Öveçler Evden Eve Nakliyat

Öveçler Evden Eve Nakliyat Tel: 0532 483 54 18

Evden eve nakliye; müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere ev ya da işyerlerinde bulunan eşyaların bulundukları yerden alınarak taşınılacak yeni adrese doğru zamanda ulaştırılması için gereken süreçlerin planlanması olarak tanımlanabilir. Tanımdan da anlaşılacağı üzere, evden eve nakliye hizmetinde planlama en önemli aşamalardan biridir. Ankara evden eve nakliye hizmeti sunan şirketimiz, en doğru ve verimli planlamayı yapabilmek için, taşınma günü öncesinde müşterimizin eşyalarının bulunduğu adreste keşif yapmakta ve taşınma için gerekenleri belirlemektedir. Keşif sırasında, eşyaların miktarından niteliklerine kadar her detay dikkatle değerlendirilmektedir. Müşterimiz tarafından belirlenen taşınma gününde ise; gerekli sayıda taşıma personeli ve uygun ambalaj malzemelerinin belirlenen saatte müşterimizin adresinde olması sağlanmaktadır.

Evden Eve Nakliye Firmasının Hizmetleri Neleri Kapsar?

Evden eve nakliye firmasının hizmetlerinden bahsederken, ilk olarak taşıyıcı kadronun profesyonelliğine değinmek doğru olacaktır. Eş ya da işyerlerinde müşterilerimiz için çok değerli eşyalarının emanet edileceği kişilerin güvenilir ve konusunda uzman kişilerden seçilmesi son derece önemlidir. Öveçler evden eve nakliyat olarak; taşıma konusunda görev alan ekiplerimize, müşterilerimizin hassasiyetleri ve mahremiyetleri konusunda eğitim verilmekte ve yaptıkları işin öneminin bilinciyle hareket etmeleri sağlanmaktadır. Profesyonel bir ekip tarafından gerçekleştirilen taşıma işi, müşteri memnuniyetinin de anahtarı demektir. Ayrıca, eşyaların eski adresten yeni adrese ulaşmasını sağlayan araç sürücülerimiz, gereken tüm testlerden geçmekte ve hem deneyimleri hem de bulundukları şehrin yol ve trafik durumuna hâkimiyetleri sayesinde eşyaların en kısa sürede taşınmasında etkili olmaktadırlar.

Nakliye firması hizmetleri arasında asansörlü taşımacılık hizmetinin bulunması da önemli konulardan biridir. Çok katlı binalarda yapılan taşıma işlerinde, hem taşınacak eşyaların zarar görmemesi hem de taşıma işinin en kısa sürede tamamlanması açısından asansörlü taşımacılık hizmeti gerekli olmaktadır. Asansörlü taşımacılık konusunda da müşterilerine en iyi hizmeti sunan Öveçler evden eve taşımacılık şirketimiz, taşınma sürecinin hızlı ve sorunsuz olarak tamamlanması için gereken her türlü önlemi almakta ve teknik donanımı sağlamaktadır. Asansörlü taşımada, asansör adı verilen yukarıya ve aşağıya hareket eden düzenek aşağıda nakliye aracına sabitlenirken, yukarıda da eşyaların gireceği ya da çıkacağı dairenin balkon ya da büyük bir penceresine yanaştırılmaktadır. Asansör düzeneği üzerinde buluna platforma eşyaların yerleştirilmesiyle kolay ve hızlı bir şekilde aşağıya indirmek ya da yukarıya çıkarmak mümkün olmaktadır.

Evden eve taşıma sırasında, tüm aşamalar dikkatle planlanmakla birlikte, kontrol dışı gelişebilecek olayların da her zaman dikkate alınması gerekmektedir. Uzun yıllara dayanan deneyimi ile müşterilerine en iyi hizmeti sunan şirketimiz, taşınmanın tüm aşamalarını kapsamak üzere eşyaların sigortalanmasını sağlamaktadır. Bu şekilde, taşıma veya nakliye sırasında ortaya çıkabilecek her türlü istenmeyen duruma karşı önlem alınmaktadır. Müşterilerinin memnuniyetini her şeyin önünde tutarak her zaman müşterilerinin ilk tercihi olmayı başaran Öveçler nakliye firması olan şirketimiz, sigorta uygulamasını titizlikle sürdürmektedir,

Tel: 0532 483 54 18  /  0312 346 54 18

Şube Adresimiz:  Yukarı Öveçler Mahallesi, 1232. Caddesi. No:32/A / Posta Kodu  06460 Çankaya/Ankara

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Ankara Nakliyat
Average rating:  
 0 reviews
LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 Puan)
Loading...