Kaliteli ve Yüksek Standartlarda Ankara Nakliyat Pursaklar

Taşımacılık hizmetini sizler için yeniden tasarlayarak, müşteri memnuniyeti odaklı düşünen ve sektörde yaklaşık olarak 24 yıldır hizmet veren firmamız, profesyonel eşya taşıma hizmetini sizlere sunmaktadır. Evden eve nakliyat en başta temel hizmetlerimiz arasında yer alırken, bunun dışında sizlere sunmuş olduğumuz nakliyat hizmetleri işyeri taşımacılığı, mağaza taşımacılığı, asansörlü taşımacılık, banka taşıma hizmeti, dershane taşımacılığı, piyano taşımacılığı, parsiyel taşımacılık ve ofis taşıma hizmetidir. Ankara Nakliyat Pursaklar şehir içi taşımacılığın yanı sıra şehirlerarası taşımacılık da yapmaktadır.

Ankara Can Asansörlü Nakliyat olarak Türkiye’nin bütün bölgelerine taşımacılık hizmeti sunan şirketimiz T.C Ulaştırma Bakanlığı’nın vermiş olduğu yetki belgelerine sahiptir. Nakliyat ve taşımacılık sektöründe sizlere beklentilerinizin üzerinde hizmet vermekteyiz.

Hizmet Kalitemiz Nedir?

Bizlere emanet etmiş olduğunuz bütün eşyalarınızı en iyi şekilde sizlere geri teslim edebilmek için yoğun çaba sarf ediyoruz ve işimize dört elle sarılıp büyük bir sevgiyle yapıyoruz. Kurumsallığa önem veren ve özen gösteren firmamız modern çelik kasalı nakliye araçları ile 17 kişilik bir ekip ile Ankara içi ve şehirlerarası nakliyat işlemlerinizi gerçekleştirmektedir.

Firmamız; Ankara Nakliyat Firması olarak birçok taşımacılık alanı içerisinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu faaliyetlerimizi en iyi ekipmanları kullanarak ve işinde profesyonel ekibimiz ile gerçekleştirmekteyiz. Ulaştırma Bakanlığı tarafından almış olduğumuz K1-K3 yetki belgeleri ile bütün Türkiye geneline şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık ve nakliyat hizmeti sağlamaktayız.

Firmamızdan alacağınız tüm hizmetler sigorta kapsamı dahilinde yapılmaktadır. Böylelikle eşya taşıma ve taşıma sonrasında oluşabilecek mağduriyetlerin önüne geçmekteyiz. Çelik kasa ve kapalı olan yeni model nakliyat araçlarımız ile marangozlu, sigortalı ve ambalajlı taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

Asansörlü Taşımacılık Nedir?

Asansörlü nakliyat hizmetlerinde her zaman yeniliklerin öncüsü olan firmamız öncü marka olma yolundaki çizgisini koruyarak hizmetlerini ve çalışma faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Teknolojiyi her zaman yakından takip ederek sizlere profesyonel hizmet sunmaktadır. Ankara Nakliyat Pursaklar firmamızda bulunan personellerin her biri alanında uzman olmakla birlikte araçlarımız son model ve kapalı çelik kasadır.

Asansörlü nakliyat sisteminin eşya taşıma konusunda en iyi ve en güvenilir sistem olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Çünkü eşyalar bina içerisinde taşınırken sağa sola çarpması sebebi ile zarar görme olasılığı oldukça yüksektir. Aynı zamanda bina içerisinde aşağı indirilmeye çalışılan eşyalar sizlere zaman kaybı yaratmaktadır. Bu sistemi tercih eden müşteriler hem zaman kaybından hem de diğer apartman sakinlerine verilebilecek rahatsızlıktan kurtulmaktadır. En küçük eşyadan en büyük eşyaya kadar her türlü emanetiniz asansör sistemi ile taşınmaktadır. Ankara Nakliyat Firması olarak asansörlerimiz, en yüksek katlara kadar çıkabilen hidrolik ve otomatik asansör sistemidir.

Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

Taşınma sırasında eşyalarınızın yeni evinize veya ofisinize en iyi derecede ve zararsız olarak ulaşabilmesi için en önemli faktör kullanılacak ambalaj malzemeleridir. Eşyalarınız iyi ve güvenli bir şekilde paketlenirse olabilecek bütün risklerin önüne geçilmiş olur. Bütün eşyalarınız öncelikle hava almayacak şekilde ambalajlanır. Beyaz eşyalarınızın zarar görmemesi için beyaz köpük yardımı ile eşyanın her tarafı iyi bir şekilde ambalajlanır. Hassas ve kırılabilecek eşyalar ayrı olarak ambalajlanır. Bu sayede eşyalarınızın hasar görmesi önlenir.

Ankara Nakliyat Pursaklar olarak sizlerin taşınma işlemlerini en kısa süreye indiriyor ve en güvenli şekilde yapıyoruz. Böylelikle taşınma sırasında ne ekibimiz ne de siz zaman kaybına uğramamış oluyor. Bize ulaşmanızın ardından sonraki süreçler uzman ekibimiz tarafından takibe alınmaktadır. Unutmamak lazım ki başarıya giden hiçbir şey tesadüf değildir. Bizim başarılı olmamızın en önemli sebebi de sizlerin memnuniyetini prensiplerimizin en başına koymaktır.

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Ankara Nakliyat
Average rating:  
 0 reviews
LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 Puan)
Loading...