Müşterilerimizin %92’si Bizi Arkadaşlarına Tavsiye Ediyor

Ankara nakliyatçı firmaları arasından evden eve nakliyat sektöründe profesyonel çalışmasıyla ön plana çıkan Ankara Can Nakliyat olarak bizimle çalışan müşterilerimizin %92’si bizi arkadaşlarına tavsiye ediyor. Taşımasını yaptığımız müşterilerimiz daha önceden bu kadar pratik ve sorunsuz taşınma görmedikleri için hizmetimiz karşısında şaşkınlıklarını gizleyemiyorlar.  Ankara Can Nakliyat olarak taşımacılık konusunda Ankara’da bir numara olduğumuzu iddia ediyoruz. Taşınmak amacıyla bize emanet edilen bütün eşyalarınız bizim tarafımızdan emanet olarak kabul edilerek bu eşyalarınızın en pratik, doğru ve sorunsuz yöntemlerle taşınması işini büyük ciddiyet içerisinde gerçekleştirdiğimizi bilmenizi isteriz.  Kurumsallık anlayışıyla yola çıkan firmamız, alanında uzman ekibimiz, son teknoloji ekipmanlarımız ve çağdaş çelik kasa nakliye araçlarımızla taşınma işlemleriniz büyük bir kolaylık içinde gerçekleştirilmektedir. Taşınma sırasında kullanmakta olduğumuz ambalaj malzemeleri tamamıyla ilk kez sizin için kullanılacaktır.

Ankara Can Nakliyat Olarak Misyonumuz

Tecrübesiyle taşıma performansı açısından en yüksek potansiyele sahip bir nakliyat firması arıyorsanız doğru adrestesiniz demektir. Ankara içinde taşımacılık hizmetimizin yanında 81 ile taşımacılık yapmakta olan firmamız misyonundan asla taviz vermeden yaptığının bilincinde olan, uzman ve çalışkan kadromuzla taşıma problemlerinizde çözüm üretmektedir.  Sunduğumuz hizmetler sonucunda müşterilerimizin %92‘si bizi arkadaşlarına tavsiye ediyor. Her şeyden önce memnuniyetinizi kazanmak için disiplinli bir çalışma yürütmemizden ötürü bu şeklide sonuçlar almaktayız.

Nakliyecilik konusuyla ilgili her zaman kendini geliştirme çabası içinde olan firmamız müşteri memnuniyeti açısından kazandığı başarıyı devam ettirmek için çabalamaktadır. Siz de eşyalarınızın taşınmasını hiçbir şekilde tereddüt etmeden bize teslim edebilir ve tek bir hasar bile oluşmayacak şekilde gerçekleştirdiğimiz nakliye hizmetinden yaralanabilirsiniz. Yılların verdiği tecrübe ile kendine emin kadromuz şu ana kadar üstüne düşeni layıkıyla, eksiksiz bir şekilde yerine getirmiştir. Bünyemizde çalışmakta olan marangoz ve tesisatçılarımızla dışarıdan kimseyi çağırmaya gerek kalmadan beyaz eşyalarınızın, dolaplarınızın sökümü ve yeni evinize montajı yapılmaktadır.   Son teknoloji kullanarak hasar çıkması ihtimalini en aza indirecek şekilde verdiğimiz hizmetle bizim için çok nadir olarak karşılaşmamıza rağmen hasar oluşması durumunda sizlerle imzaladığımız sigorta sözleşmesiyle zararınız karşılanacaktır.

Ankara Can Nakliyat Olarak Sunduğumuz Hizmetler

        Öncelikle taşıma yapacağınız mekân için ekspertiz hizmeti sunmakta olduğumuzu belirtmek isteriz. Keşif sırasında hazırladığımız planı müşterilerimizle paylaştığımızda onayı yapılmasının ardından taşıma yapılacak tarih ve saati belirlemekteyiz.

Eğer eviniz üst kattaysa sunduğumuz asansörlü taşıma hizmetiyle kırılma riski olan eşyalarınızın hasarsız ve zahmetsiz bir şekilde taşıması yapılabilmektedir.

Bunlara ek olarak taşıma konusunda sunduğumuz hizmetlerden birisi de depolama hizmetimizdir. Bu sunduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgi alabilmek için bize ulaşın.

Ayrıca sunduğumuz fuar taşıması, banka taşıması, dershane, ofis ve mağaza taşıması hizmetlerimizle daha önce birçok alanda adından söz ettiren kurumla çalıştığımızı bilmenizi isteriz. Bu kurumların bir kısmını sayacak olursak Finansbank, Garanti Bankası, LC Waikiki, , TRT, SIEMENS olarak sıralayabiliriz. Bunların dışında piyano ve para kasası gibi özel olarak uzman taşıma gerektiren eşyalarınızı da taşımaktayız.

Kaliteli ve tecrübeli ekibimizle sunduğumuz hizmetlerle daha önce taşımasını gerçekleştirdiğimiz müşterilerimizin %92’si bizi arkadaşlarına tavsiye ediyor.   Taşımacılık alanında Ankara’da üstün kalite hizmetlerimizden faydalanmak için internet sitemizden bize ulaşabilmeniz mümkün. Ayrıca sitemizdeki telefon numaramız aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.  En pratik ve hasarsız yöntemlerimizle en doğru şeklide taşıma gerçekleştireceğimizden emin olun. Bizi tercih ederseniz memnun kalmanızı garanti ediyoruz.

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Ankara Nakliyat
Average rating:  
 0 reviews
LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 Puan)
Loading...