Pursaklar Nakliyat, Tel: 0532 483 54 18

Pursaklar nakliyat şirketi olan firmamız Can Nakliyat nakliye ve taşımacılık alanında pek çok başarıya imza atmıştır. 1995 yılından bugüne değin ilk olarak sadece Ankara ve yakın çevresinde kurulan nakliye şirketimiz çok kısa bir zaman içinde 81 ilde her ilçeye hizmet veren son derece profesyonel bir nakliye şirketi haline gelmiştir. En yeni nakliye araçları ile ev nakliyat ve diğer taşınma işlerini hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor.

Pursaklar Taşımacılık | Pursaklar Nakliye

Türkiye genelinde tam olarak 68 tane nakliye şubesi bulunan firmanın her daim açık ve çalışır müşteri hizmetleri numarası da yer almaktadır. Türkiye’nin her yerine yaz kış demeden nakliye hizmeti yapan araçlarımız ise tam donanımlı ve işlevsel anlamda da eşyalarınızı en güzel şekilde taşıyacak kadar garantilidir. Yetki belgeleri tam olan firma araçlarımız arasında ise her boyda ve her amaca uygun kamyonlarımız vardır. Hem araçlarımızı kullanan çalışanlarımız hem de eşyalarınızı paketleyecek ve taşıyıp yerleştirecek olan personelimiz oldukça deneyimli, titiz ve kuralcıdır. Bu sayede işiniz size söz verdiğimiz gibi de gerçekleşecektir. Pursaklar nakliyat olarak sözümün her zaman arkasındayız.

Pursaklar Evden Eve Nakliyat 

Pursaklar evden eve nakliyat firması olarak işimizin ne denli ciddi ve hassas olduğunu iyi bilmekteyiz. Taşımacılık uygulamasının gerçekten de ciddi ve önemli bir iş olduğunu belirtmek isteriz. Eşyalarınızın kaybolmaması ve gidecekleri yere ilk hali gibi sağlam ulaşması çok önemlidir. O kadar eşyanın özenli bir şekilde paketlenmesi, kırılıp dökülmeden kamyonlara yerleştirilmesi ve yine oradan alarak sağlam bir şekilde yeni evinize yerleştirmek önemlidir.

Evden Eve Nakliyat Pursaklar 

İsteğiniz doğrultusunda farklı bir taşınma işiniz var ise onlarda da yardımcı oluyoruz. Depo nakliyesi, büro taşıma, hastane ve fabrika taşımacılığı, fuar nakliyat ve diğer organizasyonlarınız için biz burada yer almaktayız. Kurumsal olarak hiç sorun çıkmadan destek alabilecek olduğunuz ve Pursaklar evden eve taşımacılık alanında başarılı bir nakliye firması olduğumuzu belirtelim. Konser organizasyonlarında ise kullanılan eşyaların taşınması ya da büyük çapta elektronik malzemelerin, müzik aletlerinin taşınması da yine bizim nakliyecilik alanımıza girmektedir.

Pursaklar Evden Eve Taşımacılık

Sektörde işini iyi bilen pek çok taşıma şirketi bulunuyor. Ancak bunlardan bazıları ya da çok az sayıda olanı kurumsal büyük firmalara da hizmet verebiliyor. Ulaştırma Bakanlığı onaylı tüm yasal izinleri almak ve her zaman işini buna göre ayarlamak çok önemlidir. Pursaklar evden eve nakliyat şirketi olan Ankara Can Nakliyat firması da yasal olarak her türlü izni bulunan ve banka taşımacılık ya da benzeri konularda dahi rahatlıkla hizmet verebilen bir firmadır. Kurumsal bir taşınma işiniz varsa her nakliye firması ile çalışamazsınız.

Evden Eve Taşımacılık Pursaklar

Pursaklar nakliyat şirketi olarak bu anlamda işinizi görebilecek ve kurumunuza karşı duymuş olduğunuz sorumluluğu da mahcup etmeyecek bir firma olduğumuzu da belirtiriz. Bir bankanın taşınması için genel müdürlüğünüzden almak zorunda olduğunuz tüm izinler için yasal yetki belgelerimizin hepsi de mevcuttur. Pursaklar evden eve taşımacılık ve diğer nakliye işlemlerinde, nakliyeciliğin ne kadar ciddiyet isteyen bir iş olduğunun ve sorumluluğumuzun son derece farkında olarak çalışıyoruz. Sahip olduğu bütün araçlara asansörlü sistem koyabilen ve hepsi için bakanlık onaylı yetki belgesi olan hemen hemen tek nakliye firması olmaktayız.

