Kurumsal Ankara Firma Taşımacılık İçin Doğru Adres!

Ankara Can nakliyat olarak hizmetinizdeyiz! Kurumsal taşımacılığın doğru adresi burası. 2001 Yılından itibaren Ankara’da hizmet vermeğe başlayan Can nakliyat, her geçen gün daha da büyüyerek yoluna devam ediyor. 12 araç ve 45 kişilik dev bir ekiple titiz çalışma sayesinde müşterilerimizden teşekkür telefonları ve mesajları alıyoruz. Bizlere cesaret veren ve attığımız her adımda yanımızda olan siz değerli müşterilerimiz için, taşımacılık alanında yenilikçi, çağdaş uygulamalar ve yöntemlerle taleplerinize karşılık vermeye çalışmaktayız. Türkiye’nin taşımacılık alanında öncü ve lider firması olmamız nedeniyle sizin de şuanda bu yüzden burada olduğunuzu biliyoruz. Taşımacılık her ne kadar dışarıdan kolay gözükse de aslında incelik ve beceri isteyen bir iştir. Nitekim bu konuda ne kadar ciddi olduğumuzu, daha önce taşınmışsanız eğer eşyalarınızın etrafında ki çiziklerden fark edeceksiniz. Kurumsal Ankara firma taşımacılık için doğru adrestesiniz!

Kurumsal bir firma olduğunuzu nereden bileceğim?

Kurumsal bir firma olduğumuzu anlamamanız için hiçbir sebep yok. Şimdiye kadar yaptığımız bütün işlerimiz bizim referansımız niteliğindedir. Tüm hizmetlerimizden faydalanmak istersiniz sizlere sırasıyla eşya taşıma sürecini anlatacağız. Öncelikle taşıma işlemi öncesinde sizin için taşıma sigortası yapıyoruz. Bu sigorta eşyalarınızın güvenliğini temin ediyor. Küçük eşyalarınızın sizin tarafınızdan paketlenmiş olması önemli. Ekibimizde büyük eşyalarınızın paketleme işlemini gerçekleştiriyor. Demontaj yapılacak her hangi bir eşyanızı da demontaj yapıp paketlemelerini gerçekleştiriyoruz. Ardından asansör taşımacılığı hizmetimizle eşyalarınızda hiçbir çizik yada kırılma olmadan aracımıza yükleyerek taşınma işlemimizin ikinci evresine geçiyoruz. Aracımızdan asansör taşımacılığı yardımıyla taşınmayı gerçekleştirdiğiniz kata yine hiçbir zarar görmeden çıkarıp yerleşimini yapıyoruz. Demontaj edilen eşyalarınızın montajı yapılarak size teslim ediliyor.

Hizmetleriniz neler?

Hizmetlerimizin tamamı şöyledir; Parça eşya taşımacılığı, taşıma sigortası, kamyon kiralama, montaj, demontaj, ücretsiz expertiz, paketleme, askılı koli, eşya depolama hizmetlerimiz bulunuyor. Firmamız evden eve taşımacılık, şehirlerarası taşımacılık, ofis-büro taşımacılığı, banka taşımacılığı, hastane taşımacılığı, askılı tekstil taşımacılığı, antika eşya taşımacılığı, kasa ve piyano taşımacılığı da gerçekleştiriyor. Nakliyat sektöründe yenilikçi çalışmaları ile Ankara Can nakliyat her türlü imkanıyla en uygun fiyatlara hizmetinizde. Her defasında söylediğimiz gibi sektörün en iyisiyle çalışmak sizin elinizde. Kurumsal Ankara firma taşımacılık diye soranlara profesyonel hizmetimizi referans gösteriyoruz.

Sıradan bir hizmet değil…

Sizlere sıradan bir hizmet sunmuyoruz. Sıra dışı ve profesyonel bir taşımacılık sunuyoruz. Müşterilerimizin beyanları bizim için kıymetli olduğu için sizleri sitemizde müşteri yorumları kısmına yönlendirmek istiyoruz. Güvenli ve düzenli bir çalışma ile sizlere sektöre dair yeni teknolojik ürünler ve araçlarla hizmet sunmaktan onur duyuyoruz. Kurumsal Ankara firma taşımacılık dediğinizde bura da tüm ekibimizle birlikte hazır bulunduğumuzu belirtmek isteriz. Biz buradayız, eğer küçük eşyalarınızı topladıysanız bir telefon edin hemen gelelim.

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Ankara Nakliyat
Average rating:  
 0 reviews
LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 Puan)
Loading...