eve Nakliyat sayesinde profesyonel hizmetlerin yanı sıra; daima sizleri mutlu eden bir fırsata da erişeceksiniz.Pursaklar Nakliyat

Eviniz doğru yöntemler ve kaliteli ekipmanlarla taşınırsa, daima mükemmel hissederseniz. Çünkü sizlerin zaten stresi olacağı ve her zaman problem yaşayacağınızı bilmenizin yanı sıra; ihtiyaçlarınıza çözümler konusunda erişeceğiniz imkanlarda yer alacaktır. Pursaklar Nakliyat firması uzun zamandır sektörün içinde olması ve mükemmel fırsatlara erişmeyi kolaylaştırması sayesinde, asla sorun yaşamayacağınızı da garanti eder. Profesyonel bir ekiple karşılaşmak ve en doğru sonuçları almak isterseniz, dilediğiniz gibi imkanları değerlendirip, aradığınız başarıya da daha hızlı biçimde ulaşabilirsiniz. Kaliteden ödün vermeyip, fiyatta düşük olsun derseniz, tercihlerinizin en iyisini yapabilirsiniz.

Pursaklar Nakliyat ile Aynı Gün Taşının

İnsanlar için her zaman planları uygulamak ve plan dışına çıkmadan çalışabilmek önemli bir değer sunar. Bu gibi durumlarda problem yaşamamak ve her zamankinden daha kaliteli fırsatlara erişebilmek söz konusu olduğu anlarda, aynı gün taşımacılık hizmeti de değerli hissettirecektir. Pursaklar Nakliyat hizmetlerini almak istediğiniz zaman, eğer acil durumdan dolayı aynı gün taşınmak isterseniz, şehir içi ve şehirler arası taşımacılık hizmetini o anda alabilirsiniz. Bu gibi hizmetlere sorun yaşamadan ulaşabilmek ve profesyonel destek almak konusunda inanabilir, aklınıza gelen her türlü çözüme de hızlıca ulaşabilirsiniz.

Profesyonel bir ekip olması ve her bir koldan ilerleyecek mükemmel taşımacılık hizmetlerini asansörlü taşımacılıkla destekleyecek olan firma olanaklarıyla birlikte, sizlerde unutulmaz bir fırsata ulaşabilirsiniz. Pursaklar Evden Eve Nakliyat sayesinde doğru fırsatları yakalamak ve mükemmele erişebilmek için istediğiniz gibi bir deneyim yakalayabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz kalite, sizlere verilecek mükemmel olanaklarda kesinlikle sorun yaşamayacağınız taşınma işlemleriyle beraber, en doğru sonuçları da alabilmeniz önemli değerler sunacaktır. Yaşadığınız olumsuz durumları bir kenara atarak gerçek anlamda kaliteye erişebilmek ve mükemmele ulaşabilmek isterseniz, doğru bir fırsatı yakalamanız da önemli olacaktır. Hemen randevu almanız önemle sizleri mutlu edecektir,

Pursaklar Evden Eve Nakliyat Firmaları

Pursaklar evden eve nakliyat firmaları arasında seçim yapmakta zorlanıyor musunuz? Artık arama yapmanıza bile gerek yok. Çünkü aradığınız Pursaklar nakliye firmasını buldunuz. En kaliteli, ekonomik ve kısa sürede hizmet veren firmamız sayesinde taşınma deneyimi sizin için büyük bir keyif olacak. Bizimle iletişime geçin yeter. Biz sizin için en uygun fiyat teklifini vermeye hazırız.

Taşınmayı bir Sanata Dönüştürün

Pursaklar nakliye şirketi denildiğinde akla ilk gelen şirket olan markamız sayesinde, taşınma işlemini bir sanata çevirebilirsiniz. Firmamız taşınma işlemini profesyonel, güler yüzlü ve eğitimli bir ekip aracılığı ile gerçekleştirmektedir. Bu sayede bizden hizmet alan müşterilerin tümü memnun kalmıştır,

Pursaklar Nakliyat Telefon Numaraları

Pursaklar nakliyat telefon numaralarını arıyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Türkiye’de nakliyat şirketi denildiği zaman ilk akla gelen firmamız, profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Ev ve ofis taşıma, depolama hizmetleri Türkiye’nin her yerinden yapılmaktadır. Taşınma esnasında problem yaşamamak adına, mutlaka doğru Pursaklar nakliye firmasını tercih etmek gerekir. Bu doğru seçim, eşyalarınızın güvenme olmasını sağlar ve aklınız asla geride kalmaz.

En Kaliteli Hizmeti Almak için Doğru Adres

Pursaklar Nakliye şirketi denildiğinde adeta parmakla gösterilecek kadar üstün kalitede hizmet veren markamız, kalitenin doğru adresidir. Eşyalarınız için gereği titizlikle yapılır. İşlemleri yapan ekip profesyonel, güler yüzlü ve eğitimlidir. Kurumsal, ofis, ev ve villa taşımacılık adresini buldunuz!

Pursaklar Nakliyat Fiyatları

Pursaklar nakliyat fiyatları cebinizi mi yakıyor? Taşınmak için daha az ücret ödemek mi istiyorsunuz? Düşük ücret ödeyerek taşınmanızın mümkün olmadığını mı düşünüyorsunuz? Bütün bunları aklınızdan çıkarmanızın vakti geldi. Çünkü Pursaklar nakliye firması denildiği zaman akla ilk gelen firmamız sayesinde, taşınma deneyimini en ekonomik fiyattan yaşayabileceksiniz. Bizimle iletişime geçin yeter, biz size en uygun fiyat teklifini sunarız!

