nallıhan evden eve nakliyat

Nallıhan Evden Eve Nakliyat Tel: 0532 483 54 18

Ev ya da işyerlerinin taşınması söz konusu olduğunda hemen hemen herkesin gözü korkar. Eşyaların toplanması, paketlenmesi,  taşınacakları yeni yere nakledilmesi ve tekrar yerleştirilmesi oldukça uğraştırıcı olmakla kalmayıp çok fazla zaman da alan bir iştir. Ankara evden eve nakliyat olarak, müşterilerimizi bunca zaman kaybından ve zor işten kurtarmaktayız. Evden eve nakliyat hizmeti veren şirketimiz, taşınma sürecinin her aşamasını titizlikle planlamakta ve hiçbir aksama olmaksızın tamamlanmasını sağlamak amacıyla büyük bir gayretle çalışmaktadır. Şirketimiz bünyesinde görev alan deneyimli ekiplerimiz, müşterilerimizin en değerli eşyalarının bile yeni adreslerine ulaştırılmasında büyük bir özen göstermekte, kendi eşyalarıymış gibi her birini güvenle taşımaktadırlar.

Ankara’nın bütün semtlerine ve ilçelerine evden eve taşımacılık hizmeti veren şirketimiz, sektöründeki tüm gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip etmekte ve en hızlı şekilde faaliyetlerine yansıtmaktadır. Sigortalı taşıma da şirketimiz hizmetlerinden biri olarak müşterilerimiz tarafından büyük bir memnuniyetle karşılanmaktadır. Her aşamasında son derece dikkatli olduğumuz evden eve nakliye işi, öngörülemeyen çeşitli riskler barındırmaktadır. Trafikte ortaya çıkabilecek aksiliklerin yanı sıra, beklenmedik çok farklı durumlarla da karşılaşılabilmektedir. Tüm bu durumlara karşı önlem olarak tüm taşıma işlerini sigorta kapsamında yapan şirketimiz, müşterilerinin olası kayıplarını engellemeyi hedeflemektedir. Nallıhan evden eve nakliyat şirketi olarak, yaptığımız evden eve nakliye işlerinde, ortaya çıkabilecek hasarların sigorta şirketi tarafından karşılanmasını sağlayarak müşterilerimizin menfaatlerini korumaktayız.

Evden Eve Nakliye ile Taşınmaktan Korkmayın

Evden eve nakliye hizmetinin müşterilere sağladığı avantajlardan biri de; asansörlü taşımadır. Asansörlü taşıma sayesinde, eşyaların hasar görme ihtimali en aza indirildiği gibi, merdivenlerden indirip çıkarırken kaybedilen zaman gibi bir sorun da kalmamaktadır. Yüksek katlı binalarda, dik ve dar merdivenler nedeniyle eşyaların taşınması oldukça zor olabilmektedir. Bu da hem taşıma süresinin uzamasına hem de eşyaların etrafa çarparak zarar görmelerine neden olmaktadır. Pek çok binada, asansörlerin eşya taşıma amacıyla kullanımına izin verilmediği düşünüldüğünde, asansörlü taşımanın önemi de fark edilmektedir. Nallıhan nakliye firması olarak, taşınma öncesi müşterilerimizle görüşerek eşyaların çıkacağı ve gireceği binaların özelliklerini öğrenerek asansörlü taşımaya ihtiyaç olup olmadığı belirlenmekte ve ihtiyaç halinde asansör düzeneğini taşınma sırasında hazır etmekteyiz. Bu sayede müşterilerimizin eşyalarını güvenle taşıdığımız gibi zaman konusunda da avantaj sağlayarak memnuniyet seviyesini arttırmayı başarmaktayız.

Ev ya da işyerlerinin taşınma durumu gündeme geldiğinde, taşımayı yapacak evden eve nakliye firmasının dikkatle seçilmesi önem taşımaktadır. Nakliye şirketinde aranacak özelliklerin başında asansörlü taşıma yapıp yapmadığı ve sigorta uygulamasıdır. Bütün bunlar, hem taşınma işinin kayba uğramadan tamamlanması hem de zaman kaybedilmemesi bakımından oldukça önemlidir. Nallıhan evden eve taşımacılık olarak; hizmetlerimiz arasında asansörlü taşıma ve sigorta uygulaması da bulunmaktadır. Ayrıca ekibimizin profesyonelliği sayesinde tüm taşınma işlerinde müşterilerimizin memnuniyetini kazanmakta ve bununla gurur duymaktayız.

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Ankara Nakliyat
Average rating:  
 0 reviews
LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 Puan)
Loading...