Profesyonellik ve Güvenlik Herkesin Hakkı: Evden Eve Nakliyat Batıkent

Ankara’nın nakliye ve taşımacılık konusunda en yetkin firması olan Ankara Can Nakliyat sektörel büyüklüğü ve Ankara’nın her ilçesinde hizmet veren şubeleri müşterilerine taşıma konusunda sunduğu çözüm odaklı seçenekleriyle 16 yıldır bu pazarda var olmaya devam ediyor. Bir firmanın bunca yıl kalitesinden öden vermeden sürekli yukarıya doğru grafiksel bir büyüme göstermesi herhangi bir şans ya da tesadüfün eseri değildir. Elemanlarını şirket içi eğitim politikalarıyla ve aldırdığı eğitimlerle işlevsel ve yetkin kılan firmamız. Genişleyen ve büyüyen araç filosuyla müşterilerinin hizmetinde olmaya devam ediyor. Şubeleriyle evden eve Nakliyat Ankara Batıkent ‘in ve diğer tüm ilçelerinin ihtiyaçlarına yönelik hizmet politikaları geliştirerek büyümesinin önünde kimsenin duramayacağını sektöründeki diğer oyunculara yüksek sesle haykırarak gösteriyor. Bugün Ankara’yı, Çayyolu ‘ndan, Pursaklar ‘a kadar kapsayan bir hizmet ağının içine alabilmiş olması da bunun en net ifadesi.

Ankara Can Nakliyatı Farklı Kılan Nedir?

Ankara Can Nakliyatı farklı kılan şüphesiz, onun sürekli kendisiyle yarışmasıdır. Hizmet kalitesini artırmaya devam eden firmamız, müşteri odaklı ve kişiye özel alternatifler üreterek hizmetlerini devam ettirmektedir. İhtiyaçlara yönelik taşıma yöntemleri geliştiren ve her şart altında profesyonelliğini korumayı amaç edinen firmamız sadece evden eve asansörlü taşımacılık yapan bir firma olarak kalmamıştır. Aynı zamanda da ofis taşımacılığı, yerine göre hastane ve banka taşımacılığı kimi zamanda kıymetli ve antika eşyalar da taşıyarak kendi pazarı içinde sektörel bir çeşitlilik sağlıyor. Bizi farklı kılan özelliklerimiz firma olarak işimize duyduğumuz saygı ve özverinin müşteriye yansımasıdır.

evden eve Nakliyat Ankara Batıkent

Taşımacılık Hizmetlerimizi Nasıl Yürütüyoruz?

Tek yapmanız gereken taşınmayı düşündüğünüz günden birkaç gün önce çağrı merkezi numaralarımızı aramak ya da internet adresimiz üzerinden ihtiyacınıza yönelik teklif istemek. Müşteri hizmetleri temsilcimiz mümkün olan en kısa vakitte tarafınıza dönüş yaparak sizinle iletişime geçecektir. Teklif süreci şu şekilde işlemektedir. İhtiyacınıza yönelik uygun bir fiyat verebilmemiz için bir önce çalışma yapmalıyız. Firmamızın görevli bilirkişi personeli sizi adresinizde ziyaret ederek taşıma işlemleri hakkında bir ön çalışma yapacak. Daha sonrasında tarafınıza taşımanın detayları ile ilgili bir bilgilendirme yapacak ve uygun bir fiyat teklifi sunacak. Evden eve Nakliyat Ankara Batıkent ‘te ve daha birçok yerdeyiz.

Fiyat Teklifinde Anlaştık, Sonrasında Neler Yapacağız?

Konusunda uzman nakliyat personelimiz eşyalarınızın sökme işlemlerini gerçekleştirerek niteliğine uygun şekilde tek kullanımlık ve sadece size özel kaplama malzemeleri ile paketleyecekler. Daha sonrasında eşya asansörü, yük asansörünün kurulmasının mümkün olmadığı hallerde de bina içi taşıma yöntemi sayesinde nakliyat kamyonlarımıza eşyalarınız yüklenecek. İhtiyacınıza binaen eşyalarınız yeni yerlerine taşınacaklar ve kurulum işlemleri gerçekleştirilecek.

İster şehir içi, isterseniz de şehirlerarası taşımacılık faaliyetlerine hız kesmeden firmamız, parsiyel yani parça eşya taşıma sistemiyle de size kolaylık sağlıyor. Parça eşya taşıma sisteminde aynı yöne nakledilecek bir den ok müşteriye ait eşya tek bir nakliye kamyonu ile gönderilir, eşyası fazla ya da az olan müşteri eşyaları oranında nakliye ücreti öder bu da taşıma maliyetlerini düşürerek müşterinin cebine kazanım olarak döner. İsterseniz eşyalarınıza taşıma sigortası yaptırarak güvenliğini iki kat daha fazla artırma imkânınız da bulunmaktadır. Ankara Can Nakliyat olarak, evden eve nakliyat Ankara Batıkent ‘in ve Türkiye’nin her yerinde sizinleyiz.

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Ankara Nakliyat
Average rating:  
 0 reviews
LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 Puan)
Loading...