Taşınmak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

Pursaklar nakliye şirketi denildiğinde adeta parmakla gösterilen markamız sayesinde taşınma deneyimini en kolay şekilde yaşayacaksınız. Firmamız taşınma konusunda profesyonel, eğitimli ve güler yüzlü ekip ile çalışır. Bu ekiple çalışan müşteriler her daim memnun kalır. Hem de kişilerin ceplerinden çok para çıkmaz.

Firma Tel: 0532 483 54 18 / 0312 346 54 18

Pursaklar Nakliyat Adresimiz: Fatih Mahallesi, Belediye Cd. 35-2 / Posta Kodu  06145 Pursaklar/Ankara
Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Ankara Nakliyat
Average rating:  
 16 reviews
by Bahri Aydoğan on Ankara Nakliyat

Yeni yaptırdığımız ev tamamlanınca taşınma faslı başladı. Uygun fiyatlı bir nakliyeci nereden bulacağım diye düşünürken avukatım Hilmi Bey’e danıştım, Pursaklar Can Nakliyat’ı önerdi. Kendileriyle görüştüm kısa bir zamanda gelip eşyaları hazırlayıp yeni eve taşıdılar. Asansörlü sistem ile ta 15 ci katta alıp geri pursaklar içerisindeki diğer evimin 12 ci katına taşıdılar de çok pratik bir şekilde işlerini tamamladılar. İşlerinin ehli insanlar, yardımlarından ötürü çok teşekkür ederim

by Yasin Kulak on Ankara Nakliyat

Özelikle vaktiniz azsa ev eşyalarınızın paketlenme işlemini oldukça kısa sürede yapıyorlar. Belki de şuana kadar karşılaştığım en güvenilir evden eve nakliyat firması Pursaklar Can nakliyattır. Aynı gün içinde tüm eşyalarım paketlendi ve taşındı. Hızına ve kalitesine gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Eşyaların başında durmadığım halde eşyalara çok değer vermişler. Hiçbirinde herhangi bir kırık ya da çizik yoktu. Bir kere daha bütün Pursaklar evden eve nakliyat çalışanlarına şükranlarımı sunuyorum

by Faruk Değirmenci on Ankara Nakliyat

Ben doktor faruk değirmenci bu nakliye eşyamı taşımaya geldiğinde hiç umutlu değildim ama gerçekten beni çok şaşırtılar çok temiz ve güvenceli bir şekilde eşyamı taşıdılar ankara can nakliyata ve çalışanlarına çok çok teşekkür ederim başkalarına tavsiye ederim

by Levent Arslan on Ankara Nakliyat

Pursaklar can nakliyat a teşekkürler dün evimi taşıdılar hec bir sorun çıkmadı tam tersi bir çay bardağın bile kırılmadı tekrar teşekkürler

by Yasin Tazegül on Ankara Nakliyat

İşim gereği sıkça taşınan birisi olarak hertaşımamda birçok soronlarla karşılaştım son taşımamda internette ankara can nakliyatla taşındım hecbir eşyam zarar gurmedı başda firma sahibi veysel bey ve ekibine sonzuz teşekürler

by Fuat Ukan on Ankara Nakliyat

Pursaklar nakliyat ile geçen hafta çarşamba günü ev eşyalarımı taşıtım bu firmayı herkese tavsiye ederim son 5 yıl içerisinde en az 5 kes ev taşıtım diye bilirim ki en çok memnun kaldığım bu firmadır çünkü her seferin de diğer firmalardan ya geç geliniyordu yada gelinip ekstra para isteniliyordu bu sefer nakliyat firması araşırken pursaklar nakliyat diye googlede araştırma yaparken bir kaç firmadan fiyat teklifi aldım ama bu firmaların arasında en çok olumlu yorumu oaln firmalardan birisiydi pursaklar can nakliyat ile anlaştım tek kelime mükemmel hizmet aldım

by Mehmet Salih Budak on Ankara Nakliyat

Pursaklar evden eve nakliyat on numara iş yapıyor işlerini özveri ve titizlikle yapıyorlar herkese tasfiye ederim

by Süleyman Koçeroğlu on Ankara Nakliyat

Ankara can nak.pursaklar nakliyat olarak gercekten cok profesyonel bii çalışma sergileyerek islerini iyi yapan bi firma gözünüz arkada kalmaksızın esyalariniz teslim edebilir ve taşınan esyanin arkasinda durmaları gerçekten harika birdaha tasinacak olursam pursaklar nakliyatla tereddüt etmeden taşınırım sizede tavsiye ederim

by Ferhat Kutlu on Ankara Nakliyat

ikinci kez ev eşyamı taşıdılar ikisinide sorunsuz bir şekilde halletiler herşey söz verdikleri gibi gerçekleşti eşyalarımı a dan z ye ambalajladırlar dış cephe asansörü kurdular birnet ailesi olarak çok memnun kaldık veysel bey ve ekibine canı gönülden teşekkürler

by Elmas Tüzün on Ankara Nakliyat

Ankara can nak iyi tercih edilecek evden eve nakliyat firmasıdır başarınızın devamını dilerim

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»
 
LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (15 Puan)
Loading...