kızılay nakliyat

Kızılay

Evden eve nakliye gibi hizmet sektöründe yer alan firmalar açısından müşteri memnuniyeti en önemli konuların başında gelmekte ve müşterilerinin memnuniyeti ön planda tutarak faaliyetlerine yön veren firmalar rakipleri arasından sıyrılmaktadır. Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini en önemli ilkesi olarak benimseyen şirketimiz, tüm müşterilerine kaliteli, disiplinli ve profesyonel taşımacılık hizmet sunma çabasındadır. Ankara Evden Eve nakliyat olarak, eşyaların bulundukları adresten en uygun şekilde alınması ve yeni adrese nakledilmesi konusunda tüm imkânlarımızı seferber etmekteyiz. Nakliyecilik sektöründe yaşanan tüm gelişmeleri yakından takip eden ve en hızlı şekilde hizmetlerine yansıtan şirketimiz, uzman kadrosu, amacına uygun nakliye araçları ve asansörlü taşımacılıkta yararlanılan teknik ekipmanları ile uzun yıllardır müşterilerine kaliteli taşımacılık hizmeti sunmanın gururunu yaşamaktadır.

Evden eve nakliye söz konusu olduğunda, taşınacak eşyaların eksiksiz ve hasarsız olarak yeni adrese ulaştırılması en önemli hedeftir. Bu hedefe ulaşmanın yolu ise; profesyonel bir evden eve nakliye hizmetinden yararlanmaktır. Kızılay evden eve nakliyat şirketimiz, taşınacak eşyaların bulundukları ortamda demonte edilmesi ve paketlenmesi ile başlayan taşıma sürecinin her aşamasını titizlikle planlamaktadır. Demonte ve paketleme işlemi sonrasında nakliye aracına taşınan eşyalar, sürekli olarak yenilenen nakliye araçlarımızla yeni adrese ulaştırılmaktadır. Yeni adrese indirilen eşyaların ilgili alanlara yerleştirilmesi ve demonte edilenlerin ilk hallerine uygun olarak monte edilmeleri ile taşıma işi tamamlanmaktadır.

Asansörlü Nakliye Avantajı

Çok katlı binaların her geçen gün artışı asansörlü nakliyecilik olarak bilinen hizmetin ortaya çıkmasında en büyük etken olmuştur. Taşınacak eşyaların bulunduğu yerin ya da yeni adresin üst katlarda yer alması, özellikle dar apartman boşlukları söz konusu olduğunda büyük bir zorluk yaratmaktadır. Asansörlü taşımacılık konusunda hizmet veren Kızılay nakliye firması olarak; asansör düzeneğimizi dairenin geniş bir penceresine ya da balkonuna yanaştırarak taşıma işini çok daha hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Asansör düzeneği üzerinde bulunan platforma yerleştirilen eşyalar, hasar görmeksizin yeni yerlerine ulaştırılmakta ve taşınma süresi de oldukça kısalmaktadır. Müşterilerine her zaman her konuda en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen şirketimiz, teknik donanımını gelişen teknoloji ile paralel olarak sürekli yenilemektedir.

Sigorta konusu da evden eve nakliye hizmetlerinde önem taşıyan konulardan biridir. Müşterilerimizin bizlere emanet ettikleri her bir parça eşyayı zarar görmeden taşımak bizim için en önemli konudur. Bu amaçla, tüm riskleri değerlendirmekte ve öngörülemeyen durumlara karşı önlemlerimizi almaktayız. Taşınma işlemi sırasında istenmeyen bir durumun ortaya çıkması halinde müşterilerimizin zarar görmemelerini sağlamak üzere üstlendiğimiz tüm evden eve nakliye işlerini sigorta kapsamında gerçekleştirmekteyiz. Kızılay evden eve taşımacılık işinde yaptırılan sigortanın kapsamı, beklenmeyen bir durumun ortaya çıkması halinde ortaya çıkan zararın tazmin edilmesini sağlamakta ve müşterilerimizin mağdur olmalarının önüne geçmektedir. Hizmetlerimiz sayesinde müşterilerimiz konforlu bir taşınma süreci yaşamaktadırlar,

Şube Adresimiz:  Anıttepe Mahallesi, Gazi Mustafa Kemal Blv. No:139/3 Posta Kodu 06570 / Çankaya /Ankara

LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 Puan)
Loading...