Pursaklar Nakliyat Firmaları

Pursaklar nakliyat firmaları arasında başarımız, ve uyguladığımız farklı çalışma yöntemleriyle taşımacılık alanında varlığımızı göstermekteyiz. Nakliyat, eşyaların taşınmasına verilen genel isimdir. Günümüzde bir çok nakliyat firması bu sektörde hizmet vermektedir. Özellikle Ankara ve istanbul gibi büyük şehirlerde taşınma işlemlerine sıklıkla rastlanmaktadır.

Her sene yüz binlerce kişinin taşındığı ve yerleştiği bu şehirler Türkiye’nin en kalabalık iki şehridir. Ayrıca Ankara başkent olmasından dolayı da talep görmektedir. Bu bölgelerde yer alan nakliyat firmaları da oldukça fazladır. Ankara nakliyeci telefon numarası ve internet adresini bularak iletişime geçebilir ve sizlere verilen hizmetler hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Pursaklar Nakliyat firmaları bakımından tarafınıza sunulan fiyatlar genel olarak birbirinden farklıdır. Fiyatı etkileyen unsurlar da vardır. Buna göre müşteriler için fiyatlar belirlenmektedir. Daha sonra anlaşma sağlanırsa taşınma günü ve saati belirlenir. Böylece Pursaklar’da evden eve taşıma işlemleri kısa süre içerisinde gerçekleştirilir. Genellikle nakliyat bir gün içerisinde tamamlanır. Firmanın verdiği hizmetlere bağlı olarak eşyalar yeni evinize yerleştirilmektedir.

Pursaklar Taşımacılık Firmaları

Pursaklar taşımacılık firmaları ve diğer nakliye alanın da Öncelikle genel olarak bir fiyat verilse de mesafe bu konuyu belirleyen en önemli etkendir. Uygun fiyatlı nakliye işlemleri için firma seçimi doğru yapılmalıdır. Şehirler içinde yapılan taşınmalar daha uygun fiyata yapılırken, şehirler arası nakliyat işlemlerinde yol  ücretleri de dahil edilebilir. Mesafe arttıkça verilen fiyatta artmaktadır. Bunun yanı sıra eşyaların miktarı da oldukça önemlidir. Az eşyalar için küçük kasalı araçlar tercih edilirken, çok eşyalar için daha büyük kasalar veya kamyonetler kullanılmaktadır.

Buna göre fiyat arttırılmaktadır. İlk zamanlarda oldukça pahalı olan asansörlü taşımacılık hizmeti ise günümüzde uygun fiyatlardan yapılmaktadır. Firmalar müşterileri için ek hizmetler de vermektedir. Paketleme, montaj, de montaj ve tadilat işlemleri bu hizmetler arasında yer almaktadır. De montaj ve montaj işlemlerinde çoğu zaman fark alınmasa da paketleme için ek ücretler tabii tutulabilir. Pursaklar taşımacılık firmaları içinde, bunun yanı sıra yeni evinizde yapılması gereken tesisat ve tadilat işlemleri için bazı firmalar ek hizmette vermektedir. Başka bir ustayı çağırmak yerine firma bünyesinde çalışan ustalardan yardım alarak daha uygun fiyatlarla hizmet alabilirsiniz. Pursaklar Nakliyat firması olan şirketimizden çeşitli konularda destek talebinde kolaylıkla bulunabilirsiniz.

Pursaklar Ev Taşımacılığı

Pursaklar ev taşımacılığı ve nakliyat konusunda büyük bir hassasiyetle çalışan Can nakliyat, müşterilerine kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Bunun yanı sıra uygun fiyatlar sunarak ekonomik bütçenizi zorlamadan en iyi hizmeti almanızı da sağlamaktadır. Firma bünyesinde çalışan ekip, öncelikle Pursaklar ev taşımacılık işlemleri için gerekli eğitimlerden geçirilmektedir. Daha sonra yeterli düzeye geldiğinde aktif olarak sahada görev almaktadır. Böylece firmadan çalışan personeller tamamen görev bilincinde hareket etmektedir. Firma, sadece nakliyat değil montaj, de montaj ve paketleme hizmetlerinin yanı sıra evinizde yapılması gereken tesisat, tadilat ve onarım işlemleri için de ustalar bulunmaktadır. Bu sayede kısa süre içerisinde yeni evinize taşınmanız gerçekleştirilmektedir. Telefon numarası, internet sitesi veya Ankara’da bulunan şubesi üzerinden Can nakliyat ile iletişime geçebilir ve kaliteli hizmet alabilirsiniz.pursaklar nakliyat eşya paketlemesi

Pursaklar Nakliyat Eşya Paketleme Hizmeti

Evden eve nakliyat hizmetlerinde önemli olanlardan biri de elbette ki eşyalara zarar gelmesini engellemektir. Eşyalara zarar gelmesini önleme yolu da eşyaların doğru paketlenip paketlenmediğinden geçmektedir.

