Hoşdere Nakliyat

Ankara Nakliyat Hakkınızda Bilmeniz Gerekenler

2001 yılından bu yana Ankara Yenimahalle merkezli olarak faaliyet gösteren Ankara Can Nakliyat firması Ankara içinde bir çok ilçede şubesi bulunan firmanın Hoşdere’de de Hoşdere Nakliyat adı altında bir şubesi bulunmaktadır. Şehirlerarası ve şehiriçi evden eve ve farklı nakliyat hizmetleri veren fimamızın sizlere sunduğu farklı hizmetler, güvenli taşımacılık ve uygun fiyat avantajları bulunmaktadır. İşiniz severek yapan, konusunda uzman 45 kişilik ekibimiz ile her geçen gün büyüyen firmamız sizlere güvenli ve sorunsuz taşınma deneyimi sunmaktan mutluluk duymaktadır. Her işin bilenine yaptırılması en uygun en ucuz en karlı yoldur aslında. Taşınma işlemi de aslında son derece önemli ve yorucu bir süreçtir. Bu süreci sizler için en kola yen avantajlı hale getirmekte uzman kişilerin işidir. Asansörlü taşımacılıkta Ankara’da bir öncü olan şirketimiz şehir içinden referansla gelen vey a şehir dışında bizi hiç tanımayıp web sitemiz üzerinden bizlere ulaşan müşterilerimiz ile büyümeye devam etmektedir.Hoşdere can nakliyat eşya paketleme
Hoşdere taşımacılık Teknolojik Alt Yapı İle Desteklenen Nakliyat Şirketi

Bir çok kişi web sitemiz üzerinden bizi ve yaptığımız işleri araştırarak bize ulaşıyor ve taşınma faaliyetlerinde onlara yardımcı oluyoruz. Bizler için memnun müşteri demek firmamızın geleceği demektir. Bir defaya mahsus o işi alıp memnuniyet yatarmadan bitirmek dolayısı ile müşteri devamlılığına önem vermemek bizim ilkelerimiz arasında kesinlikle yer almamaktadır. Bizler firma olarak istiyoruz ki bize ulaşıp bizden hizmet alan müşterilerimiz bir sonraki ihtiyaçlarında vey a yakınlarının ihtiyaçlarında yine bizi tercih etsinler. Bizim yapmak oluşturmak istediğimiz ve bu gün geldiğimiz noktada ulaştık diyebildiğimiz amacımız budur. Kişiler memnuniyetlerini yedi kişiye memnuniyetsizliklerini yirmibir kişiye iletirlermiş. Bu müşteri memnuniyetinde  istatistiksel bir very olarak karşımıza çıkıyor. Yani verdiğiniz hizmette mükemmelliği yakalayamazsanız mutsuz müşteriler size ön yargılı müşteriler doğuracaktır. Bu anlayışla müşteri memnuniyetini ilk sırada tutan Hoşdere Evden Eve Nakliyat olarak önceliğimiz her zaman müşterilerimizin istekleri ve memnuniyetleridir.

Taşınma işleminin en yorucu ve sıkıntılı tarafı eşya paketleme işidir. Firma olarak işini itina ile yapan profesyonel kadromuz ile sizlere bu konuda en iyi hizmeti veriyoruz. İşimizi severek yapıyor ve dolayısı ile iyi işler mutlu geri bildirimlerde bulunabimüşteriler yaratıyoruz. Bizi tercih eden müşterilerimiz taşınma faaliyeti sonrasında bizlere eb sitemiz üzerinden geri bildirimde bulunabiliyorlar. Bize gönderdikleri yorumlar firma olarak bizi gurulandırmakta v eve bizimle ilk defa çalışacak yeni müşterilerimize de bir fikir bir referans olmaktadır. Bir çok sehir dışında yaşayan müşterimiz bizlere web sitemiz vasıtası ile ulaşmakta ve bizden hizmet almaktadır. Web sitemizi incelediğinizde verdiğimiz hizmetler ve detaylar hakkında fikir sahibi olmanız mümkündür. Ankara Nakliyat olarakSizler için her geçen gün yenilikleri yakından takip ediyor kendimize uyarlamamız gereken bir yenilik bir ayrıntı var ise bunu gözden kaçırmamaya özen gösteriyoruz,

Hoşdere Can Nakliyat ile Mükemmel Hizmet Kalitesi

Firmamız Ankara’nın tüm ilçelerine en yüksek kalitede nakliyat hizmeti sunmaktadır. Ankara içinde ya da şehirlerarası nakliyat hizmetine ihtiyaç duyan müşterilerimiz Hoşdere Can Nakliyat ile mükemmel hizmet kalitesinden yararlanabilirler.

Firmamız sigortalı nakliyat hizmet prensibi ile çalıştığından da oluşabilecek bütün problemlere karşı yine müşteri memnuniyetini ön planda tutarak eşyalara bir zarar gelmesi durumunda da müşteriye geri ödemesini sağlamaktadır.

Ayrıca asansörlü nakliyat hizmetimiz sayesinde de, yüksek katlı binalara, ya da yüksek katlı binalardan taşınacak müşterilerimize en konforlu, rahat ve güvenli nakliye hizmetini sunmaktayız.

Uygun fiyatlarımız ve kaliteli hizmetlerimiz sayesinde Ankara’da en çok tercih edilen nakliye firmasıyız.

FİRMA TELEFONU Tel: 0532 483 54 18  /  0538 422 33 56 /  0312 346 54 18

ŞUBE ADRESİMİZ:  Aziziye Mahallesi, Hoşdere Caddesi No: 128/A, Posta Kodu 06690 / Çankaya/Ankara

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Ankara Nakliyat
Average rating:  
 0 reviews
LÜTFEN SİTEMİZİ VEYA ALDIĞINIZ HİZMETİ PUANLAYIN
1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan)
Loading...