İncek Nakliyat

Modern Alt Yapısı ve Uzman Kadrosu İle İnce Nakliyat, Tel: 0532 483 54 18

Ankara’da faaliyet gösteren Ankara Can Nakliyat firmamız siz müşterilerine sunduğu kaliteli hizmetler, uygun fiyat garantisi ve yenilikçi uygulamalatrı ile taşınma denen yorucu faaliyeti sizler adına kolaylaştırıyor. Taşınma işlemi uzman kişilerce yapılması gereken önemli bir uygulamadır. Günümüzde evden eve taşımacılık faaliyeti gösteren bir çok şirket aslında hizmet olarak eski usul hizmet vermektedir. Siz evinizi parça parça toplarsınız onlar gelir eşyaları araca yükler ve yeni adrese gidip kolileri bırakırlar, mobilyalarınızı ellerinden geldiği kadar kurmaya calışırlar. İyi hizmet anlayışı bu değildir. Biz İncek Nakliyat olarak öncelikle size eşya paketleme hizmeti sunmaktayız. Taşınmanın yükünü biraz olasun sizden almak isteriz ki müşterilerimize farklı bir hizmet sunalım. Eşyalarınızı taşınma esnasında sigortalıyor ve üstelik bu hizmeti sizden herhangi bir ücret talep etmeden yapıyoruz.Kurulum gerektiren mobilyalarınızı konusunda uzman ekibimiz ile birlikte söküyor ve sonrasında tekrar kuruyoruz. Ekibimizde bulunan mobilya ustaları ile her hangi bir problem yaşamadan mobilyalarınız taşınmış oluyor.

Bir çok müşterimiz bizi yakınen tanımasa da yakınlarındaki kişilerden referans ile bize ulaşmış oluyorlar. Buda son derece gurur duyduğumuz bir ayrıntıdır. Geride bıraktığımız her müşterimiz bizim referansımız olmuştur. Bizi ve müşterilerimize sunduğumuz hizmetleri yakından incelemek isteyen kişiler web sayfamızı inceleyebilirler. Sayfamız üzerinde bizimle daha önce çalışan ve aldıkları hizmet sonrası yorum yapan müşterilerimizin yorumlarını okuyabilirler, bu güne kadar tarafımıza sıkça yöneltilmiş ve cevaplanmış soru ve cevapları inceleyebilirler. Firmamız hakkında bir fikir edinmek adına son derece yararlı olacağını düşündüğümüz bu uygulama için sadece web sitemizi ziyeret etmeniz yeterli olacaktır. Ankata Yenimahalle merkezli olan firmamızın bir çok ilçede şubesi bulunmaktadır. İncek Nakliyatta bu şubelerden İncek’te faaliyet gösteren bir şubemizdir.

Nakliye ihtiyaçlarınız İçin Web Sitemizi Ziyaret Edin

Web siztemiz üzerinde iletişim numaralarımızı net bir şekilde bulmak mümkündür. Sizlere uzman kadrosu ile hizmet veren çağrı merkezimiz her gün 07:00 ile 23:00 saatleri arasında size hizmet vermektedir. Dilerseniz mail adresimiz üzerinden de bize ulaşabilir, teklif isteyebilir, sorularınızı bize iletebilirisiniz. Firmamız her ne kadar yeterli ekip çalıştıyor olsa da yoğun çalışan sizlere sürekli hizmet veren bir firmadır. Dolayısı ile taşınma işleminizin gerçekleşmesini istediğiniz zamanın günler öncesinde bizlere ulaşmalı ve bilgi almalısınız. İncek Nakliyat iletişim bilgilerine web sitemiz üzerinden ulaşmak mümkün olmaktadır. İster telefon ister mail ile hemen bize ulaşabilir istediğiniz hizmet doğrultusunda teklif alabilirisiniz. İşinde uzman ekibimiz ile size yardımcı olmaktan guru duyarız. Müşteri memnuniyetini temel ilke olarak benimsemiş olsak da çalışan memnuniyetine de son derece önem vermekteyiz. Çalışanlartımızın işini seven mutlu çalışanlar olmaları adına üzerimize düşenleri yapmaktayız. Mutlu ve işini severek yapan çalışanlar ile ürettiğimiz hizmetlerde son derece iddialıyız,

