Kaliteli ve Kusursuz Bir Hizmet İçin Ankara Emek Taşımacılık

Müşteri memnuniyeti odaklı düşünen ve çalışan şirketimiz 24 yıldır bu sektörde hizmet vermektedir. Şehir içi ve şehirlerarası profesyonel taşımacılık hizmeti sağlayan firmamızın hizmetleri arasında; ev ve ofis eşyası taşıma,  parça eşya taşımacılığı, parsiyel taşımacılık ve askılı tekstil taşımacılığı gelmektedir. Çalışanlarımızın hepsi kendi personelimiz olmakla birlikte işinde uzmandır. Ankara Emek Taşımacılık hizmeti olarak en yeni nesil ambalajlama ve paketleme sistemini kullanmaktayız. Hızlı, güvenilir ve zamanında hizmetimiz ile sigortalı ulaşım sağlıyoruz.

Asansörlü Taşımacılık Nedir?

Asansörlü evden eve nakliyat sistemi yüksek katlı ve kamyonun bina girişine uygun bir şekilde park edemediği zamanlarda devreye giren muhteşem bir sistemdir. Bütün Türkiye genelinde yaygın olan bu hizmet hem taşıma işini kolaylaştırıyor hem de eşyanın zarar görme riskini en aza indiriyor.

Ankara Evden Eve Nakliyat olarak taşınacak evin balkonuna veya penceresine yerleştirilen asansör sistemi sayesinde eşyalarınız güvenli bir şekilde zemine indirilmektedir. Evin içerisinde bulunan ekibimiz eşyaların ambalajlama işlemini sağladıktan sonra kamyona yüklenmesi için asansör sistemi yardımı ile aşağıya indirmektedir. 15. Kata kadar rahatlıkla uygulanan bu işlem son derece güvenilir ve kolaydır. Böylece hem riskten hem de zamandan tasarruf edilir. Bina içinin dar olması özellikle beyaz eşyaların zarar görmesine olanak sağlamaktadır. Bu sayede hem beyaz eşyaların hem de elektronik eşyaların hassasiyetinden kaynaklanan riskler önlenmiş olur.

Ekspertizin Önemi Nedir?

Taşınacak olan eşyanın, mekanın ve ekipmanların belirlenmesi konusunda profesyonel bir değerlendirme oldukça önemlidir. Ankara Emek Taşımacılık bu hizmeti size ücretsiz olarak sağlamaktadır. Nakliye talebinde bulunan her müşterimize firmamızın ekspertizleri eşyaların taşınma konusunda gerekli incelemeleri yapmaktadır. Taşınacak olan eşyanın miktarını, çalışacak personel sayısını, kullanılacak ambalaj ve malzemenin türünü, bina kat durumunu, aracın hangi ebatta olması gerektiğini ve sigorta kapsamı gibi hususlar değerlendirilir.

Eşyalarınız sizler için maddi ve manevi değeri oldukça yüksek olduğundan taşınma sürecinin hiçbir olumsuz unsurun bozmasına izin vermemelisiniz. Taşımacılık işleminde takip aşamaları ve koordinasyon önemli bir yer tutuğundan hiçbir şekilde stres yaşamamanız için gerekli tespitlerin ekspertiz tarafından önceden sağlanmış olması oldukça önemlidir. Ankara Evden Eve Nakliyat firmaları arasında öncü olan firmamız, sizlere sunmuş olduğu bütün hizmetlerde ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktadır.

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz?

Sürekli artan ve gelişen teknoloji ile ofis ve ev eşyalarınızın değeri oldukça artmaktadır. Yüksek maliyetlere elde etmiş olduğunuz bu eşyaların güven içerisinde taşınması oldukça önemlidir. Yaptığı profesyonel çalışmalar ile eşya taşımacılığı konusunda gelinen son noktayı temsil eden firmamız; her daim kaliteli ve modern hizmet anlayışı ile hizmetinizde olmuştur ve olmaya da devam edecektir. Araç kalitesini gün geçtikçe arttıran, taşıma sistemi üzerinde oldukça modern metotlar geliştiren firmamız uygun fiyat koşulları sayesinde de sizlere birçok fırsatlar sunmaktadır. Ankara Emek Taşımacılık olarak hem eşyalarınız güvence altına alıyoruz hem de fiyat koşullarımız ile sizleri yormayacak hizmetler sunuyoruz. Uzman olarak taşımacılık sektöründe varlığınız sürdüren şirketimiz gelişim ve eğitimlerle birlikte elemanlarını destekleyen bir firma olmaya devam edecektir.

LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 Puan)
Loading...