Pursaklar nakliyat eşya paketleme hizmeti ile firmamız, cam, elektronik ve beyaz eşya gibi hassas eşyaların paketlemesini en düzgün şekilde ve en kaliteli materyaller ile yapmakta ve oluşabilecek zararları bu şekilde en aza indirmektedir.

Firmamız Ankara içerisindeki tüm ilçelerde evden eve nakliyat hizmeti vermekte ve uygun fiyatları ve kaliteli hizmeti ile birlikte de müşterilerin ilk tercihlerinden biri haline gelmiştir.

Asansörlü nakliyat hizmeti de sunan firmamız ile birlikte müşterilerimiz yüksek katlı binalara taşınacakları zaman da gönül rahatlığı ile firmamızı tercih edebilirler.

 

Firma Tel: 0532 483 54 18 / 0312 346 54 18

Pursaklar Nakliyat Adresimiz: Fatih Mahallesi, Belediye Cd. 35-2 / Posta Kodu  06145 Pursaklar/Ankara
Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Average rating:  
 15 reviews
by Yasin Kulak on

Özelikle vaktiniz azsa ev eşyalarınızın paketlenme işlemini oldukça kısa sürede yapıyorlar. Belki de şuana kadar karşılaştığım en güvenilir evden eve nakliyat firması Pursaklar Can nakliyattır. Aynı gün içinde tüm eşyalarım paketlendi ve taşındı. Hızına ve kalitesine gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Eşyaların başında durmadığım halde eşyalara çok değer vermişler. Hiçbirinde herhangi bir kırık ya da çizik yoktu. Bir kere daha bütün Pursaklar evden eve nakliyat çalışanlarına şükranlarımı sunuyorum

by Faruk Değirmenci on

Ben doktor faruk değirmenci bu nakliye eşyamı taşımaya geldiğinde hiç umutlu değildim ama gerçekten beni çok şaşırtılar çok temiz ve güvenceli bir şekilde eşyamı taşıdılar ankara can nakliyata ve çalışanlarına çok çok teşekkür ederim başkalarına tavsiye ederim

by Levent Arslan on

Pursaklar can nakliyat a teşekkürler dün evimi taşıdılar hec bir sorun çıkmadı tam tersi bir çay bardağın bile kırılmadı tekrar teşekkürler

by Yasin Tazegül on

İşim gereği sıkça taşınan birisi olarak hertaşımamda birçok soronlarla karşılaştım son taşımamda internette ankara can nakliyatla taşındım hecbir eşyam zarar gurmedı başda firma sahibi veysel bey ve ekibine sonzuz teşekürler

by Fuat Ukan on

Pursaklar nakliyat ile geçen hafta çarşamba günü ev eşyalarımı taşıtım bu firmayı herkese tavsiye ederim son 5 yıl içerisinde en az 5 kes ev taşıtım diye bilirim ki en çok memnun kaldığım bu firmadır çünkü her seferin de diğer firmalardan ya geç geliniyordu yada gelinip ekstra para isteniliyordu bu sefer nakliyat firması araşırken pursaklar nakliyat diye googlede araştırma yaparken bir kaç firmadan fiyat teklifi aldım ama bu firmaların arasında en çok olumlu yorumu oaln firmalardan birisiydi pursaklar can nakliyat ile anlaştım tek kelime mükemmel hizmet aldım

by Mehmet Salih Budak on

Pursaklar evden eve nakliyat on numara iş yapıyor işlerini özveri ve titizlikle yapıyorlar herkese tasfiye ederim

by Süleyman Koçeroğlu on

Ankara can nak.pursaklar nakliyat olarak gercekten cok profesyonel bii çalışma sergileyerek islerini iyi yapan bi firma gözünüz arkada kalmaksızın esyalariniz teslim edebilir ve taşınan esyanin arkasinda durmaları gerçekten harika birdaha tasinacak olursam pursaklar nakliyatla tereddüt etmeden taşınırım sizede tavsiye ederim

by Ferhat Kutlu on

ikinci kez ev eşyamı taşıdılar ikisinide sorunsuz bir şekilde halletiler herşey söz verdikleri gibi gerçekleşti eşyalarımı a dan z ye ambalajladırlar dış cephe asansörü kurdular birnet ailesi olarak çok memnun kaldık veysel bey ve ekibine canı gönülden teşekkürler

by Elmas Tüzün on

Ankara can nak iyi tercih edilecek evden eve nakliyat firmasıdır başarınızın devamını dilerim

by Kadir Karasu on

Evimi taştım istanbuldan Ankara’ya Ankara can nakliyat Veysel bey ve ekibine Cook teşkırler ederim elerine saglıklar dilerim

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»
 
LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 Puan)
Loading...