Kolay Taşınmanın Püf Noktaları

Kolay Taşınmanın Püf Noktaları

Taşınmaya karar verdiğinizde yeni evinizi planlamış olmanız gerekir. Satılık veya kiralık olarak taşınacağınız evin bulunup boya, badana ve tadilatlarını yapmanız gerekir. Taşınma telaşı ondan sonra oturduğunuz evinizde başlar. Kolay Taşınmanın Püf Noktaları için yapılacak ilk adım eşya listesi hazırlamak olacaktır. Eşya listesine bırakmayı düşündüğünüz ve artık kullanmayacağınız eşyalarınızı eklemeyin. Kıyafet veya eşya götürmeyecek olduğunuz eşyaları günler öncesinden evinizden çıkarın. Geriye sadece götüreceklerinizin kalması ilk püf noktası olacaktır. Nakliyat firması bulduğunuzda hazırladığınız listenize uygun fiyat teklifi alabilirsiniz. Sadece fiyat teklifi almak için liste yapmaya da gerek kalmadan Ankara nakliyatçı olarak bizi aradığınızda sizler için planlı olarak fiyat veren ücretsiz ekspertiz hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.  Ekspertiz ekibi kullanılacak olan araca ve çalışması gereken personel sayısı gibi tüm detaylara yer vererek planlama yapar.

Taşınma İçin Plan Hazırlayın

Taşınma planlaması yaparak taşınılacak güne kadar plana uyduğunuzda taşınma günü rahat edersiniz. Adım adım planladığınız her işi yapmaya çalışın. Size lazım olmayacak eşyaların kolileme işlemlerini yapmakla işe başlayın. Kıyafetlerinizi kırışmayacak şekilde askılı kolilere yerleştirin. Taşınma planınızda hangi güne ne iş yapacağınızı belirlediğinizde en az stresle taşınma telaşını da atlatmış olursunuz. Kolilerin içine kırılacak eşyalarınızı ambalajlara sarın ve kırılmaması için boşluk kalmayacak şekilde yerleştirin. Taşınma öncesi nakliyat için firmamızdan da yardım alabilir ve eşya paketleme işini de uygun fiyatlarla firmamız elemanlarına yaptırabilirsiniz. Firmamızda kullanılan ambalaj malzemeleri ve taşıyan ekibimiz son derece profesyonel olduğu için Evden Eve Nakliyat olarak bizi tercih ettiğinizde pişmanlık yaşamazsınız. Kolay Taşınmanın Püf Noktaları arasında yeni evinizdeki temizlik işlemlerini bitirmiş olmanız ve eşya girecek hale getirmiş olmanız gerekir. Yeni evinizin gerekli abonelik işlemlerini yapın ve eşyanızla beraber gittiğinizde sıkıntı yaşamayın. Boş evin temizliği daha kolay olacağı için günler öncesinden temizlediğiniz evinize eşyalarında yerleşmesi kolay olacaktır. Nakliyat firmasıyla sözleşme yapılması sizin sorunsuz taşımacılık hizmeti almanız için gereklidir.

Eşyalarınızı Günler Öncesinden Paketleyin

Taşınma günü geldiğinde buzdolabının içindekileri ve mutfakta kalan son eşyalarınızın da paketlemesini yapın. Her eşya kolisinin üzerine içinde neler olduğunu mutlaka yazmayı unutmayın. Eşyaların yerleştirileceği yerler için koli üzerine küçük notlar alın. Yatak odası eşyalarını koyduğunuz koliye yatak odası yazabilirsiniz. Taşınma günü paketlediğiniz her eşyanızı yerlerine götürmesi için Ankara nakliyatçı firmamızdan yardım alabilirsiniz. Taşınacak eşyalarınızın özellikle kırılabilir olanlarına kırılacak yazmayı da unutmayın. Evin bireyleri olarak çalışıyor ve paketlemeye, toplanmaya vakit ayıramam diyorsanız sizlere bu konuda da hizmetten çekinmeyen ekibimiz taşınma günü eşyalarınızın toplanmasından yerleşimine kadar yardıma hazır olacaklardır. Kolay Taşınmanın Püf Noktaları arasında planladığınız tüm detaylara harfiyen uyduğunuzda problemsiz ve sıkıntısız taşınma yaşayabilirsiniz. Taşınmanın sıkıntısını üzerinizden almaya hazır olan firmamız sizlerin yardıma ihtiyacı olduğunda yanınızda olacaktır.

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Ankara Nakliyat
Average rating:  
 0 reviews
LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 Puan)
Loading...