İncek içerin deki tüm taşıma işleriniz incek can nakliyat tarafında yapılmaktadır artık Ta Ankara da nakliye aramanıza gerek yok yanı başınızda İncek Nakliyat olarak şube açarak evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmeti sunmaktayız,

İncek içerinde ev taşıyacakların dikkatine İncek Can Nakliyat Muhteşem eşya taşıma kampanyası yaptı artık tüm taşıma hizmetlerimiz sigortalı ve asansörlü olarak sizlere hizmet vermekteyiz ayrıca incek içerisin de taşınacak olanlara özel indirim yaptım aynı semt içi fiyatlarımız 800.tl ile 1200.tl arası değişiyor sizde kaliteli hizmet almak istiyorsanız sizde İncek evden eve nakliyat firmaların arasın da incek can nakliyat şirketini tercih edin sizin de eşyalarınız güvenle taşınsın,

İncek Nakliyat Eşya Taşıma Püf Noktası

Firma olarak biz sadece İncek’te değil Ankara’nın tüm ilçelerinde güvenli, kaliteli ve sigortalı taşıma hizmeti sunmaktayız.

İncek Nakliyat eşya taşıma püf noktasının her yönüyle farkında olup bütün püf noktaları değerlendirmekte ve müşterilerine en kaliteli şekilde ve uygun fiyatlar eşliğinde hizmet sunmaktadır.

Hız, konfor ve güvenlik dendiği zaman akla gelen ilk nakliye firması olmaktan dolayı gurur duyuyor ve müşterini memnuniyetini en yüksek seviyede sağlamak için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Asansörlü nakliye hizmeti de veren firmamız yüksek katlı binalara taşınma konusunda da müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Uygun fiyatlarla sigortalı ve güveli taşıma hizmeti arayan herkes ilk önce bizim kapımızı çalmaktadır,

İncek Nakliyat Sigortalı Taşımacılık

İncek nakliyat sigortalı taşımacılık sayesinde eşyalarınızı sigortalatarak güvence altına almak ister misiniz? Eğer cevabınız evetse, en kaliteli, profesyonel hizmeti veren firmamız ile tanışmaya hazır olun. İncek nakliye firması denildiği zaman insanların aklına gelen firmamız sayesinde, alacağınız hizmetten son derece memnun kalacaksınız. Taşınma işlemini kısa sürede hallederek profesyonel hizmetin keyfini çıkaracaksınız.

En Kaliteli Hizmet En Uygun Fiyata

İncek nakliye şirketi en kaliteli hizmeti verir. Hem de en uygun fiyattan! En iyi taşınma deneyimini yaşamak için artık cebinizden tonlarca para ödemek zorunda değilsiniz. Bizim markamız, kurulduğu günden bu yana herkesin kaliteye ulaşması için en uygun fiyatta hizmet vermektedir.

Şube Tel: 0538 422 33 56  /  0312 346 54 18  /  0532 483 54 18

Şube Adresimiz:  İncek Mahallesi, Turgut Özal Bulvarı. No:64 /1 / Posta Kodu 06830 Gölbaşı/Ankara

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Ankara Nakliyat
Average rating:  
 1 reviews
by Veli Kasım on Ankara Nakliyat

Ev sahibi ile anlaşamayınca mecburen taşınma durumum oldu. Avukat arkadaşımın tavsiyesi üzerine Ankara İncek Can Nakliyatla görüştüm. Kısa bir zamanda gelip her şeyi paketleyip yeni eve götürdüler. Yerleşmeme ve eşyaları düzenlemede de yardımcı oldular. Adamlar işlerini güzel yaptılar gerçekten büyük emek verdiler ellerine sağlık teşekkürler.

LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 Puan)
Loading...